Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba? Vagy a netes társkeresőkön minden férfi ilyen sértődékeny és bunkó?

Figyelt kérdés

Regisztráltam netes társkeresőn, rengeteg üzenetet kapok fiúktól, férfiaktól. Én szeretnék magam mellé egy hozzám hasonló végzettségű párt találni, egyetemistát vagy diplomást, nem büfé szakost. Értelmes, jóképű srácot.

Egy csomó középfokú, sőt sok huszonéves és csak alapfokú végzettségű fiú, amint ezt megírom nekik, elkezd szidni, hogy mit képzelek magamról, ők is érnek annyit, mint egy értelmiségi. Volt aki nem valami szép ember volt, ráadásul tele helyesírási hibával az üzenete, ezért elutasítottam, erre egyre agresszívebb és számon kérő hangnemben írt vissza. Miért nem lehet saját értékrendem, miért kellene egy olyan emberrel együtt lennem, aki nem tetszik, szexuálisan nem vonz és szellemileg nem érzem társamnak?

Férfiak is válogathatnak, akkor engem miért mondanak el mindenfélének, ha éppen nem tetszik az arcuk, szövegük, nyomulásuk, testalkatuk?

Ők élőben is így ismerkednek? Ezért nincs párjuk?

Bele se merek gondolni, hogy ők milyen agresszívvá válhatnak egy párkapcsolatban, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők elképzelték...


22/L



2012. jan. 19. 11:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/121 anonim ***** válasza:
61%

# 59


Ezt mindenki érti. Akkor mi a kérdés? Járj olyan helyre, ahol hasonló gondolkodású emberekkel tudsz ismerkedni.

2012. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/121 anonim ***** válasza:

"Csak nem értitek. Ennyi a gond, semmi egyéb."


Ehhez képest jól bele keverte a "szakmunkások tuskók, nem elég motiváltak, szarnak bele mindenbe stb." dolgokat:)

2012. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/121 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor kérdező, ha párt szeretnél találni, akkor mint mondtad, nem netes társkeresőn fogod meglelni.

Az ottani emberek bántásnak fogták fel, amit mondtál, ezért viselkedtek így veled.

Szerintem kicsit nyílj meg, és könnyebben találsz majd párt, biztos is vagyok ebben. Úgy lesz, mint általában az emberekkel, egyszer csak, amikor nem gondolsz rá, akkor majd mint a villám, megjelenik valaki, akinél eszed ágában sem lesz feltételeket szabni, csak minden vágyad lesz, hogy vele legyél. Ez a szerelem :)

2012. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/121 anonim ***** válasza:

"Úgy lesz, mint általában az emberekkel, egyszer csak, amikor nem gondolsz rá, akkor majd mint a villám, megjelenik valaki, akinél eszed ágában sem lesz feltételeket szabni, csak minden vágyad lesz, hogy vele legyél. Ez a szerelem :)"


Kíváncsi leszek milyen fejet fog vágni, ha megtudja, hogy nincs diplomája az illetőnek:D Biztos elhajtja majd a francba...:D Ezt nem hagyhattam ki, bocsi:)

2012. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/121 anonim ***** válasza:

Jajj én nem erről beszéltem, te.

Mondtam, én ebbe a diplomás szakmunkás vitába nem szállok be. Engem nem érdekel kinek van diplomája, értem, hogy páran miért várják el, azt is értem netes társkeresőn miért kötik ki feltételként, de nem tudok ezzel együttérezni, mert én nem ilyen vagyok. Ha észt akarok ítélni, akkor egyszerűen elolvasom mit ír, abból azért ha elsőre nem is, de pár levél után kitűnik, hogy egy buta emberről, vagy egy értelmes emberről van-e szó.


Más értékrendje meg nem érdekel, mindenki ítéljen kedve szerint. Csak azt nem értem másnak ezzel mi gondja. Szóval miért számít, hogy a kérdező mi alapján szelektál. Ha emiatt felszínesnek tartják, akkor egyszerűen annak tartják, ez esetben úgysem jönnének ki jól egymással, akkor meg???

2012. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/121 anonim ***** válasza:
Dehogy hajtja el, pont ez a lényeg.
2012. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/121 anonim ***** válasza:
61%

"Szóval miért számít, hogy a kérdező mi alapján szelektál."

Mert feltett egy kérdést, és ezt a részletet nehéz megkerülni. :)

2012. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/121 anonim ***** válasza:
Csak épp nem ezt kérdezte :)
2012. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/121 anonim ***** válasza:
42%
Nem azzal van a gond, hogy ő ezzel szelektál. Korábban is leírtam már, hogy mindenkinek joga van eldöntenie mit vár el a leendő párjától. Nála a diploma alapfeltétel, ennyi. Azzal van gond, hogy itt problémázik pár s.ggfej miatt, ahelyett, hogy nem foglalkozna velük. Ismerkedjen olyan helyen, ahová diplomások járnak.
2012. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/121 anonim ***** válasza:
61%

Még egyszer: ezt a részletet nehéz megkerülni. :)

Már ha teljes választ akarunk adni, és nem azt, amit válaszként elvár. De szerintem ne álljunk le ezen is vitázni. :)

2012. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!