Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba? Vagy a netes társkeresőkön minden férfi ilyen sértődékeny és bunkó?

Figyelt kérdés

Regisztráltam netes társkeresőn, rengeteg üzenetet kapok fiúktól, férfiaktól. Én szeretnék magam mellé egy hozzám hasonló végzettségű párt találni, egyetemistát vagy diplomást, nem büfé szakost. Értelmes, jóképű srácot.

Egy csomó középfokú, sőt sok huszonéves és csak alapfokú végzettségű fiú, amint ezt megírom nekik, elkezd szidni, hogy mit képzelek magamról, ők is érnek annyit, mint egy értelmiségi. Volt aki nem valami szép ember volt, ráadásul tele helyesírási hibával az üzenete, ezért elutasítottam, erre egyre agresszívebb és számon kérő hangnemben írt vissza. Miért nem lehet saját értékrendem, miért kellene egy olyan emberrel együtt lennem, aki nem tetszik, szexuálisan nem vonz és szellemileg nem érzem társamnak?

Férfiak is válogathatnak, akkor engem miért mondanak el mindenfélének, ha éppen nem tetszik az arcuk, szövegük, nyomulásuk, testalkatuk?

Ők élőben is így ismerkednek? Ezért nincs párjuk?

Bele se merek gondolni, hogy ők milyen agresszívvá válhatnak egy párkapcsolatban, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők elképzelték...


22/L



2012. jan. 19. 11:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem ez azért rohadt nagy túlzás. Biztosan degenerált vagyok, de még soha nem szerettem bele senkibe külső alapján.

A diplomát pedig a tájékoztató jelleg miatt várja el, mást nem tudok feltételezni, mert ahogy te is mondtad, egy papírhoz nem lehet vonzódni.

Ő alapból azt feltételezi, hogy aki diplomával rendelkezik, az nagy százalékban vele egy szellemi szinten van.

Ha ő ezt a szűrőt választotta, hát ezt választotta, de nevetséges, hogy ez mekkora vitát vált itt ki. Nem mindegy? Most komolyan.

2012. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/121 anonim ***** válasza:

24-es vagyok... A hozzámfűzött reakciódhoz szeretnék szeretnék hozzászólni.


Szerintem egy kapcsolat arról szól, hogy egy pár szereti egymást és a gondban is kitartunk egymás mellett... Ha a párom úgy dönt nem tanul tovább és így nem szerez diplomát, mert inkább dolgozna, akkor bár megpróbálom rábeszélni, hogy tanulni kéne még, ha mégsem ennek megfelelően dönt, nem fogok hátat fordítani neki, hanem igen is mellette állok és megpróbálok ALKALMAZKODNI!!!

Egy párkapcsolat/házasság nem mindig anyagi jólétről és biztonságról szól. Igen is lesz olyan hogy össze kell húzni a nadrágszíjat, ahogy olyan is hogy valamelyikőtök elveszíti majd az állását, amikor kénytelenek lesztek egymásra támaszkodni, "eltartatni" magatokat a másik féllel, amíg nem találtok másik állást.


Az hogy én pontosan tudom, hogy tovább fog tanulni, mert lehetetlen a végzettségével munkát találni, csak egy dolog... ettől független én szeretem, mellett6e állok és támogatom őt, bárhogy is lesz, mert számomra ez sokkal fontosabb minthogy most összevesszünk azon hogy igenis legyen diplomája!


Egy kapcsolatban sosem lesz mindig minden tökéletes, jobb ha ezt már most megszokod! Ha diplomás párod lesz, akkor sem!!

2012. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/121 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem ez azért rohadt nagy túlzás. Biztosan degenerált vagyok, de még soha nem szerettem bele senkibe külső alapján."


Nem azt írtam, hogy CSAK a külső alapján. De, ha azt mondod, hogy nálad nem számít a külső, akkor tényleg valami nincs rendben:)

2012. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem érdekel, hogy mit gondolsz :)

Nekem bőven elég, ha nem egy igénytelen valakiről van szó és azért nem örülök, ha alacsonyabb nálam, de a többi miért érdekelne? Úgyis gyönyörűnek látom, akiben van valami, ami belülről gyönyörű számomra.

2012. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/121 anonim ***** válasza:

"Nekem bőven elég, ha nem egy igénytelen valakiről van szó és azért nem örülök, ha alacsonyabb nálam, de a többi miért érdekelne? Úgyis gyönyörűnek látom, akiben van valami, ami belülről gyönyörű számomra."


Te nyilván lány vagy:) Nekünk fiúknak jobban számít a külső, mint nektek, ezt elismerem. De valamilyen szinten nálad is kell, hogy számítson. Pusztán belső értékek alapján még mindig nem lehet vonzódni senkihez.

2012. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 anonim ***** válasza:

76%-os, sztem ne robbants ki még1 teljesen értelmetlen vitát:))

eddig egy, azaz egy(!) embertől hallottam személyesen, hogy neki nem számít a külső, és hogy csak a belső szépség számít.csak mosolyogtam, mert mindenkinek számít valamelyest a külső.ezen kár vitatkozni.

2012. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/121 anonim ***** válasza:

Nem vitázom én, úgyis tudom, hogy igazam van, én ismerem magamat :) Aztán hogy ki mit hisz, engem aztán nem érdekel.

Csak érdemes lenne a kérdező bántása helyett (Mert a felszínes p*csa kifejezés akármit is gondoltok, szerintem megbántotta) inkább megfejteni a gondolatmenetét és úgy segíteni.

2012. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/121 A kérdező kommentje:

A külső nekem is sokat számít, de a humor, ápoltság, komoly gondolkodás, kedvesség, odaadás is. Rengeteg dolog szerethető egy emberben és sok minden miatt lehet úgy dönteni, hogy nem akarok vele közelebbről megismerkedni.

Nálam a diploma nem egy olyan dolog, amit szeretek benne. Nem a papírhoz vonzódok. Sőt, ha valakinek kettő van, akkor sem találom dupla olyan jó pasinak.

Egyszerűen ez egy szűrő, mint másoknak a kék szem, 190-es testmagasság. Csak a diplomáért tesz is valamit az ember. A testi jegyek nagy része meg csak a genetikán múlik. Szerintem jogosabb elvárni egy diplomát a leendő páromtól, mint hogy magas legyen. Előbbin tud változtatni, utóbbi meg adottság, úgy született vagy nem.

2012. jan. 19. 14:31
 59/121 anonim ***** válasza:
74%
Egyetlen egy ember írt neki ilyet... Úgyhogy ne általánosíts, hogy mindenki bántja. A gondolatmenetét meg hiába próbáljuk meg megfejteni, mert köti az ebet a karóhoz. Csak azon az emberen lehet segíteni, aki hagyja magát. Egyébként, ha feltűnt volna, a kérdező nem segítséget vár. Feltett egy olyan kérdést, aminek se füle, se farka. Csak a sértettség/elkeseredés beszél belőle. Más ember okosan megoldotta volna, törli magát társkeresőről és elkönyveli, hogy ott nem lehet ismerkedni. Ennyi.
2012. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/121 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem értitek. Ennyi a gond, semmi egyéb.

Amúgy ezt már elkönyvelte (nem olvastam mindent, de ha jól láttam azt írta, már tudja, hogy ott nem fogja megtalálni a párját).

2012. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!