Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba? Vagy a netes társkeresőkön minden férfi ilyen sértődékeny és bunkó?

Figyelt kérdés

Regisztráltam netes társkeresőn, rengeteg üzenetet kapok fiúktól, férfiaktól. Én szeretnék magam mellé egy hozzám hasonló végzettségű párt találni, egyetemistát vagy diplomást, nem büfé szakost. Értelmes, jóképű srácot.

Egy csomó középfokú, sőt sok huszonéves és csak alapfokú végzettségű fiú, amint ezt megírom nekik, elkezd szidni, hogy mit képzelek magamról, ők is érnek annyit, mint egy értelmiségi. Volt aki nem valami szép ember volt, ráadásul tele helyesírási hibával az üzenete, ezért elutasítottam, erre egyre agresszívebb és számon kérő hangnemben írt vissza. Miért nem lehet saját értékrendem, miért kellene egy olyan emberrel együtt lennem, aki nem tetszik, szexuálisan nem vonz és szellemileg nem érzem társamnak?

Férfiak is válogathatnak, akkor engem miért mondanak el mindenfélének, ha éppen nem tetszik az arcuk, szövegük, nyomulásuk, testalkatuk?

Ők élőben is így ismerkednek? Ezért nincs párjuk?

Bele se merek gondolni, hogy ők milyen agresszívvá válhatnak egy párkapcsolatban, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők elképzelték...


22/L



2012. jan. 19. 11:05
 71/121 anonim ***** válasza:
61%

Hát és, hadd problémázzon.

Ha neki ez a problémája, hát istenem. Én jólelkű ember lévén örülök, hogy csak ennyi. Most leírta az oldalon, megvitatás céljából és kész. Majd eltöpreng rajta és lezárja magában.

2012. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/121 anonim ***** válasza:
61%
Nem a megkerülés, hanem hogy konkrétan ez lett kiemelve, oké a tényekhez hozzá tartozik, de ennek a válaszhoz effektíve sok köze nincs. Arra volt kíváncsi miért voltak vele bunkók és hogy ezek az emberek az életben milyenek, nem arra, hogy helyes-e a megítélése, hanem hogy mi az, ami ezt a reakciót kiváltja.
2012. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/121 anonim ***** válasza:
44%

Akkor én válaszolok a kérdésére.

"Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba?"

Igen, benned is.


"Vagy a netes társkeresőkön minden férfi ilyen sértődékeny és bunkó?"

Nem mindegyik.

2012. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/121 anonim ***** válasza:
49%
Majd ha a sok beképzelt aggszűz az istentelen magas elvárásaival vörösre sírta már mind a két szemét a magánytól, amikor már olyan száraz és elhagyatott "ott alul", mint a Szahara, és negyvenen túl is gyermekre várva a fél lábát adná egy csepp termékeny spermáért... no majd akkor lesz itt jó világ.
2012. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/121 anonim ***** válasza:
61%

"Csak épp nem ezt kérdezte"

Hát nem tudom: "Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba?"


De ez a vita tényleg kezd parttalan és nevetséges lenni. :D

2012. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/121 anonim ***** válasza:
61%

Te végigolvastad a kérdését???


"Férfiak is válogathatnak, akkor engem miért mondanak el mindenfélének, ha éppen nem tetszik az arcuk, szövegük, nyomulásuk, testalkatuk?

Ők élőben is így ismerkednek? Ezért nincs párjuk?"


Erre volt kíváncsi. Ez van kifejtve, ez a kérdés magyarázata. A bennem van a hiba kérdés pedig erre vonatkozott.

2012. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/121 anonim ***** válasza:
18%

A kérdezőnek igaza van, a netes társkeresőkön sok a sértett egojú, forever alone típusú fiú, akik pont azért vannak ott, mert nem képesek személyesen ismerkedni. Görcsösek, nagyon akarnak, de nem sikerül nekik. Amikor még egy olyan indok is elhangzik ellenük, hogy nincs diplomájuk, akkor tényleg elszakad náluk a cérna. Velük nem kell foglalkozni. Menj el normális egyetemisták közé bulizni, velük jobban meg fogod magad érteni.

És ne add le az igényeidet, megéri várni az igazira. Nincs veled semmi baj, csak le kell szokni arról, hogy mindenkinek magyarázkodsz, meg nem kell ennyire őszintének lenni, mert az a vége, hogy rád szállnak. Nem kell mindenkinek válaszolni társkeresőn sem, ahogy személyesen sem állsz le minden leszólításra.

Vagy kamuzz valamit, minden lány ezt csinálja, válogatnak, csak még az indokukat sem mondják el. Neked sem kellene megosztani a jelöltekkel, hogy miért nem. Mert az csak olaj a tűzre.

Az alacsonyabb végzettségűek mindig is komplexusosak voltak és lesznek társaságban. Ahogy az alacsonyak és a csúnyák is. Ilyen ez a popszakma.


26/F

2012. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/121 anonim ***** válasza:
44%

"Az alacsonyabb végzettségűek mindig is komplexusosak voltak és lesznek társaságban."


Ebben aztán nagyon tévedsz. Nekem diploma nélkül is olyan életem van, hogy más csak csorgatja rá a nyálát;) Ebből gondolom sikerül arra következtetni, hogy nincsenek komplexusaim azért mert "csak" egy "sz@ros" érettségim és szalmám van:)

2012. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/121 anonim ***** válasza:
44%
*szakmám, nem szalmám:D
2012. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/121 anonim ***** válasza:
100%

# 75


Azért általában az szokott előfordulni, hogy a férfiak maradnak foerver alone szinten, nem a lányok. Én attól nem tartanék, hogy egy nő egyedül marad akarata ellenére.

Sok százezer művelt, diplomás férfi van az országban, nem hiszem, hogy gond lenne találni egy megfelelőt. Bár a keresgélést tényleg elnyújtják manapság már 30 éves koron túl a nők.

Az internetes társkeresők tényleg nem a legjobb terep az ismerkedésre annak, aki igényes. Ott mindenki azt mond, amit akar. Személyesen kellene ismerkedni. Ott rögtön kiütközik, ha valaki proli.

2012. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!