Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is tapasztaljátok, hogy a normális és egyben szép, vonzó lányok foglaltak mind? Ez már nevetséges, hogy minden nekem tetsző és egyben személyiségre is szimpatikus lány foglalt!

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
Senkire nem mondtam, hogy bunkó, én nem általánosítottam, ponthogy azt szerettem volna mondani, hogy vannak kivételek, ahogy írtad: semmi sem fekete vagy fehér. Noéspersze vannak, akik túl tudnak lépni hamar ezeken, viszont van, aki nem és ők azok, akik bosszútól vezérelve használják azt az oldalt.
2012. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
41%

nah jó....nem olvastam el az összes választ ami ide érkezett de le írom már én is a véleményem...én már lassan egy(1) éve próbálkozok egy lánynál (nem plázacica) és sehogy se akar összejönni...nem vagyok vele bunkó segítek neki ahol tudok.

néha mármár Hősies áldozatokat hozok hogy vele lehessek csak egy pár pillanatig.Még egy kutyát is örökbe fogadtam csak hogy lássa milyen jó ember vagyok és...semmi

de nemis ez a legbosszantóbb,hanem hogy...Neki szószerint a vesztesek jönnek be...komolyan az ilyen hát...nem pávák...de hasonlók...hát ilyen stílustalanok...és az az 1év óta amióta próbálok neki Imponálni vagy 4csávója volt...(2kispisis 1vesztes nyalizó gyerek meg 1erőszakos beképzelt vad vesztes meg a jelenlegi csicska) és most elmondok egy klasszikus példát:mivel nekik kellet termet díszíteni így hát ilyen zöld dudvát kellet nekik vinni a suliba...na azt én cipeltem....nem a pasija aki aztmondta hogy nem ér rá hanem Én...amié azé nem kaptam semmi jutalmat(pl puszi....tom nem nagy dolog de azért nagyon jól esett volna) és kaptam egy olyan választ hogy..."nem me a XY haragudni fog és féltékeny lesz"hát köszi...DE nem baj...nekem azis elég jutalom volt hogy vele legyek...DE azé most komolyan...én segítek már csak azért is mert szeretek vele lenni meg hogy segítsek neki...és egy ilyen vesztes hódítja meg...

most ha valaki nem értené....evvel azt akartam mondani hogy:"Lányok,néha álljatok meg és örüljetek ha egy pasi a nyakát is kitöri csak hogy mosolyogjatok...és azért tiszteljétek meg...és ha van egy ilyen bunkó pasid akkor hagyd a fenébe"

14/f

(bocs ha hosszú lett...de olyan jól esett le írni)

2012. júl. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
100%

Vesztesek? Pávák? Ha neki ők tetszettek, te lehozhatod a csillagot az égről. Sajnos, ez van.

Segítettél neki? Önszántadból tetted. :)

2012. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 A kérdező kommentje:
A 14 éves srácnak üzenem, hogy majd gte is megtanulod, hogy nem a jó fiúkat szeretik a lányok. Sajnos ez van. Én is olyan voltam, mint te, egészen 21 éves koromig, igen, sajnos későn ébredtem rá, hogy nem a jó fiúk kellenek nekik, hanem a tapló, kötekedős, beszólogatós, vitatkozós, érzéketlen állatok.
2012. júl. 9. 14:11
 65/74 anonim ***** válasza:

Utolsó: itt csak arról van szó, hogy ha elég jól néz ki a fiú, nem kell tepernie, elég a külseje.


Teljesen félremagyarázzátok. :)


Míg egy kevésbé vonzóval nem fog összejönni a lány, hiába áll akár a fejére is.

2012. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:

"Neki szószerint a vesztesek jönnek be...komolyan az ilyen hát...nem pávák...de hasonlók...hát ilyen stílustalanok..."


Ezek között akadt nyalizós, kis csicska, erőszakos, vegyesen- valószínűleg szimplán a külsőn volt a hangsúly.


(Mint a "páváknál" általában).

2012. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%

14 evesnek: ezert nem kellesz neki, mert mindenkit lenezel, szerinted midenki vesztes, te vagy az atyauristen. Bekepelt vagy, ez ennyibol is latszik. Adj le az arcodbol. Meg hogy jaj, te nem kertel volna semmit, mert eleg jutalom, hogy vele lehetsz, de azert kertel puszit es besertodtel, hogy nem kaptal...


Ez, hogy egy lanynak, akire hajtasz, nem kellesz, nem ellened valo vetek, es nem azerz van, mert a lanyok kocsogok. Egyszeruen nem vonzodik hozzad, vagy vam valamo a szemelyisegedben, ami miatt nem tudja elkepzelni, hogy egyutt legyetek. Te osszejonnel egy szamodra ronda csajjal csak azert, mert mar egy eve teper? Dehogy jonnel. Lehet, hogy jo baratnak tartanad, de ha nem tudod elkepzelni, hogy hozza erj, akkor nekem ne mondd, hogy osszejonnel vele.


Azt meg, hogy ki a vesztes, hagy dontse mar el a lany. Ki vagy te, hogy itelkezz olyanol felett, akiket nem is ismersz?? Szallj mar le a foldre. Amugy meg en 13-14 evesen meg nem foglalkoztam a pasizassal, meg korulottem senki. A csajt azert az is minositi, hogy 4 pasija volt egy ev alatt... Lehet egy extrakelendo csajt szemeltel ki, azzal meg nem fogsz sokra jutni.


Ha segitesz neki, tedd onzetlenul, ne ilyen szamito kis cellal, hogy hu ezert majd halas lesz es akkor kapsz egy puszit... Noj mar fel.

2012. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:

Azért ez is változik majd. A tizenéves, talán még a huszonéves lányok egy részének is lényeges, hogy jól mutasson a pasija mellette. De amint családalapításon kezdünk gondolkozni, inkább szükségünk van egy megértő, megbízható társra.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem érdemes emiatt gyökeresen megváltozni, de nem is szabad a csajok minden kívánságát lesni, kutyának szegülni.

67-essel egyetértek, de szerintem egy 14 éves fiú még nagyon tapasztalatlan, ezért hiába írod neki, hogy nőljön fel. Majd tanul ezekből az esetekből.

2012. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
28/L
2012. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:

nem nézek le senkit...de akiknek eddig a véleményét kérdeztem ők is ezt mondták...meg ismertem is az összeset...az egyik még meg is akart verni...amiből annyi lett hogy elment mellettem az utcán...fajinul megvert-.-

a másik meg hogy nem besértődtem de azért kajak néztem hogy most ezmégis mi a fa szom??

és irtátok hogy a lányoknak a rossz fiúk jönnek be...hát nem azért de nyáron kb 3szor voltam itthon éjjfél után

meg az hogy hagy dontse el ő ki a vesztes arra annyit szeretnék mondani hogy aztán rákérdeztem hogy most ez mégis mivolt...aztmondja erre:"én tudom milyen a XY"

most sztem már itt lehet érezni hogy nem egy segítőkész gyerekről van szó...amit a csaj is tud...

pedig amíg ezt nem beszéltük kajak azt hittem hogy biztos sokat tesz a lányért hogy Ő a barátnője...a nagy f.aszokat

jó nem aztmondom hogy most én egy álompasi vagyok de a csajok mindig evvel a külső számít...jah...persze-.-

2012. júl. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!