Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is tapasztaljátok, hogy a normális és egyben szép, vonzó lányok foglaltak mind? Ez már nevetséges, hogy minden nekem tetsző és egyben személyiségre is szimpatikus lány foglalt!

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
Uncsiiiii. Gondoljatok, ha minden nap itt nyafogtok, majd jobb lesz?? Francokat. Azert nem kelletek senkinek, mert eletkeptelenek vagytok es hisztisek.
2012. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
Vagy csak bántja az érzékeny lelkünket az igazságtalanság hogy sokszor hazug meg becstelen emberek szereznek maguknak játszi könnyedséggel barátnőt, a "normálisakat" meg nagyrészt lekoptatják.
2012. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:

"Na de én, aki állítólag helyes, jóképű csak épp vékonya"


Bla-bla :D


A helyes, vékonyka fiúk közül mindnek van barátnője a környezetemben, más lehet a problémád. Az alfahím szöveg rég lejárt lemez, sőt. Több olyan kigyúrt alfahímet tudok, aki nem talál lányt, és a kis vékony "gizdákat" szidja (akik nem bunkók, és nem nagypofájúak, bár azért van elég önbizalmuk, szeretnek viccelődni, kellemes kis társaságot nyújtanak a lányoknak)

2012. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
Ti NORMALISAK??? a normalis pasik nem itt verik a nyalukat, hogy milyen tokeletesek es 3,5 milliard masik emberben van a hiba, nem bennuk.
2012. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
Pontosan ez elég gyanús, hogy valóban normálisak vagytok-e.
2012. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük nem vagyok normális mert ma már nem számítanak a régi fontos emberi erények / értékek, csak a pénz meg a végtelen felületesség amivel meg én nem rendelkezem...
2012. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:

Én sem értem azokat, akik itt panaszkodnak. "Fiú társaim"!


Mintha a lányok lennének a hibásak. A környezetemben minden normális (és viszonylag jó külsővel rendelkező) fiúnak van szép barátnője. És nem csak a bunkóknak, gazdagoknak, vagy páwáknak.


Lassan már kiáltványok lesznek ebből:

"Barátaim, rómaiak!" :D

2012. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:

17 Ne azt a réteget célozd meg, akinek a pénz számít. Ezek szerint te is a kikent neonrózsaszín pláza babákra buksz. Normális lányban egyet sem ismerek, akit a pénz komolyabban érdekelne.


Bár igaz, hogy velük kapcsolatban is ezzel vigasztalják magukat, akik lemaradnak róluk. :)

2012. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:

ma 17:45


Na, akkor most jutunk el megint ahhoz a ponthoz, hogy válasszanak a fiúk inkább egy túlsúlyos, számukra nem vonzó, de nagyszívű, csodálatos lányt, igaz?

2012. júl. 8. 17:49
 20/74 anonim ***** válasza:

Felőlem azt választasz, akit akarsz, csak akkor ne panaszkodj. Vagy ha panaszkodsz, az a te problémád, nem az enyém. :D


Mellesleg nem ez a két véglet létezik (mű-plázababa / csúnya, kövér, szemüveges lány)

2012. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!