Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is tapasztaljátok, hogy a normális és egyben szép, vonzó lányok foglaltak mind? Ez már nevetséges, hogy minden nekem tetsző és egyben személyiségre is szimpatikus lány foglalt!

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:

Vagy arra írtad, milyen szemetek ezek a pasik? Hát, az én szememben nevetségesebbé tették magukat, mint a volt barátnőjüket.


Jókat is nevettem ott, a sok mocskolódásukon. Kinek ártottak vele?


Bár a csajok is hülyék voltak, hogy hagyták lefotózni magukat.

2012. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
Itt az igazságtalanságról van szó nem értem hányszor utaljak még rá...
2012. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:

31 Emberi "gyengeség". Egy halom olyan információval rendelkezem volt fiúkról, amiket ha feltennék a netre, borulna a kis életük. De eszem ágában sincs, ettől kell a legkevésbé tartaniuk.


Inkább azt minősíti, aki ilyet tesz, nem azt, akivel megteszik.

2012. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
33 Értelek, de hagyjuk szerintem. Van ilyen. Ott is leszűrtem, hogy a fiúk "sérülékenyebbek", bosszúállóbbak. Az expasik oldallal is próbálkoztak, de érdekes módon a csajoknak jobb dolguk is akadt ennél. :)
2012. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
Mondom én azt nem bírom felfogni hogy ilyen szemét embereknek összejön a barátnőszerzés, csomó jólelkű srác meg hoppon marad, vagy mert kevésbé néz ki jól vagy mert visszahúzódóbb típus. Pedig ha emberileg vizsgáljuk a 2 típust akkor az utóbbi visszahúzódóbb típus magasan veri az első képfeltöltögetős csoportot.
2012. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
Látod, csak nem jól jött össze nekik. Vagy otthagyta őket a csaj, vagy tényleg a csaj is olyan volt, hogy "összeillők" (mondjuk megcsalta, stb)
2012. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
De itt azon van a hangsúly hogy ő velük egyáltalán összejönnek a lányok míg a 2. csoportnak esélyt sem adnak. Ez a baromi nagy igazságtalanság, nem igaz hogy nem lehet megérteni...
2012. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:

ma 18:22


Úgy tűnik, te úgy érzel és gondolkozol, mint én. Helyettem is elmondod, amit érzek és tapasztalok. De sokan ezt nem érthetik meg, mert nincsenek hozzánk hasonló helyzetben, főleg a lányok nem értenek meg minket meg a könnyen csajozós fullos hapsik.

2012. júl. 8. 18:27
 39/74 anonim ***** válasza:
38: Mikor összejöttek, talán még rendes volt a srác. És én nagyon nem vagyok biztos benne, hogy itt egyik-másik mindenért a lányokat okoló, sérülékeny panaszkodó fiú nem-e tenné ugyanazt, szakítás után. :/ Bocs, hogy ezt írom.
2012. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
Mert nem is akarnak megérteni.
2012. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!