Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is tapasztaljátok, hogy a normális és egyben szép, vonzó lányok foglaltak mind? Ez már nevetséges, hogy minden nekem tetsző és egyben személyiségre is szimpatikus lány foglalt!

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
Én csak egyszerűen igazságtalannak érzem hogy sok gátlástalan becstelen ember is képes könnyen csajt szerezni, ehhez képest sok visszafogott fiúnak meg sehogy sem akar összejönni dolog.
2012. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan réteg is, amelyről írsz.


De nők is panaszkodhatnának itt (van aki meg is teszi), hogy a rendes, odaadó, nem csúnya(!), szende kis csajokat a kutya se veszi észre, csak kihasználják, aztán megunják őket.


A szemét, bunkó, lekezelő "r.bancokat" meg megbecsülik, futnak utánuk, kinyalják a feneküket is.

2012. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta önpusztítás, ahogy néhány fiú hozzááll a kérdéshez. Nem kellene ilyen tragikusan vennetek ezt az úgyn. csajozást. Másik dolog, ha valami nem megy, nem kell erőltetni.
2012. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:

"nem számítanak a régi fontos emberi erények / értékek"

Tényleg ez a helyzet.


Az izmos, kigyúrt fiúkhoz visszatérve: nem mindegyikük csak azért gyúr, hogy sok csaja legyen. A jelenlegi barátom is nagyon jó felépítésű, izmos pasi, ugyanakkor nagyon jó lélek és érdekes dolgokról lehet vele társalogni.


17:21 voltam

2012. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
Ezen én is meglepődtem (utolsónak), komolyan nem hittem volna, hogy ilyen sok srácnak ekkora "világtragédiát" jelentenek az ilyen kérdések.
2012. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:

25 Én is ismerek ilyen fiúkat. A látszat néha (nagyon!) csal. Akiket a kérdező "becstelen egyedeknek" nevez, talán teljesen normálisak, és jól bánnak a partnerükkel.

A felületes ítélkezés mindig veszélyes.


Nem állítom, hogy nincs arra példa, amiről ír. De nem vagyok benne biztos, hogy olyan mértékben, ahogyan próbálja beállítani.

2012. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:

ma 18:01,


1. Nem a kérdező állította hanem én.

2. Az állításomra tökéletes példa az egykori excsajok.net oldal ahol a sok *** pasi küldött be az egykori excsajáról mezítelen képeket

2012. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
Ez természetesen így van 27-es.
2012. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:

Ismerem. Mire példa? Vannak ilyen csajok? Na és? Expasik oldalra is lehetne pár "szép" dolgot beküldeni.


Mellesleg, az oldalon én néha csak alulöltözött intim fotókat láttam (amelyet a barátja is készíthetett, míg együtt voltak), olyan szöveggel körítve, ami néha hm, enyhénszólva is gyanús volt (hogy nem-e csak a bosszúvágy szülte).


Egyébként nevetségesnek tartom az oldalt.


Én nő vagyok, de sosem süllyednék odáig, hogy fiúkról beküldözgessek képeket (hidd el, TUDNAK cifrákat mutatni), és pikáns, vagy lejárató történeteket "találjak ki" róluk.


Sőt, még ha igazak is a történetek, akkor sem vesződnék ilyesmivel, az én büszkeségem ennél többet ér. :)

2012. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
Én csak arra akartam kilyukadni hogy igazságtalan amikor csomó ilyen suttyó pasinak jut csaj akik később továbbküldik a képeiket stb. Sok normálisabb pasi akik pl. soha nem vetemednének ilyen dologra, ő közülük meg csomó hoppon marad. Ez a VICC.
2012. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!