Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is tapasztaljátok, hogy a normális és egyben szép, vonzó lányok foglaltak mind? Ez már nevetséges, hogy minden nekem tetsző és egyben személyiségre is szimpatikus lány foglalt!

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
Én nem vitatom hogy a visszahúzódóbb pasik közül sem mindegyik "szent", de hogy nagy átlagban jobbak emberileg mint akik képeket töltenek fel az excsajukról ez tuti, ehhez képest átlagban őket kosarazzák ki sokkal többször a csajok, és megszólhat akárki, de én mélyen úgy gondolom hogy ez bizony a mai társadalom hibája.
2012. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos vagy abban, hogy visszahúzódó pasi nem töltött fel képeket excsajról?
2012. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van 1-2 kivétel, de átlagban a nagyképű embereknek szokása szemétkedni, egy visszahúzódó ember alapból ritkábban vetemedik bármilyen kirívó dologra.
2012. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
100%

54 Esetleg ha túl gyáva még ehhez is (nem sértésként, én is csendes, nyugodt vagyok- csak akkor lépek fel határozottan, ha szükséges)

Viszont ezt felejtsd el gyorsan, mert nagy csalódások fognak érni.


Egy visszahúzódóbb lehet sérülékenyebb, és jogosabban érezheti, hogy neki van igaza (ezzel együtt az a "bunkó nő" hogy kitolt vele, a szegény szerencsétlennel).


Érdemes ezekbe belegondolni.

A "nagyhangú" meg feldolgozza, és megy tovább. Néha ilyen is van. Semmi sem fekete, vagy fehér.


Felületesen vonsz le konzekvenciákat, következtetsz arra, hogy megismerkedéskor milyenek voltak ezek a fiúk.

2012. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy jött le, mintha te a visszahúzódóbb, a csajoknak kevésbé bejövő fiúkat valamiféle magasabb ragsorba tennéd.

"átlagban jobbak emberileg" Nem általánosíthatunk, hogy a kigyúrt macsókat és a szerényebb fiúkat lehetne úgy kasztokba sorolni, hogy ők a jók, ők a rosszak, vagy hogy valamelyik csoportra inkább jellemző a gonoszság.

53-as szívemből szóltál! :)


54: Tényleg azt gondolod, hogy a szerényebb srácok nem vágnak vissza valahogy? Ha visszahúzódóbbak, akkor nem minden esetben a beszéljük ki taktikát választják, mert lehet hogy valaki inkább a másik fél pártját fogja és lekussolják. De valahogy ő is elégtételt kér, mi lenne jobb, mint egy ilyen oldal. Le merném fogadni, hogy egy ilyen visszahúzódó fiú volt, aki azt az oldalt kitalálta. (Már elnézést)

Ha a macsó srácoknak pedig annyira sok csaja van, akkor minek foglalkoznának egyel? Az tesz ki ilyen képeket, akit nagyon megbántottak és nincs ki megvígasztalja, elfeledtesse a problémákat. De mondom, ha maradunk annál a felállásnál, hogy nem értékelik a kedves, visszahúzódó srácokat, akkor nagyobb eséllyel tesznek ki ők ilyen képeket, jobban foglalkoztatja őket egy ilyen szakítás. Nem?

2012. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
82%-os, kedvellek
2012. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:

Én tényeket állítottam. Száraz tényeket.

Nem értem mit nem lehet ezen felfogni hogy valami ténylegesen igazságtalan. Ha szerinted nem igazságtalan hogy sok képfeltöltős szemét embernek simán lehet csaja, sok olyan embernek aki meg egyáltalán nem vetemedne ilyesmire, azoknak meg egyáltalán nem jön össze, ha szerinted ez nem igazságtalan, hogy emberileg sokszor gyengébb jellemeknek van bomba nője, akkor te szimplán érzéketlen vagy, és egy csepp empátia sem szorult beléd.

2012. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
82-nek ment.
2012. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:

55: 54 pont azt írta, hogy a "szerényebb" is visszavághat, esetenként még jobban.


Nőknél is így működik. Én nem vagyok bunkó, csak határozott, kiegyensúlyozott, és hamar túllépek egy kapcsolaton ha kell. Kisebb gondom is nagyobb, mint bosszún gondolkozni, arra pazarolni az időt.


Míg egy kapcsolatfüggő, "gyenge" kislány talán jól hátba fúrja a fiút szakítás után. Nyilván, neki nagyobb veszteség.


Erre írom, hogy nem fekete, vagy fehér!

2012. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem érted a lényeget. :) Túl sokat általánosítasz, képzelsz bele. Mindegy, én hagyom. :)


Köszi 90%-os, léptem. :)

2012. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!