Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is tapasztaljátok, hogy a normális és egyben szép, vonzó lányok foglaltak mind? Ez már nevetséges, hogy minden nekem tetsző és egyben személyiségre is szimpatikus lány foglalt!

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:

18:28,


Én soha nem vetemednék ilyenre, azért a lelkiismeretem még nagyon is helyén van még ha meg is bántanak akkor is, ennél én több vagyok.

2012. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:

Azt azonban, hogy az alfahímektől, vagy a vékony, visszahúzódóbb aranyos fiúkáktól kell-e jobban tartanunk csajok, ezen vitatkozhatnánk. A lényeg, hogy ne általánosítsunk, mert kivételek vannak, és olykor nagyot csalódhatunk, persze kellemesen is.

Nem tudtam, hogy van ilyen oldal, ahol a csajokról irogathatnak a ****** expasik. Jó tudni, hogy van ilyen is, de szánalmasak... :/

2012. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:

ma 18:31,


Pl. te is írtad hogy nem értékelnek téged a pasik stb. Azt azért megnéztem volna hogy hány normálisabbnak adtál ténylegesen esélyt, és nem pedig csak az első benyomás a döntő jelentőségű ami alapján lehet több is...

2012. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:

Talán említettem már valahol: a csendes, visszahúzódó nem mindig egyenlő a rendessel, odaadóval, stb.


A nagyszájú, viccelődő, "társaság lelke", talpraesett nem mindig egyenlő a bunkóval, szeméttel.


Ugyanez érvényes a testalkatokra is!


Úgyhogy, csak óvatosan. :)

2012. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
Általában utólag mégis a nagyszájúak miatt sírnak a csajok és nem fordítva...
2012. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
Erről beszélek. Mert utólag minden pasi "b.nkó" és minden csaj "r.banc" (szakítás után, kölcsönösen) :D
2012. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem akarod véletlenül sem felfogni amit írok, sebaj. Részemről innentől OFF amíg más nem válaszol.
2012. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:

Nem vagyok olyan, aki csupán ránéz a másikra és azt mondja: nem kell! Ha valamilyen szempontból tényleg nem jön be, akkor azt finoman a tudtára hozom. De igazad van, lehetséges, hogy nem kerültem még össze elég rendes pasival, ezért is írtam, hogy tisztelet a kivételnek.


De a legutóbbi exbarátom 3,5 éves kapcsolatom volt. Vékony, viszonylag visszahúzódó, kedves, érzékeny lelkű nem túl nagy hangadó, de kellemes társaság volt. Egy baj volt vele csupán: anyakomplexusos volt, engem meg ki akart sajátítani, de úgy, hogy levegőt is csak engedéllyel szabadott venni és mindenről pontos elszámolással tartoztam. Ha nem tettem, megsértődött, én viszont ostoba voltam és szerettem. Hiába mondta, hogy jajj, ő nem talál hozzám hasonlót, hogy a szép lányok csak a bunkó pasik után futnak, de jó, hogy rámtalált, mégsem tudta értékelni ezeket, pedig állítólag ilyen lányt akart. De ott tévedett nagyot, hogy örült, hogy "megtalálta a nagy őt" és azt gondolta, innentől az övé vagyok testestül-lelkestül, magáhozláncolhat és onnantól kezdve a füle botját sem kell moccintania értem. Amíg javítani akartam a helyzeten, addig nem változott semmit. Majd elhagytam, véglegesen. Utána hónapoki az ajtómnál térden állva könyörgött.

Elnézést kérek a hosszú sztoriért, eszem a kefét amiért még mindig hallok vissza rondábbnál rondább dolgokat "rólam".

2012. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
Ezek szerint önző volt, de a nagyképűek között is minimum sok önző van.
2012. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak önző emberek, sokan is vannak, jól mondod. Bár mindenkinek vannak hibái, neked is, nekem is. Egyedül csak ezeket a szakítás utáni ellenségeskedéseket nem tudom hova tenni. De ezen az oldalon nagyon megütköztem, szerencse, hogy rólam nincs kompromittáló képe. :D
2012. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!