Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek 18 éves korában nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 18 éves korában nincsenek barátai, sose vtak és bnője sincs és az se volt még az lúzer?

Figyelt kérdés
3 középiskolába is jártam, de nem találtam meg a nekem szimpatikus embereket. Nincsen közös téma és folyamatosan kipiszkálnak, pedig én próbálok kedves lenni. A lányoknál esélyem sincsen. Neten is próbálkoztam már ismerkedni, de ott ha még nagy nehezen vissza is ír vki rövid időn belül nem válaszol, hirtelen ,,elfelejtenek" válaszolni. Én már nagyon úgy érzem, hogy egész életemben ez így marad. Végzős vagyok és nincsenek barátaim ami nagyon bánt. Mégis mit tehetnék? Fog ez vha is változni? :(

2012. nov. 30. 16:28
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Az részben attól függ, hogy érzed magad, fontos az önbizalom, van úgy hogy emberek nem találják a helyüket, de attól még sokat érnek.

Én is ilyen vagyok, bár voltak kis kori barátnőim, talán kiskoromban gátlásmentesebb voltam. A lényeg, hogy közép suliban egyetlen egy barátom sem volt, komolyan senki. ritkán szóba álltam valamelyik osztálytársammal, félve. ráadásul sokáig zavart, hogy beszólnak, talán én voltam az egyetlen nagyon érzékeny ember az osztályban. Sokáig én is lúzernek fogtam fel magam, bár legalább volt egy barátnőm aki mellett önmagam lehettem, boldogan.

Szerintem hülyeség az egész, állj talpra, csak egy hülye jelző miatt nem kéne elkeseredj. Főleg ha látod, hogy normális, szép ember vagy, sokáig nem értettem miért cikiznek, hisz ők se voltak tökéletesek, volt köztük olyan aki kritikán aluli kinézete volt, és sok idióta. Alapjába véve mindenki jó, csak vannak nézőpontok, ízlések, és hely, amit az ember meg kell találjon, hogy ne érezze magát lúzernek, mert amikor annak érzi magát, akkor AZ IS! őszintén.

Ha valaki tehetséges, okos, láthatóan értékes ember, akkor nem tartom lúzernek, attól, hogy magányos. Persze ezért is tenni kell, én is másfél éve feladtam azt, hogy magány miatt kínozzam magam és kezdtem oda figyelni magamra, megismerni önmagam, a lehetőségeimet. Az emberekről változó a véleményem, van amikor felnézek valakire, és zavarba hoz, de idővel, amikor igazán rendbe jön az önbizalmam, kinyílik a szemem és észre veszem, hogy az illető is csak ember, és mennyi hülyesége van.

Szóval ne törődj mások véleményével, és alapozd az életedet ilyen hülye címkézésekre. NINCS olyan, hogy valaki lúzernek született, lúzernek sorolható be az emberiségbe, alapjába véve mindenki ember, ebből kell kiindulni, majd innen felfele haladni.

Ez amúgy is nagyon felszínes megközelítés, mit értessz az alatt, hogy lúzer vagy, mert nem találsz barátokat? miért is?

Régebben én is a jelzőknek ezt a legfelszínesebb formáját használtam, hogy "lúzer" pedig az sok mindent jelenthet: rossz kinézetű, buta, gyenge, gyáva, figyelmetlen, beképzelt és öntudatlan.. nincs önbizalma, vagy céltudata, nem találja a helyét a világban, ezek olyan dolgok, amin változtathat az ember.

2012. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

"Ronda és vékony vagyok."


gyakran olvastam ilyen fórumokon, hogy a "környezetük mennyire felszínes", az én sulimban nem volt ennyire jellemző.

Persze, ha azt sajnálod, hogy csúnya nem vagy hűű de menő, felszínes csajszi, akkor komolyan mondom: csak magadra vess!!!

Normális helyeken nem baj az, hogy nem nem topmodell cica. Az olyan emberek, akik nem szépek, talán csak azért mondják ezt, mert nem úgy néznek ki mint a népszerű babák, és emiatt sírnak és kínozzák magukat, azok megérdemlik a lúzer jelzőt. Én megvagyok elégedve a külsőmmel, messze nem érdekel az, hogy sokan mit tartanak szépnek, hülyeség, van aki gyönyörűnek tart úgy ahogy vagyok, a kisugárzásom miatt, van aki talán nem lát annak, de az elhúzhat a helyére;)A különleges embereket sokszor jobban lehet szeretni, mint az "átlagos gyönyöröket":))van aki odavan a fogszabályzókért is;) van akit egyáltalán nem érdekel a külső, ha jó ember az illető, de ebben a képmutató felszínes "csúnya vagyok:(" világban sokan nem mondhatják el magukról....

18 éves korodban ideje lenne kinőnöd ezt az önbizalom hiányt, AMIKOR utolsó évben fejemhez kaptam a közép iskolán, vagy az osztálytársaim lettem érettebbek, vagy én változtam meg, de már nem cikiztek.. nem érdekelt. sőt kezdtem azt érezni, hogy kezdenek kedvelni, de nem azért mert csodára vártam, és másoktól akarnék függni, hanem mert sarkamra álltam.

2012. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy önbizalomhiányos időszakomban, amikor még cikiztek, akkor engem is csúnyának láttak.. nem az alkatom miatt, hanem mert olyan mogorva fejem volt. Sokáig nem tudtam megérteni, kiakadtam, hogy mi bajuk, közelről nézve szép arcom van, csak távolról, esetlen tartásom, kisugárzásom miatt csúnya voltam. Reménykedtem, hogy változik, de rájöttem, hogy nem föltétlenül öltözködéssel, hajammal, stb. van a baj, hanem az egész személyemmel, nem kedvelnek. Tisztán emlékszek egy pillanatra amikor gyönyörűnek éreztem magam, és annak láttam, mégis valaki beszólt elég ellenkező véleményt. olyan semmit mondó szó az nekem, hogy "csúnya", azokra mondom, akiket utálom, bármilyen királynő valaki, felfedezem benne a csúnyát, ha olyan szemmel nézem, hogy nem istenítem, csak "anyag", ami nem kötődik hozzám:)))

Javaslom, hogy ne hülye felszínességről szóló tucat filmeket nézzél, hanem komolyabb filmeket, ahol lelki szempontokból vetítenek:)Fellelkesít.

2012. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

te öreg, normális vagy hogy a tehetetlen nyomorodat még reklámozod is itt a többi nyomoréknak?

vagy neked attól jobb lesz ha kiderül hogy van egy rakat hozzád hasonló? lóxart.

2013. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
70%

Lúzerség azt azt jelenti hogy:

Egy ember, aki tesz azért hogy jó legyen, és el is ért szép eredményeket, megvolna az esélye,hogy bajnok legyen, jó szerető legyen stb.... DE! és itt jön a lényeg, amikor adódik egy lehetőség,hogy na most mutasd meg mit tudsz! akkor nem áll ki, nem vállalja be, és a cél előtt elbukik.

Ennyit jelent a lúzerség.

Tehát ha lehetne, ha képes volnál rá, hogy elégedett/vagy voldog emberré válj, de nem vagy képes megragadni a lehetőségeket, és az élet elmegy melletted, az idő eljár feletted, és hiába dolgoztál meg érte, a fő célt sosem érted el. Vesztettél. Ezt jelenti.

De azok az emberek, akik eleve szarnak lettek predesztinálva, azok sosem lúzerek, ők a szerencsétleg kategoria.

TE is inkább a szerencsétleg kasztban vagy.

Szarkor vagy szar helyen, és nem találod a helyed a világban. VAn ez így. Vannak ilyen kiközösített egyedek is. nem vesznek be, mert nem ütöd meg a színvonalukat, vagy felülmúlod esetleg. Ez így szokott lenni. Aki nem "egy közülünk" azt gyülöljük. A nép pl. ezért gyülöli annyira a celebeket. Csak egy példa. Ha más vagy, akkor nem vagy jó. Ez mindig így van.

De akik nem szeretnek téged, azoknak a társaságára ne is vágyj, mert mind a te ellenséged, a vesztedet akarják, aljasak, patkányok! Vigyázz, jobb neked egyedül.

Keresd mindig a fajtádbélieket, a többi mocskot meg szard le.

A lányoknál esélyed nincs, mert mind önző disznó, és ugye azt a személyt keresi aki maximálisan kielégíti az igényeiket. Te ezt a szintet nem ütöd meg, így nyilván leszarnak. Mit kedveljenek benned, ha nem elégíted ki a szexuális álmaikat, meg nem csillapítod a jófejségeddel az unalmas óráik számát.

Annyit tudsz tenni, hogy olyan társaságokba mész el ,külön idődben, akik közt jól érzed magad, elvtársak, életstílusbelileg is azonosak veled. A többi söpredéket meg nagyívben elkerülöd.

2013. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom kocka is vagy lehet, hogy azzal riasztod el magad körül az embereket, hogy egy dologról beszélsz pl :star wars vagy nem tom volt egy gyerek akit azért nem szerettünk mert állandóan a tudományokról beszélt hülye viccei voltak amin ő röhögött mi meg csalódtunk.
2013. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
60%
10.41, ez kegyetlen jó válasz volt!
2013. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

10:41!:


Sztem minden ember egyforma és egyformán kellene kezelnünk egymást!

2013. jan. 5. 15:52
 29/50 anonim ***** válasza:

Ez szép utópisztikus gondolat kérdező, de ha tényleg így gonolod, akkor te egy álomvilágban élsz.

Kasztok vannak. A mai világban FŐLEG!

egyszerüen ma már tényleg nincs szinte zéró áthajlás sem a kasztok közt. A gazdagok nagyon minimális eséllyel keverednek a csórókkal, a értelmiség a prolikkal, a sportolók az átlagokkal , a zenei irányultságbeliek is a másik ellentáborral alig foglalkoznak.

Mindenki próbál személyiségben, életvitelben, vérmérsékletben, társadalmi minőségszintben magához való partnert keresni, és totál idegenkedik a tobbi, tőle eltérő kasztba tartozótól. Eza mai világ. Mindneki tele van előítéletekkel, kirekesztő, távolságtartó alapvetően, és úgy áll hozzá, hogy le vagy magasról szarva, majd szóba állok esetleg veled, ha nagynehezen bizonyítod az ellenkezőjét.

Hidd csak el,hogy az emberek kárörvendők, lenézők/ vagy írigyek, kirekesztők, sablon geccik. Nagyon kevés kivétellel mind ELLENSÉG. minimum a nőszerzésben, karrierben, munkahelyhez jutásban az ellenérdekű fél pozíciójában tetszeleg mind egy szálig, mind önző, magának akarja a jót, te pedig legyél visszanyomva.

2013. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

A suliban azt tapasztalom, hogy azért néha beszélnek a klikkek egymással, de engem egyik klikk se fogadott be és nem is beszél velem egyik se, max. minimális szinten ami annyit jelent, hogy ha pl.: a tanár kéri, hogy kapcsoljam le a villanyt vagy töröljem a táblát akkor rám förmednek, hogy tegyem meg, mintha nekem mondta vna a 18 ember közül.


Tehát velem van a baj. Csak nem tudom mi, mert mikor ebbe a suliba, nem tettem semmit és még is kiutáltak. :(

2013. jan. 5. 20:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!