Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek 18 éves korában nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 18 éves korában nincsenek barátai, sose vtak és bnője sincs és az se volt még az lúzer?

Figyelt kérdés
3 középiskolába is jártam, de nem találtam meg a nekem szimpatikus embereket. Nincsen közös téma és folyamatosan kipiszkálnak, pedig én próbálok kedves lenni. A lányoknál esélyem sincsen. Neten is próbálkoztam már ismerkedni, de ott ha még nagy nehezen vissza is ír vki rövid időn belül nem válaszol, hirtelen ,,elfelejtenek" válaszolni. Én már nagyon úgy érzem, hogy egész életemben ez így marad. Végzős vagyok és nincsenek barátaim ami nagyon bánt. Mégis mit tehetnék? Fog ez vha is változni? :(

2012. nov. 30. 16:28
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok XDDDDDDDDDDDDDD És van bnőm: [link] ő az!! :DD
2012. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
93%

Eloszor barátokat kell találnod, kiépíteni egy eros szociális hálózatot. Ha ez megvan majd jonnek a fulesek a csajokról, ez bemutat ennek, az annak stb.

Hogyan építsunk ki egy ilyen hálózatot?

Keresd meg a nagyon régi haverokat, biztos te is homokoztál valakivel egyutt nem? Keresd fel oket, beszélges veluk.

Kezdj el gyúrni járni, vagy egyébb edzésfajtára(valami csapatjáték) mert itt találkozol hasonló emberekkel akik ugyanazon céllal jottek egy helyre és ez vonzzó. Ha valamilyen csapatsportot uzol, akkor egy ido után mindehogy jóban leszel veluk (láttál már te is 15 focistát aki egyszerre megy edzésre nagy rohogés kozepette). És még fizikailag is jobban nézhetsz ki, leadhatsz/felszedhetsz alkat és cél szerint.

Kezdj el pl. egy keresztény kozosségbe járni, tuti szívesen fogadnak és tapasztalat szerint jó fejek, szerintem sok barátra tehetsz szert!


Az hogy nincsenek barátaid gáz, de az hogy nincs barátnod nem. Ha leírnád milyen témák érdekelnek talán tobbet is tudnék segíteni ;)

2012. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
19.05! Ez lehet, hogy valakinél beválik, de sokaknál nem. Egyrészt a gyerekkori jóbarátokat gyakran elfújja a szél messzire, másrészt ha valaki csendes és visszahúzódó, akkor nem épít ki nagy baráti kört akkor sem, ha ezer emberrel találkozik. Csak jeleztem.
2012. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lúzer, csak különc. Azok a lúzerek, akik tehetnének azért,hogy jobbak legyenek, de nem tudják magukat előremozdítani, ezért folyton misszelik a csenszeket.

Nem találod a helyed a közegben, mert kilógsz, mert fehér holló vagy. Ki nem szarja le. EZ van. Igazából mindenki így van veled. Nem tudsz semmit tenni, csak keresed azokat a társaságokat, mik a legközelebb vannak az egyéniségedhez. Ha negyon agymenéses vagy, akkor pl. szemüveges sakkszakkör erősen ajánlott.

2012. dec. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Gyerekkori barátaim nem vtak. Mindig a külső alapján ítélnek meg. Azelőtt megutálnak, hogy egyáltalán beszélnének velem. Hiába váltottam 2x is sulit, mindig volt olyan aki felismert és vicces ha elmesél olyan sztorikat amik nem történtek meg. Csak az a szemétség, hogy az ilyenekkel életemben 1x sem beszéltem. A nyomiknak nevezett társaságok se fogadnak be, mert hát ők is feljebb valónak érzik magukat nálam. :(
2012. dec. 1. 14:58
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a kulsod? És ha téged is zavar miért nem változtatsz rajta?

Fodrász, más ruhastílus, kevesebb háj/tobb izom, más arcszorzet, kozmetikus... ezek nem dobhatnak rendbe ha valami nagyon zavar a kinézeteden?

Kérlek írd le, hogy mik az érdeklodési koreid, hogy nézel ki és mi a véleményed arról amit írtam (12. válasz), mert úgy látom megakadtál ott, hogy gyerekkori barátok... :)

2012. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Ronda és vékony vagyok. Nem rég szemüveges lettem. Érdekelnek a sci-fik, de igazából nem tudom mi érdekel, magamat se ismerem. :(
2012. dec. 1. 19:39
 18/50 Domesztosz1221 válasza:
90%
Játssz internetes játékokkal. Ha az iskolában nincsenek is barátaid, ott még találhatsz, hisz ott nem látják a külsődet (Már ha tényleg olyan amilyennek beállítottad). Írj pm-et ha gondolod, adok ott még tanácsot.
2012. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Luzernek erzed magad?
2012. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
19/3 kedves valaki...tökre megfogalmaztad hogy nincsenek barátnőim meg egyebek és nem tudom hogyan változtassak ha nem megyek semerre... a válasza kérdésedben van...ez esetben a kijelentésedben
2012. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!