Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek 18 éves korában nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 18 éves korában nincsenek barátai, sose vtak és bnője sincs és az se volt még az lúzer?

Figyelt kérdés
3 középiskolába is jártam, de nem találtam meg a nekem szimpatikus embereket. Nincsen közös téma és folyamatosan kipiszkálnak, pedig én próbálok kedves lenni. A lányoknál esélyem sincsen. Neten is próbálkoztam már ismerkedni, de ott ha még nagy nehezen vissza is ír vki rövid időn belül nem válaszol, hirtelen ,,elfelejtenek" válaszolni. Én már nagyon úgy érzem, hogy egész életemben ez így marad. Végzős vagyok és nincsenek barátaim ami nagyon bánt. Mégis mit tehetnék? Fog ez vha is változni? :(

2012. nov. 30. 16:28
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy túl gazdagnak tünsz , a gazdag srácokat nagy előszeretettel szokták a prolik kiközösíteni pl. Valami olyan van veled, ami a többiekkel nincs, nem vagy egy közülük. De te is látod, hogy útálják a képedet, eltakarítanak ak örnyezetükből, nem tekintenek rád egyenrangú emberi lényként csak egy szaros kutya vagy számukra.
2013. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gazdag, sokszor kenyérre sem telik.


Akkor lehet az a baj, hogy túl csóró vagyok. Azt látom, hogy havonta cserélgetik az 50-100 ezer forintos telefonjaikat, nekem meg féléve csak egy 30 ezres van. Ennyire gyerekesek lennének, hogy ez a bajuk? :(


Am. igaz, kivert kutyának tartanak. :(

2013. jan. 5. 21:12
 33/50 anonim ***** válasza:

szerencsétlen :( Szívből sajnállak pajtás, tényleg.

De tudod, ez egy ilyen világ, én mondjuk jómódu vagyok, nekem mindenem megvan ami pénzért megvehető, meg jóféle külső is, mégsem vagyok boldog, csak elégedett. Nem midnen a pénzen múlik, de tény,hogy ha nem vagy társadalmilag egy szinten a közegeddel, akkor ki fognak közösíteni.

Ez öszötönszerű, evolúciós tény, mint ahogy a farkasok sem veszik be a bárányt, ahogy az erősek a gyengéket nem nézik semmibe, és tény,hogy a gazdagok az életben az erősek. Ők erősnek gondolják magukat, téged meg gyengének tartanak.

Szomorú de ez az igazság.

Ismertem mást is ,aki jóval szarabbul állt a közegénél régebben, és mégis sokunknál hamarabb lett csodaszép barátnője, és korrekt élete. Majd egyszer kikerülsz, elmész dolgozni, és kitörsz a nyomorból, ki fgsz kúpálózni, és eljön a te időd is,amikor majd felnéznek rád! Ne törődj velük, az iskolai közegek néha ilyen aljadékok szoktak lenni, de van még időd változni. Gondolj arra,hogy majd felnőtt korodban ha tetszel érte,akkor érhetsz el sikereket. Kitartás!

2013. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen, főiskolán már sokkal jobb fej emberek vannak, ott nincs ez a kivagyiskodás, mint a középsulikban. Menj egy olyan szakra, ami érdekel és hasznosítani szeretnéd és meglátod, komoly változások lesznek. A felsőoktatási intézményekbe rengeteg ember jár és minden típus megtalálható. Az a lényeg, hogy minél többet ismerj meg, beszélgess a csoporttársakkal, utána azok ismerőseival és akkor már lesznek barátaid! Velük eljárhatsz majd bulikba is és akár más egyetemi bulikba is elnézhettek majd. Ha lesz pár barátod és már barátnőd is, mindjárt másként fogod látni a világot.

hasonló helyzetben voltam és én is ugyanezt éltem át. A középsulit felejtsd el gyorsan, amint befejezted, azt is letagadhatod, hogy oda jártál! Én sem megyek több osztály találkozóra, egyszerűen nem érdekelnek a többiek. volt, amelyik azzal jött, hogy ő csak az én érdekemben tette, hogy megedződjek! Na persze! Legszívesebben leütném a fejét, ugyanolyan sunyi patkány maradt, mint volt ő is, meg a többiek is. Ilyen emberekre ne legyél kíváncsi!

Sok sikert neked!

2013. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Előző, azért van benne valami, mármint az építő jellegű kritika részében. Engem is sok atrocitás ért azidőtájt, mert egy elég későnérős gagyi gyerek voltam, és a sok baszogtatás hatására váltam azzá a mi vagyok, hálás is vagyok érte, csak ugye kétélű ,mert idegileg, lelkileg mégis beárnyékol, megvisel. Tehát amennyire konstruktív biz értelemben egy építő jellegű kritika főleg stlíusra , külsőségekre vonatkozóan, annyira destruktív lélekben.
2013. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Sajnálom, 56 %, de ebben a büdös életben nem fogok veled egyetérteni! az milyen dolog már, hogy pl. kimész felelni és beleugatnak abba, amit mondasz? Vagy pl. lementek focizni a pályára, te elrontasz valamit, akkor az anyádtól kezdve mindenedet szidják. Továbbá, ami a legmegalázóbb volt, hogy némelyik kisebb hülyegyereket is "rámuszították" és az utcán is utánamkiabáltak, gúnyoltak, gyakran az egész suli füle hallatára. egyszer az egyiknek beolvastam, ere másnap már megfenyegetett az egyikük izompacsirta unokatesója, hogy ne nagyon ugráljak, mert beveri a pofámat. Ebből szerinted mit tanul az ember? Mondd már meg! Mert én kb. azt, ha elég pénzem lenne/lesz, akkor szilánkosra töretem a lábukat, éljenek csak életük végéig nyomorékan!
2013. jan. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
És ami a legdurvább, hogy ez egy totál "fehér" iskola volt, tehát itt nem "színesekről" van szó!
2013. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Itt hasonló a helyzet, volt, hogy benyomtam az egyiknek és majdnem kirúgtak érte az iskolából. Az volt a legidegesítőbb, hogy a tanárok is meg mindenki annak a gyökérnek adtak igazat.
2013. jan. 6. 10:22
 39/50 anonim ***** válasza:
Oké emberek, ez már terror, nyilván nem ilyen szintű szekatúrára gondoltam, de vannak azok a gúnyos megjegyzések, ha nem vagy sínen, én arra gondoltam. Ez a te eseted már más szint ,ez azért komolyabb. Erre nem tudok mit mondani, gyülölet gyülöletet szül! Fight fire with fire! állj bosszút, csak meg ne üsd a bokád!
2013. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Nem tudnál sulit váltani?

Másik megoldás lehet esetleg, ha meg tudnád szervezni, hogy egy-két szekrényméretű emberrel dumálj egyszer-kétszer a suli előtt, lehet, az kicsit visszább fogná őket. Nem kell semmi extrát mondanod nekik, sem fenyegetőzni velük, elég lenne maga a tény, hogy neked vannak ilyen ismerőseid.

Szüleid vagy bárki a rokoni körödből nem tudna ebben segíteni?

2013. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!