Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek 18 éves korában nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 18 éves korában nincsenek barátai, sose vtak és bnője sincs és az se volt még az lúzer?

Figyelt kérdés
3 középiskolába is jártam, de nem találtam meg a nekem szimpatikus embereket. Nincsen közös téma és folyamatosan kipiszkálnak, pedig én próbálok kedves lenni. A lányoknál esélyem sincsen. Neten is próbálkoztam már ismerkedni, de ott ha még nagy nehezen vissza is ír vki rövid időn belül nem válaszol, hirtelen ,,elfelejtenek" válaszolni. Én már nagyon úgy érzem, hogy egész életemben ez így marad. Végzős vagyok és nincsenek barátaim ami nagyon bánt. Mégis mit tehetnék? Fog ez vha is változni? :(

2012. nov. 30. 16:28
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Ez a 3. középiskolám. Mégis hova váltsak 12. félévkor? :(
2013. jan. 6. 12:32
 42/50 anonim ***** válasza:

Igen, ez jogos. Ebben az esetben csak azt tudom mondani, mint az első hozzászólásomban. Pár hónap már csak, amíg ezzel a trágyaevő bagázzsal kell lenned, utána már egy teljesen másik korszak jön. Mindenképp menjél tovább, hidd el, sok olyan fiú van, aki középiskolásként még senkinek számított, az egyetemen pedig egy új világ tárult ki előtte. A másik: attól a pillanattól kezdve a középsulis lányok is felnéznek majd rád, bőven lesz még időd bepótolni ezt a lemaradásodat is!

ne feledd: új hely, egy új élet kezdete-ez legyen a mottód!

2013. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Szép is lenne. De a valóság más. Ahova akarok menni csak tandíjas szakokat indít és nincs sok pénze a családnak, így kénytelen vagyok maradni szakmain még 2 évig. :/
2013. jan. 6. 14:09
 44/50 anonim ***** válasza:

En is ugyanebben a helyzetben voltam kozepiskolaban.

Sikerult bejutnom az egyetemre es ott megtalaltak a normalis emberek.!

2013. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok gazdag se szegény, de én ami pénzt kapok azt elteszem és megvetem azokat az embereket akik pénz alapján ítélnek.És azokat is akik a zsebpénzüket mindenféle szar kütyüre elherdálják aztán szakadt farmerba megy suliba.

De azokat is akik gazdagok és beszólnak miért van ilyen telefonod?

Mondjuk lenne rá pénz, de vannak ennél értelmesebb dolgok is.

2013. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
57%
Az a lúzer, aki ilyen helyzetben van ÉS változtatás helyett inkább siránkozik vagy ami még ennél rosszabb, hamis önigazolást keres és másokat okol a helyzetéért.
2013. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 walk w1th mee ***** válasza:
70%

utolsó true

ez csupa sajnáltatás..

még a leglúzerebb ismerősöm is,aki tudja magáról hogy az,nem siránkouzik,legalább haverkodik másokkal..

2013. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Nem hiszek abban, hogy valaki magányra legyen ítélve. Rajtad kívűl még nagyon sokan úgyan emiatt sírnak, ők biztos őrülnének "a barátságodnak"..bár az is benne van gubancban, amikor valaki ilyen érték komplexusokkal küzd, és emiatt folyton csak siránkozik. Szerintem sokan úgy látják(legalábbis az én volt sulimban, ahol végül jobb belátásra tértem), hogy a barátság nem az értéked körül forog, de ha TE így látod, akkor így alakítod..kb.

Amióta próbálom nem sanyargatni magam, sokkal több kedvem van nekem is barátkozáshoz, elvagyok a dolgaimmal, és elfeledtem a múltam, úgymond, "tisztának" érzem magam, amikor szemben állok valakivel és nem arra gondolok, hogy "akkor most mi lesz, utálni fog, mit gondol rólam?". Egyszerűen magamat adom, bár ez még ma sem megy olyan jól, néha még azt sem értem ki ez a "magam", akit adnom kéne, egyenlőre csak egy magányos lény.

Eleve kerülöm az olyan embereket, akiknek CSAK a pénz számítana egy barátságban, szóval azt se tudom léteznek-e ilyenek. Szerintem: ha jófej vagy, akkor nem nézik, viszont ha NEM, akkor a pénz-álom max. csak annyit segítene hogy TÉGED nyugtatna egy másik emberrel szemben.

Voltam már úgy, hogy osztották nekem, hogy "xy" ismerősöm milyen pénzéhes, mert nem szólt hozzájuk, barátságtalannak tűnt, emelett mindenkit osztottak, bár nem volt olyan, hogy ők is próbáltak volna barátkozni, vagy ilyesmi, vagy közös téma lett volna, én meg xy-ról azt mondanám, hogy rideg természetű, de hát a péénz! az oka rögtön..csak magamban nevettem.. az ilyenekkel az a baj, hogy gyenge-önleértékelésük ellenére, úgy is érzik mindha körülöttük forogna a világ.

2013. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
amúgy a közepébe hozzáteszem: a pénztudat csak téged nyugtatna a másikkal szemben, okot adna az undorító, visszataszító önteltségedre, de szimpátiát nem emelne a másik emberben, irántad. (de ne menjünk bele a legutosobb pénzéhes p*csák példájába, egy olyan barátságnak amúgy sincs lelkiértéke)
2013. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

,,Mindenik embernek a lelkében dal van,

és a saját lelkét hallja minden dalban.

És akinek szép a lelkében az ének,

az hallja a mások énekét is szépnek."


/Babits Mihály/


Ezeken a sorokon kéne elgondolkodni,ha saját magadra és a helyzetedre vonatkoztatod és értelmezed.

2013. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!