Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy az önző, nagyszájú, utálatos embereknek mindig van párja, ellenben a csendes, nagy szívű, jó emberek meg magányosak? Miért van ez így?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 19:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Ezt sokszor én is feltettem már magamnak,sosem jött válasz:)
2012. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
6%
Igen csak te
2012. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező! Azoknak az embereknek olyan párjuk van, amit te magadnak nem szeretnél, tehát bunkó és önző ( ugye hasonló a hasonlót szeret). Viszont a másik részével nem értek egyet a kérdésednek, mert azok az emberek meg tudnak majd állapodni és akár életük végéig lesz párjuk, aki kitart mellettük jóban-rosszban.
2012. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
49%
Az élet már csak ilyen...
2012. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
Újabb kérdező akinek a világ csak fekete és fehér.A 2 végleten kívül létezik más is és megsúgom,hogy nekik is vagy van vagy nincs barátnőjük.A gond nálad abból fakadhat,hogy csöndes vagy.Aki nem nyit az emberek felé az egyedül fog megöregedni.
2012. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%
Na legalább megkaptuk a választ,éljen az érzéketlen,lelketlen világ,ahol csak a pénz,a csillogás és a vagányság számít,a többi érték meg hadd vesszen.Éljenek a csajok:)
2012. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%

Ez szerintem nem így van, nem teljesen legalábbis, de ha pillanatra elfogadjuk ezt a feltevést: Alapvetően az evolució során azok a példányok maradtak fent minden fajból, amelyek meg tudtak küzdeni az utódnemzés jogáért. Az az egyed, aki visszahúzódó volt, az nem tudott utódot világra hozni. Valahol mélyen ez még simán meglehet napjainkban is az emberekben, talán az imponál többeknek, ha a másik kiáll saját igazáért.


Nem az önzőség / nagy szívűség a lényeg szerintem, hanem az, hogy hogy "adja el magát" a külvilágnak az illető. A szürke kisegerekre nem figyel fel mindenki. Nyilván, túlzásba se kell esni, és igen, vannak olyanok is, akiknek mégis sikerült, de ez van. Ezen szomorkodni sokminden, csak nem előremutató viszont. Valamit kell találni, ami picit épít az ember önbizalmán, és onnan elindulni.

2012. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
30%

Adamsfamily irta jol

Ti egy fekete feher vilagban eltek es szerintem lelkiserultek is vagytol

Kedves utolso,most ne engem akarj mar bealliitani szivtelen dognek.Ti vagytok rettenetesen eletkeptelenek.Ez az igazsag.

Minden nap ezeket a kerdeseket olvasni unalmas.


18/l

2012. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Elnézést,hogy beleszóltam ebbe az eszmefuttatásba,ígérem kedves 18/L,hogy többet nem teszem és nem untatlak az izgalmas mindennapjaidon.
2012. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Elvan torve a combnyakam, ezert 2 hete agyhoz vagyok kotve.

Ne magadbol indulj ki draga

2012. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!