Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy az önző, nagyszájú, utálatos embereknek mindig van párja, ellenben a csendes, nagy szívű, jó emberek meg magányosak? Miért van ez így?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 19:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
59%

Valóban életképtelenek,aki nem mer egy másik emberrel szóba állni,az mit akar egyáltalán az élettől?Ha elmegy dolgozni mit csinál?Áll majd ott mint egy rakás szerencsétlenség és néz majd ki a fejéből,csak azért mert ő csendes?

Kezdeményezni kell és próbálkozni,nem rinyálni mint egy fürdőskurv@!

2012. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

"Nektek mi a "normális" egy srác részéről akkor? "


Jelen korunkban a "normális" és a "nem normális" értelmezése valahogy helyet cserélt. :)

2012. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Annak is valószínűleg megvannak az okai,hogy vki miért válik visszahúzódóvá és hogy nem kezdeményező és higgyétek el,hogy ez neki baromira nem jó dolog és nem jó érzés.Lehet ő legbelül egy nagyon értékes és jóravaló ember,de ez sosem fog a felszínre kerülni belőle,olyan,mint egy örökkön örökké szunnyadó vulkán.
2012. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
#23as: Igen, sztem életében egyszer-kétszer mindenki volt olyan helyzetben, hogy épp nem volt toppon az önbizalma. De hát az egész arról szól, hogy küzdj azért, hogy kimássz a magad/mások által neked ásott veremből, és menj tovább előre. Aki belenyugszik, az... hm, nehezen változik meg.
2012. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%
Mert a lányok a bunkó rosszfiúkhoz vonzódnak, hiába csalják őket, ők mégis az ilyenekkel maradnak.
2012. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Mert ők nem lúzer faszok,hanem nyitottak,nagyszájúak,menők és az a menő és a király:)
2012. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
A barátom az általam ismert legjóindulatúbb, legnagyobb szívű ember, és én mégis vele vagyok együtt, nem egy beképzelt bunkóval ;D
2012. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Akkor Te jól teszed és legalább tudod mit jelent egy kedves érzelmes normális ember szeretete,akiben megbízhatsz.
2012. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Mert ők nem lúzer faszok,hanem nyitottak,nagyszájúak,menők és az a menő és a király:)


Na persze. De ha szájbaverné őket valaki, máris sírnának.

2012. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes jelenség, hogy az én tapasztalataim szerintem azokról a srácokról, akit más pasik nekem önző, nagyszájú, utálatos emberként írtak le, miután megismertem, nagyrészt az derült ki, hogy valójában érzelmes, jólelkű, szeretetteljes emberek, akiknek helyén van a szívük, csak éppen nem tojnak be a világtól, az élettől, nem gyengék és megalázkodóak. Volt persze egy-két kivétel, de általában ezt tapasztaltam. Nem tudom, mi lehet az oka.

Másrészről azt is tapasztaltam, hogy aki csendes, visszahúzódó, nem mindig jószívű. Sajnos már beleestem abba a hibába, hogy rendesnek ítéltem meg embereket csak a félénkségük, a kezdeti halkszavúságuk alapján. Aztán egy-két alkalommal (tényleg nem sokszor, de volt ilyen is) róluk meg kiderült, hogy lekezelőek, gyűlölködőek, vádaskodók.

Ennyire nem fekete-fehér ez az egész.

2012. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!