Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy az önző, nagyszájú, utálatos embereknek mindig van párja, ellenben a csendes, nagy szívű, jó emberek meg magányosak? Miért van ez így?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 19:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
"tapasztalataim szerintem"= tapasztalataim szerint
2012. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

30-as:

"Érdekes jelenség, hogy az én tapasztalataim szerintem azokról a srácokról, akit más pasik nekem önző, nagyszájú, utálatos emberként írtak le, miután megismertem, nagyrészt az derült ki, hogy valójában érzelmes, jólelkű, szeretetteljes emberek, akiknek helyén van a szívük, csak éppen nem tojnak be a világtól, az élettől, nem gyengék és megalázkodóak. Volt persze egy-két kivétel, de általában ezt tapasztaltam. Nem tudom, mi lehet az oka.

Másrészről azt is tapasztaltam, hogy aki csendes, visszahúzódó, nem mindig jószívű. Sajnos már beleestem abba a hibába, hogy rendesnek ítéltem meg embereket csak a félénkségük, a kezdeti halkszavúságuk alapján. Aztán egy-két alkalommal (tényleg nem sokszor, de volt ilyen is) róluk meg kiderült, hogy lekezelőek, gyűlölködőek, vádaskodók.

Ennyire nem fekete-fehér ez az egész."


Valóban, ennyire nem fekete fehér az egész, de szerinted mért is lettek olyanok, ha olyanok...? Ezen is el kéne gondolkodni!

2012. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
ha egy dögös csajt akarnak felszedni azért megerőltetik magukat :D
2012. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
32-es, valamiért biztos olyanok lettek, valamiért a legtöbben lehetnénk olyanok, mert ilyen, olyan pofonokat azért a legtöbben kapogatunk az élettől, nagyobbakat is, sokkal nagyobbakat, mint egy-két visszautasítás a másik nemtől, mégsem olyanokon éljük ki, akik nem tehetnek róluk és nem köpködünk folyamatosan a világra.
2012. dec. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Én is csendes voltam és visszahúzódó évekig,aztán rájöttem,hogy többre megyek,ha beszélek az emberekkel ahelyett,hogy várom a jó szerencsét.Barátnőm ugyan még nincs,de legalább megtettem néhány lépést,hogy a hibáimat kijavítsam,ahelyett,hogy ide járnék rinyálni.

Sokan nem teszik ezt meg és várják,hátha a királylány majd oda megy hozzájuk és leszólítja őket,csak a bökkenő ott van,hogy ha le is szólítaná őket,akkor is csak néznének ki a fejükből,mert ők "visszahúzódóak".

Ahogy előttem mondta,már valaki,aki visszahúzódó és csendes az nem feltétlenül jó szívű ember,mert az olyanok nagyon sokszor mindenkivel bunkón bánnak és inkább sajnáltatják magukat az idők végezetéig,persze tisztelet a kivételnek.

Ez a véleményem,mindenki értékelje legjobb belátása szerint!

2012. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!