Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy az önző, nagyszájú, utálatos embereknek mindig van párja, ellenben a csendes, nagy szívű, jó emberek meg magányosak? Miért van ez így?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 19:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nem csak te!
2012. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Megpróbálkozom vele és jobbulást kívánok.
2012. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
58%
Egy ismerősöm is mesélt erről. A koliban, ahol lakik, a normális srácoknak nincs barátnője, a hülye, idióta majmoknak meg van. Arról miért a srácok tehetnek, hogy a lányok nem veszik őket "pasiszámba", mert normálisak?
2012. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Nem elég vagányak bakker,hát persze hogy tehetnek róla.
2012. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

"Ti vagytok rettenetesen eletkeptelenek.Ez az igazsag"


Na jön a szokásos lózung! Milyen nálad a nem életképtelen?

2012. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy koszonom!

Megy kedvesebben is latod :)

2012. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Fő az igyekezet:)
2012. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Szerintem picit vegyük már külön a vagányságot, a bunkóságot és a "normálisságot". Akinek van önbizalma, kiállása, az attól még nem biztos, hogy egy bunkó is egyben. Tény, mivel több figyelem összpontosul rá (ezek szerint a tietek is), nagyobb eséllyel fogjátok olyan tulajdonságát is észrevenni, ami *nektek* (=akár egy társaságnak is) nem szimpatikus. És ez így is van rendjén, nem mindenki egyforma. De ez nem jelenti azt, hogy feltétlen egy hülyéről van szó.


De, hogy elkerüljünk némi további félreértést: Nektek mi a "normális" egy srác részéről akkor? Külvilág felé. És nem úgy értem, hogy "jó szívű", vagy ilyesmi, hanem hogy viselkedésileg, mit csinál?

2012. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
De nyugodtan lehetsz onmagad is ;)
2012. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég vagányak bakker,hát persze hogy tehetnek róla.


És ez alatt mit értesz? Bújjanak ki a bőrükből, legyenek mások, mint amilyenek? Verjék a mellüket, hogy "figyu kispina, én vagyok itt a f@szagyerek!" ?

2012. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!