Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai csajoknak/nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak/nőknek, milyen srácok/pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 01:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/112 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is jó szövegem van, mégsem húzok meg sok nőt, mert nem ez a célom. Na most ha neki ez a célja, az valahol megmutatja az értékrendjét is. Ha ezeknek a nőknek mindegy, hogy előttük hány 3,14nában járt, akkor meg is érdemlik egymást. A fesztiválszexes nőket húzza maximum. Értelmes, intelligens, széles látókörű, okos nő le nem állna vele, hidd el. :) Semmi irigység!
2015. júl. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/112 anonim ***** válasza:
A fehér punk hajú srácok.
2015. júl. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/112 anonim ***** válasza:
30%
A kőgazdagok meg a nagyon jóképűek
2015. júl. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/112 anonim válasza:
62%

mondjuk nekem - lehet hogy kivétel vagyok - de a nagyobb termetű pasik jönnek be. Nem azt mondom hogy kövérek, de lehet hogy van egy kis sörhasuk :)

és a pénztárcáját nem nézem :D

mert nem attól lesz férfi a szememben mert van pénze gyémánt gyűrűt venni .

Nálam alap, hogy legyen vicces és nem unalmas. Mindig tudjon valami újat mondani, mutatni, tenni :)

24N

2015. júl. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/112 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, ez tök egyedi ízlés. A legjobb barátnőmnek 3 elvárása volt mindig is: egy pasi legyen nála magasabb, idősebb, és sötét hajú.

A volt osztálytársam egy olyan sráccal jött össze, aki tejfölszőke, kb ugyanolyan magas mint ő, és zömök.

Az egyetemi barátnőim főleg a hosszúhajú szakállas rocker fiúkat preferálják.

Nekem a vékony alkat és egyenes szőkésbarna haj a gyengém.

Stb stb.

Nem lehet egyértelműen válaszolni erre. :D

Persze lesz 60 válasz arról, hogy tök mindegy, csak legyen izmos és legyen pénze, de azokat csak csúnyán elutasították nemrég. Én oda-meg vissza vagyok a páromért, hihetetlen szexinek látom, pedig nem kigyúrt (szerintem az visszataszító), és operátorként dolgozik, szóval nem is pénzes. Viszont érdekes személyiség, sok közös hobbink van, és jó az ízlése ^^

Nem tudsz olyan lenni, hogy minden csaj téged akarjon, ez biztos :D Találd meg azt akivel illetek egymáshoz.

21/L

2015. júl. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/112 anonim ***** válasza:
70%
Már majdnem elkezdtem pampogni hogy az ilyen kérdéseknél a sok elkeseredett hülye miatt nem lehet normális választ találni, de ahogy látom, a kérdezőt sem érdekli igazán. (jöhet a piros, engem is pont annyira érdekel)
2015. júl. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/112 anonim ***** válasza:
25%

Konkrét és pontos választ úgy sem adható, hisz mindenkinek más tetszik.

Nekem úgy igazából külsőre nincs nagyon ideálom, ha meglátok egy srácot, akkor tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem, bár jobban tetszenek a barna hajú-szemű és barnás bőrű srácok (nem romákra gondolok). Ettől függetlenül tetszett már olyan is, aki ennek az ellentéte volt.

A belső is nagyon fontos, legyen megbízható, őszinte, kedves stb. És szeressen persze :)

Most így hirtelen ennyi, az meg hogy legyen pénzes, kigyúrt alfahím meg hasonló csak az elkeseredett, többször visszautasított pasik véleménye, csak mert ők életük során ilyen csajokkal találkoztak, nem egyenlő azzal, hogy csak ilyen nők vannak, egyáltalán nem minden nőnél ez a mérvadó.

2015. júl. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/112 anonim ***** válasza:
65%

Visszataszító, ha valaki izomos?


[link]

2015. júl. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/112 anonim ***** válasza:
50%

# 18


"Visszataszító, ha valaki izmos?"


Ha figyelmesen olvastál, nem izmosat írt az a női hozzászóló:


"pedig nem kigyúrt (szerintem az visszataszító)"


Feltételezem, hogy nem csak, mi női szemmel érzékelhető a különbség köztük:


[link]


[link]


és köztük:


[link]


[link]


Másrészt attól meg, ha egy nőnek egyszerűen nem tetszenek a testépítők, nem fogja utálni őket, csak nem tartja őket vonzónak.


De tőlem magyarázhatja bárki irigységgel meg frusztrációval, ha mondjuk nekem sportos nőként a sportos, izmos férfi test tetszik, a kigyúrt meg egyáltalán nem.

2015. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/112 anonim ***** válasza:
18%

A mai nőknek mi jön be?

Helyesnek szüless,ez a legfontosabb,mert ha ez nincs meg,onnantól esélyed sincsen.Szóval írhatják itt a nők hogy jajj "mindenkinek más tetszik" hülye szöveget,persze a szem meg hajszín lehet különböző,esetleg néha a testalkat is,de ha nem helyesnek született egy férfi,onnantól esélye nincsen egyetlen nőnél sem... :/

Aztán ha valaki nem izmos,az a következő szempont,ami ha nincsen meg,megint csak esélytelen leszel.

Na és ha ezek megvannak,utána talán szóba is állnak veled,és utána nézik majd a többi "tulajdonságodat".

De eddig el is kéne jutni,ami ugye tudjuk mennyire nem lehetséges.

24/F

2015. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!