Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duci lányok! Ha vékonyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Ha vékonyak lennétek, akkor is ugyanazok a fiuk tetszenének?

Figyelt kérdés

Randiztam az év végén egy lánnyal. Duci volt. Mondjuk arányosan telt, de nekem ez már nem fér bele. Egy nő legyen 50-55 kiló! Magyarországon EGYÁLTALÁN NEM ritkaság az ilyen.


Én nem azért kínlódtam, küszködtem, sírtam már oly sokat, hogy még ennyi sok év után is csak a kövér lányoknak kelljek.


Na de megadtam ennek a lánynak az esélyt, látszott, hogy nagyon kell neki egy pasi már, mert 19 évesen szüz, meg elsős főiskolán, és hát ilyenkor JÁR egy pasi? (igaz én 3 évig egyedül kínlódtam egyetemen annakidején, nekem nem járt semmi)


Pár randi után megkérdeztem, hogy ha vékony lenne, akkor is kellenék neki?


Azt mondja igen.


Mondom neki: NE HAZUDJ!


Mert akkor ugyan hol van a többi vékony lány akinek kellek?


Na és hát eltelik kb egy honap, már meg is van az uj pasija...LÁNYOKNÁL HATÁR A CSILLAGOS ÉG. És még megfeszülniük sem kell semmiért...valakinek jó a dagadék is?


Tudom, "ők nem azt nézik"


Na bocs, de nálam meg azt nézik a lányok, hogy nem vagyok egy magas jóképü sportos fiu, és KÉRDÉS NÉLKÜL off.


2016. jan. 10. 12:35
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
velem is ez van vagy 1 tank a csaj vagy egy bányarém
2016. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
de ez a nő nem volt annyira kövér, meg összeségében nagoyn cukin nézett ki (legalábbis nekem esetem volt az arca meg a megjelenése)...de a 70-80 kiló az tarthatatlan
2016. jan. 10. 13:04
 13/56 anonim ***** válasza:
91%
Bár velem ismerkedett volna az a lány, nem járt volna ilyen pórul ;)
2016. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
Hát akkor kívánom neked, hogy találd meg azt a tökéletes lányt, aki neked kell, de aztán ne lepődj meg azon sem, ha titokban ő is ilyen véleményen lesz rólad :) Bejött a lány, mégis számokra hagyatkozol, ez egy vicc :D Abban biztos vagyok, hogy sosem leszel igazán szerelmes egyetlen lányba sem, de ha neked fontosabb az, hogy mennyit mutat a mérleg, akkor az a te magánügyed.
2016. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

jaj hagyjuk már...tudnád te hány lány mondja azt NYILTAN, hogy ha valamilyen külső elvárásoknak nem felel meg a fiu akkor ő NEM LESZ KÉPES belészeretni.


Csak ugye az én elvárásaim sokkal kisebbek.


Mert nehogy már nagy elvárás legyen, hogy ne legyen kövér a lány. Hanem átlagosan vékony.

2016. jan. 10. 13:10
 16/56 A kérdező kommentje:
És képzeld el, sokkal jobban érzem magam, ha egy normális alaku lánnyal megyek az utcán. Sokkal szivesebben felvállalom mindenki előtt! Ha dagival lennék, akkor menne a csámcsogás, hogy "na a kis csufi gyerek szerzett egy ki magához való ducit"
2016. jan. 10. 13:11
 17/56 anonim ***** válasza:

Nem uagy magas jóképű sportos fiú,de te elvárod a jó nöket.!? Lehet azért nem kellessz a nöknek mert túl egyszerű vagy,ha a randin is ilyen megnyilvánulásaid vannak.

Neked a nő 50 55kiló? A nöknek meg a pasi legalább 170cm er. Ennyi!

2016. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

HOL IRTAM HOGY JÓ NŐ KELL TE ROHADÉK?


mindenki ezzel jön, nem tudtok olvasni amugy?


nehogy már nagy elvárás legyen, hogy egy ÁTLAGOS ÉS NEM DAGADÉK nőnek kelljek

2016. jan. 10. 13:17
 19/56 anonim ***** válasza:
91%
Azért durva, hogy ilyen emberek végeztek a BME-n, és jöttek ki diplomásként! :D
2016. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

érdekes más iskolákban az ISKOLA szervezi hogy legyen alkalom inni meg dugni


a bme-n meg még abból is feszengés volt, hogy rendezzenek egyetemi napokat, mert MINEK AZ

2016. jan. 10. 13:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!