Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duci lányok! Ha vékonyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Ha vékonyak lennétek, akkor is ugyanazok a fiuk tetszenének?

Figyelt kérdés

Randiztam az év végén egy lánnyal. Duci volt. Mondjuk arányosan telt, de nekem ez már nem fér bele. Egy nő legyen 50-55 kiló! Magyarországon EGYÁLTALÁN NEM ritkaság az ilyen.


Én nem azért kínlódtam, küszködtem, sírtam már oly sokat, hogy még ennyi sok év után is csak a kövér lányoknak kelljek.


Na de megadtam ennek a lánynak az esélyt, látszott, hogy nagyon kell neki egy pasi már, mert 19 évesen szüz, meg elsős főiskolán, és hát ilyenkor JÁR egy pasi? (igaz én 3 évig egyedül kínlódtam egyetemen annakidején, nekem nem járt semmi)


Pár randi után megkérdeztem, hogy ha vékony lenne, akkor is kellenék neki?


Azt mondja igen.


Mondom neki: NE HAZUDJ!


Mert akkor ugyan hol van a többi vékony lány akinek kellek?


Na és hát eltelik kb egy honap, már meg is van az uj pasija...LÁNYOKNÁL HATÁR A CSILLAGOS ÉG. És még megfeszülniük sem kell semmiért...valakinek jó a dagadék is?


Tudom, "ők nem azt nézik"


Na bocs, de nálam meg azt nézik a lányok, hogy nem vagyok egy magas jóképü sportos fiu, és KÉRDÉS NÉLKÜL off.


2016. jan. 10. 12:35
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

18 évesen még miért sajnálnálak?


elmész majd továbbtanulni és annyit szexelhetsz, amennyit csak birsz

2016. jan. 10. 22:13
 52/56 anonim ***** válasza:

Ha neked még egy éjszakára se jön össze egy láza sex egy vékony csajjal,akkor a nyafogás helyett kabd össze magad. Meg nem ártana változtatnod a dolgokon,mert ahogy írtam egy tuskó vagy kisbarátom.

Ha szimpatikus volt a csaj akkor mi a fa..ért érdekel az h esetleg az utcán leszolnak. Ha tényleg ez a fontossabb,ahogy írták vegyél guminőt ,az való neked.

Látod a duci csajnak se kellettél,talált jobbat.

Ugyhogy nézz magadba!!

2016. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor most neked az a bajod, hogy elmartad magad mellől az egyetlen kedves, cuki lányt akinek bejöttél, akinek volt rád ideje és nem voltak kifogásai, mert kellettél neki....és amikor azt mondta, akkor is kellenél, ha vékony lenne, lehazugoztad. És mindezt azért mert duci, mert szégyellnél vele az utcán menni, mert neked "jár" az 55 kilós lány.

Hát....neked is a fejeddel van baj, hallod. Az egyetlen ember akit hibáztathatsz, az te magad vagy.

2016. jan. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

ekkora gyökeret, mint kérdező... :D

"Pár randi után megkérdeztem, hogy ha vékony lenne, akkor is kellenék neki?


Azt mondja igen.


Mondom neki: NE HAZUDJ! "


XD

2016. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

50-es vagyok: Kérdező, én nem kértem, hogy sajnálj. :D

Viszont a legutolsó megnyilvánulásodból kiderül, hogy te szexet, és nem kapcsolatot akarsz.

Az meg, egy buliban, ahol mindenki részeg, bárkinek összejön. Itt egyedül te sajnáltatod magad, meg másokat teszel felelőssé a saját hibáid/hiányosságaid miatt.

Ez az, ami szerintem nagyon gyerekes és szánalmas.

És hidd el, hogy nem akarlak megsérteni, mindezt jóindulatból írom, így tudsz majd változtatni az életeden, és normálisan élni.

2016. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
ritka nagy paraszt vagy
2016. jan. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!