Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duci lányok! Ha vékonyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Ha vékonyak lennétek, akkor is ugyanazok a fiuk tetszenének?

Figyelt kérdés

Randiztam az év végén egy lánnyal. Duci volt. Mondjuk arányosan telt, de nekem ez már nem fér bele. Egy nő legyen 50-55 kiló! Magyarországon EGYÁLTALÁN NEM ritkaság az ilyen.


Én nem azért kínlódtam, küszködtem, sírtam már oly sokat, hogy még ennyi sok év után is csak a kövér lányoknak kelljek.


Na de megadtam ennek a lánynak az esélyt, látszott, hogy nagyon kell neki egy pasi már, mert 19 évesen szüz, meg elsős főiskolán, és hát ilyenkor JÁR egy pasi? (igaz én 3 évig egyedül kínlódtam egyetemen annakidején, nekem nem járt semmi)


Pár randi után megkérdeztem, hogy ha vékony lenne, akkor is kellenék neki?


Azt mondja igen.


Mondom neki: NE HAZUDJ!


Mert akkor ugyan hol van a többi vékony lány akinek kellek?


Na és hát eltelik kb egy honap, már meg is van az uj pasija...LÁNYOKNÁL HATÁR A CSILLAGOS ÉG. És még megfeszülniük sem kell semmiért...valakinek jó a dagadék is?


Tudom, "ők nem azt nézik"


Na bocs, de nálam meg azt nézik a lányok, hogy nem vagyok egy magas jóképü sportos fiu, és KÉRDÉS NÉLKÜL off.


2016. jan. 10. 12:35
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Valahol megértelek egyébként. Olyan ez mintha olyan frizurával kellene járnod amit nem is szeretsz. Csak ugye a frizurát te választod, de nőt nem lehet ilyen egyszerűen. Ducikkal meg az van szerintem, hogy ők alapból nem kellenek annyi srácnak mint egy csinosabb vékony lány, szóval a ducibbak kevesebb srácból válogatnak. Így ők akár próbálkozank is és olyan srácok is bekerülnek a látóterükbe akik a csinosabb vékonyaknak nem nagyon kellenek, mert ők mivel nagyobb rájuk a kereslet el vannak a focista és egyéb "klassz, jó pasikkal". De ettől függetlenül a ducibb sem utasítana el egy átlagostól jobb pasit. Csak ugye azok a jobb srácok elvannak a csinosabb csajokkal, így a duci lánynak meg fog felelni az átlagosabb srác is. Persze ez nem mindig van így, mert van olyan, hogy ducibb lány - jópasi és csinosabb lány - gyérebb pasi is. Te ugye a kettő közül a másodikat próbálod megvalósítani, ami nem feltétlen egyszerű.
2016. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
94%

Aszondja r.hadék 😂

Vicc vagy ember.! Ezek a megnyilvánulások elárúlnak rólad mindent!

2016. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Meg h eltellik pár hónak és megvan az újj pasija. Ezen mit csodálkozól drágem!? Egy ilyen tuskó mint te csoda ha egy kövérebb nő szóbaált veled.
2016. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
93%

Értem. Tehát nem a te hibád, hogy nem jut nő, hanem 1. a nők hibája, illetve 2. a BMI hibája. Persze nekem vannak ismerőseim akik ott végeztek és már házasok, de az más kérdés.

Most nézzük a te problémádat. Nem az a baj hogy nem jönnek be a duci lányok. Az a baj hogy te ennek ellenére randizol velük, ráadásul a saját belső szorongásaidat kivetíted rájuk. Kérlek ne vedd ezt támadásnak és olvasd el a következő párbeszédet:

Fiú: ha vékony lennél akkor is kellenék neked?

Lány: igen.

Fiú: Ne hazudj!

Szóval meghazudtolod őt. Nekem már ez is elég lett volna ahhoz hogy dobjalak, de most jön a csavar: Te nem hiszed el, hogy kellenél neki, de ő sem kell neked, mert "dagadt". Tehát ennek a beszélgetésnek így kellett volna lezajlania:

Lány: Akkor is kellenék neked, ha nálam vékonyabb barátnőt is kaphatnál?

Fiú: Igen.

Lány: Ne hazudj!


Szomorú, hogy mint írod, ráadásul egy cuki, kedves lány volt, de te szégyellnéd az utcán. Ezek szerint egy normális pasit érdemel, nem téged.

2016. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi, BME, de freudi elírás volt, mint a testtömegindex :-)
2016. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
91%
24esnek teljes mértékbe igaza van.
2016. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

24esnek nincs igaza


Mert nem azt írta h akkor is kellene nekem a duci lany ha jol neznek ki es emiatt csinos nőknek is kellenek


Ne keverjuk az okot az okozattal

2016. jan. 10. 14:18
 28/56 NicoRobin ***** válasza:
93%

Úristen, mi ez, hogy egy nő legyen 50-55 kg? Alapból sértő az ilyen kijelentés, de az, hogy magasságtól függetleníted, az csak az egész abszurditását támasztja alá.


Nincs a gondolatmenetedben ok-okozat. Az, hogy egy adott ember kit kedvel, nem attól függ, hogy vékony vagy kövér (ideális esetben). Abból, hogy neki akkor is tetszenél, ha ő vékony lenne, és bárki mást is megkaphatna, még nem következik, hogy minden más vékony lánynak is tetszel...


De ne aggódj, a válaszaid alapján nem a külsőddel van a probléma.

2016. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
90%

Engem már az is meglep, hogy egyáltalán bármilyen nőnenű lény szóba áll veled.

Nagyon kérlek sose szaporodj...

2016. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
89%

Pedig sajna az ilyen felszies,sötét emberek vannak töbségben és szaporodnak is.

Ja és N / 24

2016. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!