Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duci lányok! Ha vékonyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Ha vékonyak lennétek, akkor is ugyanazok a fiuk tetszenének?

Figyelt kérdés

Randiztam az év végén egy lánnyal. Duci volt. Mondjuk arányosan telt, de nekem ez már nem fér bele. Egy nő legyen 50-55 kiló! Magyarországon EGYÁLTALÁN NEM ritkaság az ilyen.


Én nem azért kínlódtam, küszködtem, sírtam már oly sokat, hogy még ennyi sok év után is csak a kövér lányoknak kelljek.


Na de megadtam ennek a lánynak az esélyt, látszott, hogy nagyon kell neki egy pasi már, mert 19 évesen szüz, meg elsős főiskolán, és hát ilyenkor JÁR egy pasi? (igaz én 3 évig egyedül kínlódtam egyetemen annakidején, nekem nem járt semmi)


Pár randi után megkérdeztem, hogy ha vékony lenne, akkor is kellenék neki?


Azt mondja igen.


Mondom neki: NE HAZUDJ!


Mert akkor ugyan hol van a többi vékony lány akinek kellek?


Na és hát eltelik kb egy honap, már meg is van az uj pasija...LÁNYOKNÁL HATÁR A CSILLAGOS ÉG. És még megfeszülniük sem kell semmiért...valakinek jó a dagadék is?


Tudom, "ők nem azt nézik"


Na bocs, de nálam meg azt nézik a lányok, hogy nem vagyok egy magas jóképü sportos fiu, és KÉRDÉS NÉLKÜL off.


2016. jan. 10. 12:35
1 2 3 4 5 6
 41/56 NicoRobin ***** válasza:

Sőt, pontosítok... nem a testsúly a kardinális kérdés, mert az millió dologtól függ. Ugyanaz a testsúly számtalan eltérő testalkatot takarhat.

A kardinális kérdés a vonzalom. De ez meg kialakulhat később is, csak a mai rohanó világban se a nők, se a férfiak nem adnak esélyt, ha rögtön elsőre nem tetszik nekik a másik.

2016. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
De nem erted....elkezdeek ismerkedni nokkel es a vegere mindig a dagadek marad...pedig max atlagos noknel probalkozom
2016. jan. 10. 15:18
 43/56 NicoRobin ***** válasza:
Igazad van, tényleg nem értem...
2016. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
45%

Én sportos vagyok, nekem bejönnek a ducibb lányok, persze azért van egy határ nálam is. Sajnos azonban se a vékony, se a duci lányoknak nem jöttem be, csak egyedül a kövéreknek.


Egyébként értem miről beszél a kérdező. Az ember ízlése változik emberrel együtt az idő múlásával. Ő is attól fél, hogy csak addig lesz vele a nő, amíg le nem fogy, aztán dobja őt egy jobb pasiért.


Megtörtént: adott egy fogszabályzós, szemüveges, pattanásos csúnyácska lány, aki nagyon aranyos volt. Aztán eltelt pár év, lekerült a fogszabályzó, a szemüveg, előjött a smink, a szép ruha, a menő cuccok, a lány pedig ezek után nem volt kedves, hanem egy flegma rbanc, aki csak a legjobb pasikkal volt hajlandó szóba állni, mindenki mással bunkózott. Ez bizony létező jelenség.

2016. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozgass a vékonyaknál, ha azok jönnek be. És reménykedj, hogy sikerül. Engem is a ducik találnak meg, vékonyak nem nagyon. A ducik még kitartóak is a próbálkozásban. Én is a vékonyabbakat preferálom, de ők nem annyira próbálkoznak, így hát nekem kell náluk.
2016. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező kommentje:


Aha, akkor miert raz le engem minden nemduci lany?


Mert egy paraszt vagy azért.

Lehet, hogy annak a pár duci lánynak meg annyira alacsony volt az önbecsülése, hogy még ezt is hajlandó volt eltűrni...egy darabig...

2016. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

annak a duci lánynak a szemében nagyon humoros vagyok meg okos meg joképü.


a vékony lányoknak meg élből egy degenerált.

2016. jan. 10. 20:01
 48/56 anonim ***** válasza:
Én inkább duci vagyok, de a stílusod alapján szerintem is degenerált vagy, ne aggódj. Ez tényleg nem súlyfüggő.
2016. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

csak tudod mivan?


ez a lány ráért találkozni, pedig 8ig voltak órái...más lány akkor is kifogásokat gyártott volna, ha egész napja szabad lett volna.


ez a lány meg azzal jött, hogy találkozzunk igy meg ugy.


Harmadik talin már feljött a lakásomba és képzeljétek el SEMMI KATASZTRÓFA NEM TÖRTÉNT EBBŐL!


ha akarnak valamit a lányok, akkor nincsenek hülye kifogások.

2016. jan. 10. 20:12
 50/56 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, kérlek szedd össze a tökeidet!

A lányoknak megadatik minden mi? Nekik tele van hódolókkal a világ, te sütőtök!? Annyira unom már ezt a sztereotípiát....

Vékony lány vagyok (170 cm 57 kg-mégis kint van 1 bordám még mindig) Szerintem szép is.

Mégis csak általános iskolában kaptam 1 db szerelmeslevelet... Vagy várjunk csak... Az a pasi, aki megpróbált megerőszakolni, rá 1-2 évvel megkérdezte hogy járunk-e. Ennyit az én "szuper" hódolóimról...

Eddig 2 srácnál próbálkoztam komolyabban. Az elsőnek egy olyan csaj kell, akinél már 3 éve teper, de még mindig semmi. A második nemrég adta tudtomra, hogy neki sem kellek. (Pedig rohadtul nem alfahímek voltak, teljesen normális srácok, akiket ma átlagosnak, akkor jóképűnek láttam. Semmi egzisztencia, vagy extra társasági élet)

És pár nap múlva randira fogom hívni a mostani kiszemeltemet. Ha nem jön össze, hát ez van.

Nem hisztizek és szidom a másik nem jóképűbb képviselőit, és méltatlankodom, hogy másnak miért jött a nagy szerelem 14 évesen, akkor azzal nem vagyok előbbre a saját életemben.

Szedd össze magad, és viselkedj normálisan! Ha görcsölsz, na akkor tuti nem fog sikerülni. Na meg az sem hátrány, ha kedves vagy...

18/L

2016. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!