Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duci lányok! Ha vékonyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Ha vékonyak lennétek, akkor is ugyanazok a fiuk tetszenének?

Figyelt kérdés

Randiztam az év végén egy lánnyal. Duci volt. Mondjuk arányosan telt, de nekem ez már nem fér bele. Egy nő legyen 50-55 kiló! Magyarországon EGYÁLTALÁN NEM ritkaság az ilyen.


Én nem azért kínlódtam, küszködtem, sírtam már oly sokat, hogy még ennyi sok év után is csak a kövér lányoknak kelljek.


Na de megadtam ennek a lánynak az esélyt, látszott, hogy nagyon kell neki egy pasi már, mert 19 évesen szüz, meg elsős főiskolán, és hát ilyenkor JÁR egy pasi? (igaz én 3 évig egyedül kínlódtam egyetemen annakidején, nekem nem járt semmi)


Pár randi után megkérdeztem, hogy ha vékony lenne, akkor is kellenék neki?


Azt mondja igen.


Mondom neki: NE HAZUDJ!


Mert akkor ugyan hol van a többi vékony lány akinek kellek?


Na és hát eltelik kb egy honap, már meg is van az uj pasija...LÁNYOKNÁL HATÁR A CSILLAGOS ÉG. És még megfeszülniük sem kell semmiért...valakinek jó a dagadék is?


Tudom, "ők nem azt nézik"


Na bocs, de nálam meg azt nézik a lányok, hogy nem vagyok egy magas jóképü sportos fiu, és KÉRDÉS NÉLKÜL off.


2016. jan. 10. 12:35
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
Hat ha nem rondak vagy nok akkor nincs is akadalya
2016. jan. 10. 14:38
 32/56 anonim ***** válasza:
90%
Járjál guminővel az utcán, az vékony és könnyű. Biztos könnyebb felvállalni, mint egy duci lányt b+....
2016. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

Ugyan...sok no evekig egyedul van mert a temerdek hodolojuk kozul egy sem eleg jo nekik


Persze nekik semmit nem kell tenni a hodolokert, nekem viszont még a ducikert is igen sokat kell dolgoznom

2016. jan. 10. 14:49
 34/56 anonim ***** válasza:
92%
Én duci vagyok, de ha vékony lennék, akkor is ugyanolyan lenne az ízlésem, mint most. Ez nem súlyfüggő. Köze sincs ahhoz, hogy valakinek mi tetszik és mi nem, hogy hány kiló!
2016. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Aha, akkor miert raz le engem minden nemduci lany?
2016. jan. 10. 15:04
 36/56 NicoRobin ***** válasza:
93%
A stílusod miatt, ami egyre bicskanyitogatóbb...
2016. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Mert akiknél próbálkozol, nem jössz be. Ennyire egyszerű. Ez NEM súlyfüggő! Ezzel az erővel én is kitalálhatnék valami hasonlós ostoba felvetést. Pl. miért csak a barna hajú férfiaknak jövök be? Mert hogy a 31 évem alatt csak barna hajú pasik legyeskedtek körülöttem. Nem volt köztük egy szőke vagy fekete sem...miért? Miért nem kellek a szőkéknek?? Ha barnára festenék a hajukat, talán bejönnék nekik?
2016. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
Itthon a tobbseg barna haju
2016. jan. 10. 15:12
 39/56 A kérdező kommentje:

Csak ugye a testsuly egy kardinalis kerdes.


Mert megiscsak izgulni kene a masik kulsejere is

2016. jan. 10. 15:12
 40/56 NicoRobin ***** válasza:
92%

Kardinális kérdés, de nem ennyire, mint amennyire te beállítod.

De ha meg ilyen speciális igényeid vannak, akkor el kell fogadnod, hogy nem olyan egyszerű párt találni. Ahogy neked jogod van elküldeni minden szerinted duci lányt, minden lánynak (legyen vékony vagy duci, szőke vagy barna, magas vagy alacsony) joga van eldönteni, hogy akar-e veled ismerkedni.


Ahány ember, annyi ízlés...

2016. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!