Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a kiszemelt lánynak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt lánynak már 10-12 szexpartnere volt akkor jogos részemről kicsit a kiábrándulás?

Figyelt kérdés

Inkább a férfitársaim őszinte véleményére vagyok kiváncsi de objektív női vélemények is jöhetne. Aki csípőből engem akar lehúzni hogy mekkora gyökér vagyok az inkább ne is írjon.


Szóval van egy lány... Elképesztően szép, modellkedik és hibátlan az alakja, arca, stílusa is minden. Nem is buta, aranyos és értelmes lány. Szerintem lenne nála esélyem én sem vagyok éppen rossz parti, és hát azért annyira értek a nőkhöz hogy lássam, nem esélytelen a dolog.

Csakhogy mint "kiderül" illetve többen is mondták már tehát nem pletyka csak valószínűleg hogy a lány ugye 18 de már jó sok szexpartnere volt. 10 körül azthiszem.

És ezt nekem nem könnyű lenyelni, mármint sosem tetszettek az ilyen lányok hogy minden buliba összeszed valakit akivel smárolgat meg táncol aztán időnként olyat is akivel jól megdugatja magát.


Ez számomra eléggé kiábrándító. Nem azért mert nem bízok benne, volt már egy komoly kapcsolata és akkor szerette a párját és hűséges is volt állítólag. De valahogy olyan rossz ez, mármint hogy elment pl egy fesztiválra és ott valószínűleg rohadt könnyen beadta a derekát valami csávónak. Aki ilyen könnyen adja magát hát nemtudom... Nem érzem jól magam ha arra gondolok hogy valakinek egyből megvolt én meg mondjuk randizzak vele hetekig aztán próbáljam megszerettetni magam és később is majd tegyek meg mindent, küzdjek érte, szenvedjek stb. Amikor valakinek meg egyből "megadta magát" .


Nektek erről mi a véleményetek? Mi a "helyes álláspont"? És ne ilyen klisékkel gyertek, hogy ez már a múlt meg mi közöm van hozzá. Az ilyentől a falra mászok. Mi az hogy mi közöm van hozzá? Ha össze fogok jönni vele igenis van közöm hozzá.


2016. dec. 31. 00:13
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
98%
Hát ahogy leírod, tényleg gyönyörű nő lehet, sokan valószínűleg csak meghúzni akarták. Lehet, hogy ez neki mind csalódás is volt. Ha veled nem viselkedik furán, minden oké és alakul valami, akkor ez alapján ne vonj le sok következtetést, egyikünk sem tudhatja, miért volt ennyi. Más. Ha annyira jó nő, akkor könnyebben a szájukra veszik mások: akármelyik 1-2 randis pasi be tudja kamuzni,hogy meghúzta. Honnan tudjuk, hogy igaz? Irigy nők is képesek csúnya pletykák terjesztésére.
2016. dec. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem jogos, férfiként mondom.

A szex jó esetben két ember élvezetéről szól, akik megadják egymásnak a kellő tiszteletet - én legalábbis én így tekintek a dologra.

Nem "megvolt", nem "átmentek rajta", nem "megadta magát", hanem úgy döntött, hogy lefekszik ezekkel a srácokkal, és remélhetőleg élvezte minden pillanatát. Ettől miért lenne kevesebb?

Ha te hosszú távra tervezel vele, akkor miért nem mindegy ez? Ugyanúgy tud szeretni, ugyanúgy tud hűséges, tisztességes lenni, mint egy szűz, vagy egy 1-2 partneres lány. Inkább azt nézd, hogy egy hullámhosszon vagytok, összeilletek-e.

A szex meg ne egy játszma legyen, hogy mikor "adja meg magát", hanem örömszerzés. És ne azzal foglalkozz, hogy másnak mennyi idő alatt engedte meg. Lehet, hogy velük szexelt, aztán vagy vége lett, vagy ki sem teljesedett a kapcsolat, vagy pedig egy éjszakáig tartott csak. Lehet, hogy neked nem azonnal engedi meg, viszont onnantól kezdve csak te szexelsz vele az egész életben. Akkor meg nem mindegy?

2016. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem ér többet a lány, mint az előző kapcsolatai, de ez az én véleményem. Pláne, ha te is hasonlóan undorodsz az ilyenektől, akkor tényleg nem szabad komolyat tervezni, úgysem tudod majd kiverni a fejedből ezt a dolgot.
2016. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
87%
Szóval van ez a lány. Kedveled, nem csak megdugni akarod. Hallgasd meg inkáb a történetét, mindenkinek va. Értékelni fogja, hidd el. Találj benne valami pluszt, érdekeset ami egfog. Ne az érdekeljen mkár hány emberrel volt, ez hülyeség. Az csak szex. Ő is ember, neki is vannak vágyai ami csak pozitívum. Ez nem azt jelenti, hogy könnyen kapható kis ribi, miután megismerted rendesen azután döntsd el.
2016. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
94%
Neked hány partnered volt?
2016. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi erővel ne foglalkozzak azzal se ha 1000 férfi járt már benne?


Na ne magyarázzuk már meg :D Milyen férfiak vagytok ti? Akiket ez nem érdekel? Vagy ha valaki arcon köp akkor azt is hagyjam ne foglalkozzak vele?

Szerintem ez igenis szégyenletes és nekem kiábrándító, hogy hagyta magát ennyi palival megdugatni.


Már itt majdnem egy picit megtérített egy két hozzászóló de aztán megint belegondoltam a dologba. Persze nem azt mondom ,hogy most akkor többet nem beszélek vele de nagyon elment a kedvem. És mi az hogy "szép külsővel járó következmények"? Attól hogy valaki szép még nem KELL mindenkivel megdugatnia magát. Meg ha valaki ronda akkor az ennyi erővel egy szent? Hát persze hogy nem.

Felhúzott ez az egész megyek kiverem. A csajt meg max meghúzom hát ha ezt szereti nem cseszek ki vele, ő pozicionálta magát oda hogy csak erre jó.

2016. dec. 31. 01:47
 17/60 anonim ***** válasza:
44%

Nyugalom kérdező, én veled értek egyet teljes mértékben.

Hogy miért gondolom így? Való igaz, aki mással különösebb huzavona nélkül benne volt az intimitásban, velem ne játssza már el, hogy udvarlás, kedveskedés, stb. útján lehet megkapni őt, mert baromira nem hiteles a múltban történtek fényében. 18-20 éves lánytól az ember nyilván nem vár már szüzességét, a kérdés sem erről szólt.

2016. dec. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy utolsó mondja, hallgasd meg őt is. 12es tényleg nem több vagy kevesebb az a nő akinek túlnyomórészt csak szexkapcsolatai vannak, viszont tartós kapcsolatban éppen ezért tapasztalatlan. Pl ha fűt-fát megdugok, még nem vagyok rossz ember, meg senkinek semmi köze stb. viszont belátható, hogy fingom sincs arról, hogy a párkapcsolat a dugás részén kívül miről szól, milyen problémák adódhatnak, hogyan kezeljem őket. Mivel a kérdező nyilván nem egy "nyáriszünetre" szeretne magának játszópajtást, ezért gondolom a csaj kuka. Már ha mindez igaz amit mondtak róla. Kérdező. Neked csak annyi, hogy jogodban áll úgy érezni ahogy akarsz, aziránt aki iránt akarsz, de soha a büdös va életbe ne keverd össze a kebelbéli szimpátiát az altesti gerjedelemmel, mert egészségtelen.

30/f

2016. dec. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

#17-es: Ugye? Ezaz! Az hogy valakinek egy pár óra alatt szétette a lábait és odadugta a punciját akkor én miért játsszam a jófiút aki virággal a kezében vár az esőben?

Hagyjuk már. Ez nekem megalázó. A többi pasit akkor többre tartotta vagy mi?


"kebelbéli szimpátiát az altesti gerjedelemmel" Ezt megjegyzem :D

2016. dec. 31. 02:00
 20/60 anonim ***** válasza:
97%

"Na ne magyarázzuk már meg :D Milyen férfiak vagytok ti? Akiket ez nem érdekel? " - Őszintén megmondom, hogy én az olyanoktól irtózom, amilyen te is vagy. A véleményed, "értékrended" (bár az én olvasatomban vszeg fogalmad sincs arról, hogy mi az, hogy érték) rosszindulatú, alantas és szvsz logikátlan is. Viszont a kérdésed úgy szólt, hogy szeretnéd kikérni a férfitársaid véleményét, valamint megmondtad, hogy aki téged akar fikázni, az húzzon máshová. Kifejtettem a véleményem, egy rossz szót nem szóltam rád. Annak ellenére, hogy taszítónak és ostobaságnak tartom a hozzáállásod, jó szándékból írtam neked, full normális stílusban, reménykedtem, hogy átgondolod a dolgot, és boldogok lehettek azzal a lánnyal.

Te nem tudod viszonozni az egymás minősítésétől mentes hangnemet. Szólhattál volna előre, hogy csak veled egyetértő válaszokra vagy kíváncsi. :D

Remélem, hogy csak egy troll vagy.


Ha nem, akkor szeretnélek megkérni, hogy a lányt inkább hagyd békén. Francokat akarod te megismerni. Azzal, hogy "csak megdugod", kinyilatkoztatod, hogy csak arra jó, mélyen lesüllyedsz a szintje alá még a primitív értékrendszer szerint is. Szerintem érett, értelmes férfi nem dugdossa olyanba a farkát, akit nemhogy nem tisztel, hanem még le is néz, úgy beszél róla, mint egy darab rongyról.

Szóval, miért vagy nála több? És minek írtad ki a kérdést?


U.i.: "Vagy ha valaki arcon köp akkor azt is hagyjam ne foglalkozzak vele? " - Az, hogy ha vki arcon köp, megalázó, primitív és rossz szándékú, akkor nyilván nem érdemes foglalkozni többet az illetővel, no de hol a párhuzam azzal, hogy 10-12 szexpartnere volt? Azzal, hogy szexel, senkinek sem árt, hacsak nem volt a dolognak kapcsolatrombolás, hűtlenség. Hogy lehet egy kölcsönös örömszerzést (mert a szex még mindig az, nem pedig a nő legyőzése, megalázása, bemocskolása) párhuzamba állítani egy arcon köpéssel?

Jóég. :D

2016. dec. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!