Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a kiszemelt lánynak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt lánynak már 10-12 szexpartnere volt akkor jogos részemről kicsit a kiábrándulás?

Figyelt kérdés

Inkább a férfitársaim őszinte véleményére vagyok kiváncsi de objektív női vélemények is jöhetne. Aki csípőből engem akar lehúzni hogy mekkora gyökér vagyok az inkább ne is írjon.


Szóval van egy lány... Elképesztően szép, modellkedik és hibátlan az alakja, arca, stílusa is minden. Nem is buta, aranyos és értelmes lány. Szerintem lenne nála esélyem én sem vagyok éppen rossz parti, és hát azért annyira értek a nőkhöz hogy lássam, nem esélytelen a dolog.

Csakhogy mint "kiderül" illetve többen is mondták már tehát nem pletyka csak valószínűleg hogy a lány ugye 18 de már jó sok szexpartnere volt. 10 körül azthiszem.

És ezt nekem nem könnyű lenyelni, mármint sosem tetszettek az ilyen lányok hogy minden buliba összeszed valakit akivel smárolgat meg táncol aztán időnként olyat is akivel jól megdugatja magát.


Ez számomra eléggé kiábrándító. Nem azért mert nem bízok benne, volt már egy komoly kapcsolata és akkor szerette a párját és hűséges is volt állítólag. De valahogy olyan rossz ez, mármint hogy elment pl egy fesztiválra és ott valószínűleg rohadt könnyen beadta a derekát valami csávónak. Aki ilyen könnyen adja magát hát nemtudom... Nem érzem jól magam ha arra gondolok hogy valakinek egyből megvolt én meg mondjuk randizzak vele hetekig aztán próbáljam megszerettetni magam és később is majd tegyek meg mindent, küzdjek érte, szenvedjek stb. Amikor valakinek meg egyből "megadta magát" .


Nektek erről mi a véleményetek? Mi a "helyes álláspont"? És ne ilyen klisékkel gyertek, hogy ez már a múlt meg mi közöm van hozzá. Az ilyentől a falra mászok. Mi az hogy mi közöm van hozzá? Ha össze fogok jönni vele igenis van közöm hozzá.


2016. dec. 31. 00:13
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
97%
Na de könyörgöm, mégis hogy lehetnek tisztában idegenek a lány szexuális partnereinek számával? Van aki még a barátnőinek sem vallja be egyenként, akár kevés, akár sok. Honnan tudta azt a "biztos forrás", hogy annyi az annyi? Az, hogy volt pár pasija, próbálkozott, keresgélt, még nem bűn, nem jelenti azt, hogy egyből hanyatt is vágta magát az összesnek. Persze exként az esetleges kidobott partnerek nyilván ezt mesélik tovább. Én nem szeretem az ilyet, nem is adok soha az efféle pletykákra, amire kiváncsi vagyok megkérdezem magam, avagy megtapasztalom, oszt jónapot. Amúgy meg tartja sajnos magát a mai napig az a tézis, miszerint:" *urva, aki mindenkivel lefekszik, büdös *urva pedig, aki mindenkivel lefekszik, csak velem nem." Ergo lehet szegény lány is ilyen úton-módon lett megítélve, pusztán azért mert szép és már rengetegen próbálkoztak nála. Én ennyi miatt még nem temetném a dolgot előre, ha esélyt sem adsz, sosem tudod meg, ne legyünk már ennyire álszentek!
2016. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim válasza:
86%
Mar bocs az Offert, de ha egy ferfinak volt 10 szexpartnere azt el lehet nezni, sot meg is kell dicserni, de ha a nonek volt ennyi, akkor az mar egy parkapcsolatra nem valo budos r.banc igaz?
2016. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 Szergej55 ***** válasza:
9%
Én hagynám a fenébe, nem tudnám ezt tolerálni komoly szándékkal.
2016. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
93%

nincsen 'helyes álláspont'

ha téged zavar, akkor ne foglalkozz vele. ha nem zavar, akkor meg udvarolj neki. vagy kihagysz egy r.bancot vagy összejössz életed szerelmével. mindkettő benne van a pakliban.


amúgy az lelki és a testi 'megnyílás' két külön dolog. a szex lehet egyszerűen szórakozás, valami, amit azzal csinálsz aki külsőre bejön, kötöttségek nélkül, érzelemmentesen. de attól, hogy x emberrel le tudtál feküdni pár óra/nap/hét után, nem biztos hogy ennyi idő alatt meg tudsz nyílni valakinek lelkileg... ami sokkal nagyobb dolog. persze ezt nem muszáj elfogadni, de szerintem ha nem megcsalás/kapcsolatrombolás/érdek állt a dolgok mögött, akkor megérdemli a csaj hogy ne ítéljék el emiatt. nem mindenki tekint ugyanúgy a szexre. engem pl nem zavarna ha a pasim átment egy fél városon, ha soha nem csalt meg senkit, nem verte át a lányokat (és engem sem fog :)). viszont lehetett valakinek életében összesen 5 partnere, ha mindegyiket aljas módon kihasználta, átverte, megcsalta, sokkal-sokkal kevesebbet ér a szememben.

2016. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
20%
42: Ti nők ezt ilyenkor mindig elhápogjátok, annak ellenére hogy TI vagytok azok akik pozitívumként tekintetek arra ha egy férfinak sok partnere volt már. Pedig ti is elítélhetnétek ezért egy férfit egész nyugodtan, ez csak rajtatok, az ellenkező nemen múlik. És attól hogy titeket ez valamiért nem zavar, attól még hadd ne akarjon minden férfi egy riherongyot maga mellé.
2016. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
"többen is mondták már tehát nem pletyka"
2016. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez a logika mindent visz! xD
2016. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
93%

Több kérdés is megfogalmazódott bennem.


Ha az a verzió az igaz, hogy kb 10 alkalommal átverték, akkor


- mondhatjuk-e rá, hogy okos lány, ha még a 8. után sem kezdett gyanakodni, óvatosabb lenni.


- hogy lehet hogy egy okos, kedves, szép lánytól egyikőjük sem akart többet egy éjszakáná?


Szerintem a másik 2 lehetőség közül igaz az egyik.


1) tényleg lefeküdt jópár emberrel, de egyik sem felelt meg neki annyira hogy többet akarjon.


2) nem feküdt le sok emberre, csak egy pletyka az egész. Az pedig nem érv, hogy többen mondták, mivel a pletykának az a jellemzője, hogy többen mondták.


Szerintem döntsd el, hogy kell-e neked a lány (hogy tényleg olyan okos, kedves, szép-e), a többi pedig ne érdekeljen!

2016. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
15%

"Mar bocs az Offert, de ha egy ferfinak volt 10 szexpartnere azt el lehet nezni, sot meg is kell dicserni, de ha a nonek volt ennyi, akkor az mar egy parkapcsolatra nem valo budos r.banc igaz?"

Egyrészt teljesen igaz, amit előttem már erre reagáltak: ti nők azt a pasit tartjátok vonzónak, aki már minél több nővel volt előttetek. Ennek evolúciós okai vannak, ahogy annak is, hogy mi nem választunk ribiket életünk párjául. Másrészt egy férfinek általában időbe, energiába és pénzbe kerül, hogy szexelhessen egy nővel, míg egy nőnek elég széttennie a lábát, máris lesz valami közte. Ezért dicsőség egy férfinek, és ezért szégyen egy nőnek. Várom a lepontozást, kedves feminácik.

2016. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
20%

"... valakit akivel smárolgat meg táncol aztán időnként olyat is akivel jól megdugatja magát.

"


10? Ennél sokkal több, ne legyél naív. Nem mertek neked többet mondani. Ha látod hogyan viselkedik, akkor kinek hiszel? (Most a szemednek hiszel, vagy nekem? :-) )


Ilyen nő nem kellene soha. Szerinted mennyire lenne hűséges? :-)


Az ilyen nők azok, akik felülnek a f.. körhintára, majd 28 évesen azt hazudják, hogy most már kapcsolat kell, meg nyugi, meg gyerek, jöhetnek az alfa hímek után a pénzesebb béták... :-)


Fektesd meg, és annyi. Úgy is azt akarja. Ha nem megy, mert azt mondja hogy inkább csak barátok legyünk, meg te túl jó vagy hozzám stb. akkor menekülj! :-) Csak anyagilag, érzelmileg akar kinyiffantani. Minden erőforrásodat (idő/pénz/fizikai erő), megcsapolja, valamint lelki szemetesládának is használ, miközben SEMMIT nem ad. :-)


Ne legyél VAK!

2016. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!