Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a kiszemelt lánynak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt lánynak már 10-12 szexpartnere volt akkor jogos részemről kicsit a kiábrándulás?

Figyelt kérdés

Inkább a férfitársaim őszinte véleményére vagyok kiváncsi de objektív női vélemények is jöhetne. Aki csípőből engem akar lehúzni hogy mekkora gyökér vagyok az inkább ne is írjon.


Szóval van egy lány... Elképesztően szép, modellkedik és hibátlan az alakja, arca, stílusa is minden. Nem is buta, aranyos és értelmes lány. Szerintem lenne nála esélyem én sem vagyok éppen rossz parti, és hát azért annyira értek a nőkhöz hogy lássam, nem esélytelen a dolog.

Csakhogy mint "kiderül" illetve többen is mondták már tehát nem pletyka csak valószínűleg hogy a lány ugye 18 de már jó sok szexpartnere volt. 10 körül azthiszem.

És ezt nekem nem könnyű lenyelni, mármint sosem tetszettek az ilyen lányok hogy minden buliba összeszed valakit akivel smárolgat meg táncol aztán időnként olyat is akivel jól megdugatja magát.


Ez számomra eléggé kiábrándító. Nem azért mert nem bízok benne, volt már egy komoly kapcsolata és akkor szerette a párját és hűséges is volt állítólag. De valahogy olyan rossz ez, mármint hogy elment pl egy fesztiválra és ott valószínűleg rohadt könnyen beadta a derekát valami csávónak. Aki ilyen könnyen adja magát hát nemtudom... Nem érzem jól magam ha arra gondolok hogy valakinek egyből megvolt én meg mondjuk randizzak vele hetekig aztán próbáljam megszerettetni magam és később is majd tegyek meg mindent, küzdjek érte, szenvedjek stb. Amikor valakinek meg egyből "megadta magát" .


Nektek erről mi a véleményetek? Mi a "helyes álláspont"? És ne ilyen klisékkel gyertek, hogy ez már a múlt meg mi közöm van hozzá. Az ilyentől a falra mászok. Mi az hogy mi közöm van hozzá? Ha össze fogok jönni vele igenis van közöm hozzá.


2016. dec. 31. 00:13
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy te azt hiszed, hogy a punci passzív és el kell nyerni, mint valami jutalmat. Nem hiába van az angol nyelvben az, hogy a nő is megdughatja a férfit, mert ott nem a konkrét dugás ige van, de mindegy is...


Szóval nem megdugatta magát, hanem szexelt másokkal. Dugott másokkal, ha így jobb. Nem passzív résztvevője volt a körülményeknek. Azt nemi erőszaknak hívjuk.


Neked a lány kell, vagy a puncija? Mert a virágot a lánynak veszed.


És ezt ugyanígy meg lehetne fordítani: ha egy férfi egyéjszakás kaland keretein belül hamar odaadja a farkát, akkor az a nő többet jelent neki, mint valaki, akivel randizik előtte?

2016. dec. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, én voltam a 17-es.

Kimondtad a kulcsszót, megalázó. Megalázó, mert tőlem teljesítményt, küzdést (nem is tudom már minek nevezzem) vár el olyasvalamiért, amit másnak ugyanezek nélkül is nyújtott. Ha őszinte akarok lenni, azt kell mondanom, hogy egy lány akár csak egy ilyen kalandos afférral is egy olyan vonalat lép át, amin már nem lehet visszalépni. Szakítottam már lánnyal amiatt, mert utólag bevallott hasonló dolgokat, pedig ő nem volt egy modell kaliberű csajszi. Nekem ez egyszerűen nem fér bele, nem tudom őt komolyan venni, mint partner, mint komoly barátnő, ha random kefélésekkel tarkított szexuális múltja van.

2016. dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
91%

Na jó. Az udvarlásról csak annyi, hogy "szegény" csaj is had mérje már fel, hogy mire számíthat az udvarlótól. Ha kúrni akar, akkor fog, ha kapcsolatot akar, akkor fogadja az udvarlást. Ahogy mondtam van 2 dolog amit ne keverjetek, mert tényleg fére viszi az embert. A szex az szex, a párkapcsolat meg párkapcsolat.

30/f

2016. dec. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
29%

Nem keverjük, csak másképp látjuk.

Gyanítom, hogy a kérdező is azon az állásponton van, miszerint a szex egy párkapcsolatnak, és csak annak a része. Persze ez erkölcsi megítélés kérdése, de azt továbbra is tartom, hogy az intimitást és szexuális hozzáférést a lány az arra érdemes férfinak adja meg. Ergo annak, aki megérdemli - és valóban megalázó egy egyéjszakás- vagy fesztiválos kaland arra a férfira nézve, aki csak több hetes udvarlással jut ide. Az a másik miért érdemelte meg hamarabb, sőt, szinte azonnal?

2016. dec. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
93%
Mondom, szerintem érdemes külön venni, mert egy nőnek is lehet igénye a szexre ahogy egy férfinak és azzal, hogy azt javasoljuk nekik, hogy verjék ki, ijjazzák magukat, még nincs egyik se kisegítve. Én csak azt mondom, hogy ne derogáljon már udvarolni, ha párkapcsolatot akartok a másikkal. Ha CSAK dugni, na akkor maximálisan igaz amire hivatkoztok. Azt döntse el a kérdező, hogy mit akar a csajtól, aztán eszerint járjon el.
2016. dec. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
67%
Eszembe jutott közben, lehet rosszul fejeztem ki magam. "Megalázó ha neked randizni udvarolni kell a punciért mikor más instant megkapta." Ezesetben vitán felül igazatok van. Én csak azt próbáltam mondani, ha a célotok egy párkapcsolat, akkor helytelen az a gondolkodásmód, hogy a többi puncivadászhoz méricskélitek magatokat. Az érvelésetek miatt mondom csak, hogy nekem úgy tűnik mintha két sorban szeretnétek egyszerre állni és emiatt kellemetlenül érzitek magatokat. Ez azért van mert lehetetlen. Bármelyikbe be lehet állni, de mindkettőbe nem. Ne ezen lamentáljatok, mert az nem vezet sehová. Tessék választani :)
2016. dec. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
88%

"Az a másik miért érdemelte meg hamarabb, sőt, szinte azonnal?"


Még egyszer megkérdem, hogy akkor férfiaknál is ez van? Az egyéjszakás nő hamarabb megérdemli a farkukat, mint a leendő feleségük?

2016. dec. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
87%

Egy 18 éves lánynak még nem nőtt be a feje lágya, teljesen mindegy mit csinál, még jópár év mire kialakul egy viszonylag stabil személyisége.


10 meg amúgy se sok. Ha veled marad, míg ásó kapa el nem választ, akkor pont átlagos.

2016. dec. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
2%
Érthető hogy zavar. Az ilyenek igazán komoly kapcsolatra alkalmatlanok, bárki bármit mond. Ha te erre vágysz akkor kerüld, és egy percig se aggódj amiatt hogy egy értékes lányt szalasztottál el.
2016. dec. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
15%
Ez egy ótvar nagy ri banc, nem való barátnőnek. Modell csajokkal egyébként sem szabad kezdeni, egyik nagyobb riherongy, mint a másik.
2016. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!