Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a kiszemelt lánynak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt lánynak már 10-12 szexpartnere volt akkor jogos részemről kicsit a kiábrándulás?

Figyelt kérdés

Inkább a férfitársaim őszinte véleményére vagyok kiváncsi de objektív női vélemények is jöhetne. Aki csípőből engem akar lehúzni hogy mekkora gyökér vagyok az inkább ne is írjon.


Szóval van egy lány... Elképesztően szép, modellkedik és hibátlan az alakja, arca, stílusa is minden. Nem is buta, aranyos és értelmes lány. Szerintem lenne nála esélyem én sem vagyok éppen rossz parti, és hát azért annyira értek a nőkhöz hogy lássam, nem esélytelen a dolog.

Csakhogy mint "kiderül" illetve többen is mondták már tehát nem pletyka csak valószínűleg hogy a lány ugye 18 de már jó sok szexpartnere volt. 10 körül azthiszem.

És ezt nekem nem könnyű lenyelni, mármint sosem tetszettek az ilyen lányok hogy minden buliba összeszed valakit akivel smárolgat meg táncol aztán időnként olyat is akivel jól megdugatja magát.


Ez számomra eléggé kiábrándító. Nem azért mert nem bízok benne, volt már egy komoly kapcsolata és akkor szerette a párját és hűséges is volt állítólag. De valahogy olyan rossz ez, mármint hogy elment pl egy fesztiválra és ott valószínűleg rohadt könnyen beadta a derekát valami csávónak. Aki ilyen könnyen adja magát hát nemtudom... Nem érzem jól magam ha arra gondolok hogy valakinek egyből megvolt én meg mondjuk randizzak vele hetekig aztán próbáljam megszerettetni magam és később is majd tegyek meg mindent, küzdjek érte, szenvedjek stb. Amikor valakinek meg egyből "megadta magát" .


Nektek erről mi a véleményetek? Mi a "helyes álláspont"? És ne ilyen klisékkel gyertek, hogy ez már a múlt meg mi közöm van hozzá. Az ilyentől a falra mászok. Mi az hogy mi közöm van hozzá? Ha össze fogok jönni vele igenis van közöm hozzá.


2016. dec. 31. 00:13
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
7%

A modellek mindig úton vannak.

Tehát érthető,hogy alkalomadtán lefekszik ezzel-azzal.

Mindig toppon kell lenniük,és ez eléggé fárasztó.

Nekik is szükségük van az érzelmeik felszabadítására.

Nehéz komoly kapcsolatot kialakítani velük.

Sajnálom,én a helyedben másik lány után néznék.

2016. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:

Jogos, vagy nem azt te érzed, te tudhatod.

Amit én tudok, az én korosztályomban is voltak nők, akiknek több pasival volt kapcsolata. Ezeknek a nőknek a házassága, mind válással végződött.

2016. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, én nem ítélném el a lányt, pláne mások véleménye alapján, ugyanis is egy nő hírnevét könnyű besározni. Tapasztalatom szerint azok a férfiak akik nem kapják meg a kiszemelt nők, rögtön leribncozzák. Meg hát mondhatják is, ,hogy vele voltak, mert jól hangzik, hogy meghúztak egy ilyen szép lányt és ha már nem szűz, még ha csak egy partnere volt, akkor sem tudna bizonyítani semmit.

Persze téged is megértelek, ha ez nem fér bele az értékrendedbe. A baj nem ezzel van. A baj azzal van hogy ha neked lenne bármiféle valós értékrended, te nem akarnád csak megdugni. Ha elment tőle a kedved akkor békén hagyod és nem ítélkezel. De te most úgy érzed, ha mással is volt, neked "jár" a szex vele. Ilyen pasiktól az Isten mentsen meg minden nőt, és most tényleg függetlenül attól, hogy valójában ő hány pasival volt és miért.


Továbbá, ha van benned valami becsület, akkor nehogy azzal próbáld meg lefektetni hogy kapcsolatot hazudsz neki és lefekteted és otthagyod, mert akkor máris megvan a magyarázat a 10 pasira. A férfiak gerinctelensége. Hidd el én tudom, milyen könnyű nyomást gyakorolni egy fiatal lányra. Én is átéltem a zsarolást, követelőzést stb magukat férfinek tartó egyedek részéről. Nem mindenki erős jellem hogy ezt kezelje, és mivel te sem vagy egy jellemóriás, ne várd már el a lánytól sem.


Igazából te sem vagy jobb a lánynál, a kérdésre sem válaszoltál, hogy te hány lánnyal voltál eddig, és azok vajon mind komoly kapcsolatok voltak-e. És ez most mind a lánytól független, csak rólad van szó. És már abból is látszik milyen gyökér vagy, hogy úgy érzed, téged arcul köp valaki azért mert a saját életét úgy éli ahogy neki tetszik. Gratulálok, még egy idióta a gyakorin.

2016. dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
26%

Basszus, de megöregedtem... Nekem már eleve a 10 szexpartner is sok, nem hogy 18 éves korig...

Itt meg sokan úgy veszik, hogy tök normális, ha egy éppen 18 éves lány p.ja átjáróház, és több faxt fogott, mint kilincset.


Kérdező: szerintem teljesen normális, ha ez neked is sok, és nem akarsz sokadik fax lenni a csajban.

Az a nő nem alkalmas normális párkapcsolatra, aki ennyi pasival összefekszik, érzelmek nélkül. Az se bíztató, ha ez mind futó kapcsolat volt, és 3-4 hónapnál tovább egy pasival se tartott a románc.

Egészséges lelkű 18 éves lánynak halálosan szerelmesnek kell lenni, mert ez a kor pont ennek a mindent elsöprő, első szerelemnek az ideje.


És egészséges lelkű fiatal férfit igenis zavarjon, hogy ha a csaján a fél város átmenet, és két sör után már azt se tudja, minden lovagol!


Lányok: nem kell itt magyarázni a bizonyítványt, tudjuk, hogy ku.rvából lesz a legjobb feleség! Csak ne akarja már senki előadni, hogy az a lány nem ku.rva, aki mindenkivel kefél, és 30 éves koráig 150 pasi járja meg a muffost! Nem ott kezdődik, hogy mindenkitől kapsz egy tízezrest!

És akkor nem lesz belőle gond, hogy erkölcsi tartással rendelkező pasi rátok se néz, meg nincs gusztusa a fél város után beállni a sorba!


Milyen kár, hogy a mai csajoknál a se.ggből szájba az mehet, de szerelmeskedni még nem próbáltak!

2016. dec. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
87%

"Egészséges lelkű 18 éves lánynak halálosan szerelmesnek kell lenni"... Honnan tudjuk, hogy nem volt az? Semmit nem tudunk erről a lányról, még is megy az egész életéről a vádaskodás. Millió oka lehet annak, hogy ennyi fiúval volt.

Tegyük fel egészséges lelkével halálosan szerelmes lett egy fiúba, aki csak kihasználta. Aztán egy másik megint. (Ja egyébként megjegyezném, hogy azt se tudjuk, hogy egy buliban adta oda magát valakiknek, vagy mondjuk egy hónap ismerkedés után, szóval elég erős, hogy mindenkinek szét nyitja a lábát, meg a hasonló szövegek, amiket olvastam itt.)

Na mindegy, innentől tudat alatt nem az lesz a csajban, hogy na akkor én csak ennyire vagyok jó? Többre úgy sem kellek? Persze ez lelki gyengeség, de tinédzser korban nagyon könnyű az ember befolyásolni. Aztán megismer majd egy pasit, mondjuk a kérdezőt, elkezd reménykedni benne, hogy normális fiú, aki értékelni fogja, és kiráncigálja ebből a sz*r korszakból, erre mi van? Ő is csak üríteni akar belé. Tovább erősíti benne majd a bizonytalanságot stb.

Nem ártana a pszichológiát kötelező tantárggyá tenni...


Ui. Persze az is lehet, hogy simán csak egy r**anc, de szerintem az esetek többségében nem ez a helyzet.

2016. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Neked hány partnered volt eddig?
2016. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
Ez a lány nem szegedi véletlenül?
2016. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
75%
Arról kb semmit nem írtál hogy a csajjal milyen a viszonyod, lehet veled is csak dugni akar. Te mibol gondolod hogy igazak a pletykak? Es ha igazak??? Nem leszel a jófiú virággal? Hallod nyuszifül, nemhogy addig tepernél a lánynak (ha tenyleg kell neked) hogy rájöjjön, jobb a kapcsolat mint az eddigi életmódja. Meg a csaj se tudhatta hogy ilyen prüd faccal fogja összesodorni az élet, nehogy már te bárki felett itélkezz. Megtörtént, ő dolga. Inkább nézz szét az alsóbb szinten, mert aki tudja magáról hogy jól néz ki az ki is fogja használni (ha van esze). Mit gondolsz mindenki szuzen fog rad varni?! Hagyd beken a csajt, nincs szüksége erre az elítélésre.
2016. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg a kérdezőnek kissebségi komplexusa van a lánnyal szemben,mert attól fél hogy nem lesz elég jó neki,és ha visszautasítaná,akkor nyugodtan r@bancozhat tovább.
2016. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
74%

Jogosnak tartom, hogy kicsit kiábrándultál. Viszont fontos lenne tudnod, hogy ez rosszindulatú pletyka a nőről vagy az igazság, azaz neki kéne elmondania neked, mi a helyzet. A "többen mondták" nem alap, mondhatták elutasított férfiak, irigy nők is.


Hasonló helyzetben vagyok, és meg is szerettem az illetőt, de nehezen tudom elfogadni, hogy hónapok óta udvarolok, ő pedig arról beszél, hogy érzelmileg nehezen nyílik meg. Zavarban van minden közeledéstől, szűziesen viselkedik, miközben már egy csomó szexpartnere volt.

Ez nyilván elég nagy kontraszt, és felveti a kérdést, hogy ők miben voltak jobbak, mit csináltak jobban?

Aki szerelmes és kitartó, annak be kell érnie a sikamlós flörtöléssel, a mély lelki beszélgetésekkel, és csak álmodozhat arról, hogy szeretkezzen azzal, aki fontos lett neki? Hiszen másokkal ezt elmondása szerint még nem élte meg, mégis lefeküdt velük. Ez érzelmileg és logikailag sem könnyen fogadható el szerintem.


Általánosságban én azt vallom, amit fentebb írtak, hogy a hüvely nem átjáróház, de a férfi se helyezze a farkát mindenhová. Egyik viselkedés sem különb a másiknál.

2016. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!