Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a kiszemelt lánynak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt lánynak már 10-12 szexpartnere volt akkor jogos részemről kicsit a kiábrándulás?

Figyelt kérdés

Inkább a férfitársaim őszinte véleményére vagyok kiváncsi de objektív női vélemények is jöhetne. Aki csípőből engem akar lehúzni hogy mekkora gyökér vagyok az inkább ne is írjon.


Szóval van egy lány... Elképesztően szép, modellkedik és hibátlan az alakja, arca, stílusa is minden. Nem is buta, aranyos és értelmes lány. Szerintem lenne nála esélyem én sem vagyok éppen rossz parti, és hát azért annyira értek a nőkhöz hogy lássam, nem esélytelen a dolog.

Csakhogy mint "kiderül" illetve többen is mondták már tehát nem pletyka csak valószínűleg hogy a lány ugye 18 de már jó sok szexpartnere volt. 10 körül azthiszem.

És ezt nekem nem könnyű lenyelni, mármint sosem tetszettek az ilyen lányok hogy minden buliba összeszed valakit akivel smárolgat meg táncol aztán időnként olyat is akivel jól megdugatja magát.


Ez számomra eléggé kiábrándító. Nem azért mert nem bízok benne, volt már egy komoly kapcsolata és akkor szerette a párját és hűséges is volt állítólag. De valahogy olyan rossz ez, mármint hogy elment pl egy fesztiválra és ott valószínűleg rohadt könnyen beadta a derekát valami csávónak. Aki ilyen könnyen adja magát hát nemtudom... Nem érzem jól magam ha arra gondolok hogy valakinek egyből megvolt én meg mondjuk randizzak vele hetekig aztán próbáljam megszerettetni magam és később is majd tegyek meg mindent, küzdjek érte, szenvedjek stb. Amikor valakinek meg egyből "megadta magát" .


Nektek erről mi a véleményetek? Mi a "helyes álláspont"? És ne ilyen klisékkel gyertek, hogy ez már a múlt meg mi közöm van hozzá. Az ilyentől a falra mászok. Mi az hogy mi közöm van hozzá? Ha össze fogok jönni vele igenis van közöm hozzá.


2016. dec. 31. 00:13
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

49


Te mindenki lába közé egyformán kívánkozol? xD

2016. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
64%
Na és ha mindenkinek rögtön oda adta magat csak veled akar udvaroltatni? Megteheti. Az ő döntese. Te max annyit tehetsz, hogy elmenekülsz.
2016. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
22%

52.


Ez így van. Minden oldalról ki lesznek elégítve az igényei, az, hogy azokat nem ugyanazon személytől kapja, neki mindegy.


Kérdező meg fusson amerre lát, illetve addig amíg van energiája hozzá!

2016. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

Nem tudom miert pontoztak igy le minket, mikor csak puszta tenyeket irtunk le :)

De most nem igy van kérdező? Tul sok mindent te tenyleg nem tehetsz, azonkivul, hogy felveszed a nyulcipőt.

2016. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon birom, hogy valahogy a kommentem torolve Lett, pedig en is azon vagyok kiakadva, hogy ennyire logikatlan, hogy lehet valaki es miert adjatok ala a lovat?

Tudjatok, hogy mi az a pletyka? Amikor and csunyacska lany legyint, Jaja lehet, hogy nagyon szep and csaj, de en legalabb n qrvulok. Es a pletyka Maris szarnyra Kap, mert az ilyen emberek legtobbje rosszindulatu.

Kicsi az onbecsulesuk szoval konnyebb AZT mondani, hogy "nekem nem Kell egy ribizli" minthogy szembenezni AZ elutasitassal.

Es nem fer a fejemve, hogy miert nem lehet neki eselyt adni, hogy elmagyarazza mi volt?

2016. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
76%
Hát, lehet, hogy valami gáz van velem, de nem vonz az, aki minél több nőben elöl hátul megmártotta a kuksóját.
2016. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

Azóta sokat gondolkodtam a dolgon, nem igazán a kommentek hatására de úgy döntöttem, hogy talán egy próbát megér a dolog. Nincsenek semmilyen elvárásaim nem is tervezek semmit előre, majd lesz belőle ami lesz. Csak ennyit akartam.

Persze igen abban igazatok volt hogy nem ártana személyesen is megkérdezni vagy úgy az igazat megtudni mert ezek tényleg pletykák ez igaz. Hülyeség hinni nekik.


Talán az a "helyes" álláspont hogy adok neki egy esélyt. Persze most itt izélek hogy adok neki esélyt blablabla aztán lehet majd ő nem ad nekem :D Mert ugye bármi lehet, nem vagyunk "együtt" még. Mostmár lenyugodtam kicsit, meg rámjött az újévi depresszió és szeretetre vágyom biztos ez áll a háttérben.

Szóval köszi az eddigi válaszokat. Még írhattok!

2017. jan. 1. 17:09
 58/60 anonim ***** válasza:
Ha neked nem voltak ilyenek hasonló számban, akkor jogos. Ha voltak, akkor nem jogos. Ennyi.
2017. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
Nekem nem voltak ilyenek. Egy darab "futó" kalandom volt és 4 barátnőm, ennyi.
2017. jan. 1. 17:44
 60/60 anonim ***** válasza:
Hát itt az a gáz h 18. Ha 25 lenne talán jobban elhinném h komolyabb kapcsolatot szeretne. Addig még ezerszer megcsal.
2017. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!