Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen viselkedés mellett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedés mellett a lányok MIBOL gondolják, hogy egy iskolázott, kvalifikált, jól oltozott, ráadásul kisportolt férfi odafog menni hozzájuk? 22/f

Figyelt kérdés

Eloszor is, elnézést kérek az ékezetek miatt!


A torténet a kovetkezo:


Tegnap ulok a tóparton, majd egy lány odaul 2 méterre mellém napozni.


Természetesen, mint ahogy ezt szokás ilyenkor, (mert ugye, miért pont most lenne másképp..), leul, levetkozik, majd 30 másodpercen belul kapja elo a telefonját, hogy O majd azzal el lesz. Nálam ez onmagában kizáróok.


Ennek ellenére tobbszor felénéztem, megpróbáltam szemkontaktust teremteni, de O még csak rám se nézett, nem hogy a szemembe.

Csak a telefonjával foglalkozott.

Ezután nem is volt kedvem odamenni hozzá, mert nekem olyan barátno, akinek a telefonból áll a világ nem kell.

Egy jó fél óra-óra múlva feloltozott, legyávázott, majd elment.


Ebbol nekem az jott le, hogy neki nem is én tetszettem meg, szimplán csak farok kellett neki.

Ellenkezo esetben, végso elkeseredésében, ha tényleg én tetszek neki, odajott volna O.

Vagy ezt csak én gondolom így?



2017. máj. 29. 06:09
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
94%

Tegnap en is napoztam es kiolvastam a telomban az aktualis e bookot. Tudod vannak e konyvtarak interneten es ingyen olvashatod s konyveket.


Amugy meg odament hozzad gyakorlatilag.

N

2017. máj. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a hülyeséget.

Bejottel a csajnak, balfax voltál, nem mertel odamenni, aztán itt sírsz.

Legközelebb keress olyat, aki ki se lát a Háború és bekebol, vagy menj, utazz el egy afrikai faluba feleseget keresni, ahol meg áram sincs.

Ott nem fognak okostelefonozni :D

Szerintem gáz van veled, meg balfax vagy, és úgy adod elő itt magad, mintha felsőbbrendű, vagy mi lennél...

Remélem nem kamu a kérdés :D

2017. máj. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
95%
Szóval te abból, hogy fél óra napozgatás közben telefonozott, te leszűrted, hoy egy buta, felszínes r*b*nc lehet? Ez igen, még hogy csak a nők tudnak kombinálni...
2017. máj. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
95%
Ne hari, balfax voltál. Gyakorlatilag a csaj ment oda hozzád, hogy tőled 2 méterre kezdett napozni.
2017. máj. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
96%
Anyad lehetnek, de meg nekem sem esik ilyen nehezemre megerteni a "mai fiatalok" szokasait. Sot, en is szoktam a buszon telefonozni, van rajta letoltott konyv, zene, es igen, azt fulhallgatoval hallgatom. (Mondjuk en epp a fulhallgato nelkuli hangos zenehhallgatason vagyok kiakadva). De van, hogy fb-t vagy gyk-t nezek rajta, ha epp nagyon zombi vagyok :) Ilyen a mai vilag, jobban jarsz, ha elfogadod, nem tudsz rajta valtoztatni...
2017. máj. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

#11:

..és ahhoz mind a két huvelykujj kell egyszerre, igaz? :D

#12:

Nem fogok hazudni, felsobbrendunek tartom magam. Van is mire, teszem hozzá.

..de ettol vonatkoztassunk el.

Azt viszont, hogy a szemkontaktust megpróbálom felvenni, akkor jogosan várom el, hogy azt O viszonozza, ebben megegyezhetunk, ugye? :)

Ha valaki nem érdekel, nem szólok be neki.

#14:

Ha pedig érdekel, odamegyek HOZZÁ és megszólítom. (..és nem mellé 2 méterre, mogé, alá, stb.)

#15:

Én is éppen ettol tartok. Ettol fuggetlen nem szivatnám, csak nem értem, hogy mit remélnek az ilyenek?

2017. máj. 29. 07:18
 17/57 anonim ***** válasza:
96%

"#12:

Nem fogok hazudni, felsobbrendunek tartom magam. Van is mire, teszem hozzá.

..de ettol vonatkoztassunk el."


Nekem nem fog menni, az elvonatkoztatas.

Éreztem, hogy valami gáz van veled.... :DDD

Ennyi.

További szép napot!

2017. máj. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 RoseTyler ***** válasza:
97%
Kíváncsi volt, hogy vagy-e annyira tökös, hogy felszedd. Addig ő elfoglalta magát. Te meg ahelyett, hogy bepróbálkoztál volna, inkább bedurciztál. Önérzetes kisfiú... :D
2017. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:

#20

Pontosan...

Ettol fuggetlenul a csaj se szazas, honnan gondolta, h gyavasagbol nem ment oda a srac, honnan tudta, h nem azert, mert nem erdekli?

Amugy kerdezo, mar te is 100 perce nyomkodod a telodat/billentyuzetedet es itt magyarazkodsz... A csaj meg "csak" 30 percig csinalta...

2017. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 RoseTyler ***** válasza:
94%
#21: Az eszed merre hagytad? A csaj odamegy feltűnően mellé és nekivetkőzik. Elég egyértelmű felhívás ez, nem gondolod? Az meg, hogy telefonozik, mégis mit számít?! Még a szomszéd néni is le tud szólítani telefonozás közben, ha akar valamit. Pl. hogy segíts neki a banyatankjával. Nem egy lehetetlen küldetés. Persze, a lustább pasik azt várják, hogy a nő szedje fel őket, de legalábbis száz százalékban megkönnyítse a dolgukat. Aki még önérzetes is mellé, na ott már jönnek az ilyen kifakadások. Hiszti ez a javából.
2017. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!