Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen viselkedés mellett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedés mellett a lányok MIBOL gondolják, hogy egy iskolázott, kvalifikált, jól oltozott, ráadásul kisportolt férfi odafog menni hozzájuk? 22/f

Figyelt kérdés

Eloszor is, elnézést kérek az ékezetek miatt!


A torténet a kovetkezo:


Tegnap ulok a tóparton, majd egy lány odaul 2 méterre mellém napozni.


Természetesen, mint ahogy ezt szokás ilyenkor, (mert ugye, miért pont most lenne másképp..), leul, levetkozik, majd 30 másodpercen belul kapja elo a telefonját, hogy O majd azzal el lesz. Nálam ez onmagában kizáróok.


Ennek ellenére tobbszor felénéztem, megpróbáltam szemkontaktust teremteni, de O még csak rám se nézett, nem hogy a szemembe.

Csak a telefonjával foglalkozott.

Ezután nem is volt kedvem odamenni hozzá, mert nekem olyan barátno, akinek a telefonból áll a világ nem kell.

Egy jó fél óra-óra múlva feloltozott, legyávázott, majd elment.


Ebbol nekem az jott le, hogy neki nem is én tetszettem meg, szimplán csak farok kellett neki.

Ellenkezo esetben, végso elkeseredésében, ha tényleg én tetszek neki, odajott volna O.

Vagy ezt csak én gondolom így?



2017. máj. 29. 06:09
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, hogy mikor odament a csaj napozni a nyálad csorgott, hogy hű meg ha, milyen jó nő. Mikor meg leesett neked, h ezt elbaxtad, akkor meg már felszínes pitsa, aki csak telefont nyomkod.


Egy óvodás kisfiú vagy, aki épp a földhöz vágja magát, mert nem úgy lett valami, ahogy ő akarta.


A legyávázás hoz: ez azért elég durva hiszti a lány részéről. Miből gondolja, h nincs barátnőd?

Én a legyávázásra csak annyit mondtam volna, ne haragudj, de nem vagy az esetem.

És akkor cipelje csak haza a sértett kis egóját.

2017. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
#26: a kérdező többször próbált szemkontaktust teremteni. Akitől nem akarunk semmit, azzal nem tesszük.
2017. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
62%
Te teljesen el vagy tévedve. Ezt a lányt te egyáltalán nem érdekelted, valószínűleg észre sem vett téged. Ne hidd, hogy a világ közeoe vagy és minden lány téged akar.
2017. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%

Azért a csaj, ha már gyávázni tudott, egy sziát is odaböföghetett volna, talán értelmesebb jelzés, mint levetkőzni és szemlátomást tudomást sem venni a másikról. Nem kell csodálkozni az ember lányának, ha nem működik a húzd meg ereszd meg :p

30/f

2017. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Van, amiben egyetértek veled, van, amiben nem.


Az sztem röhej, csak csak azért lenézel vkit meg kitalálsz mindenféle teóriát, mert elő meri venni a telefonját és azon elkezd bármit csinálni.

Ha volt valamit csinálnia (barátokkal beszél, olvas, tanul, bármi), az miért baj? Kukulva kellene ülnie, arra várva, hátha felé pillant egy pasas és azonnal szóba állnia vele, vagy mi? Ha neked előadnál vmi ilyesmit, csak azért, mert elővettem a telefonom, hát nem tennéd zsebre azt, amit tőlem kapsz.


A csaj azért volt hülye ebben a szituban, mert úgy nem lehet elvárni, hogy bárki megszólítson, hogy közben egész végig a telefonoddal foglalkozol, mert ilyenkor nem illik másokat zavarni... látszik, hogy őt sem nevelték meg.

2017. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy az emberek könyvespolca, úgy az üzenőfala is különböző. A könyv az csak a forma, nagyon egyszerű lélek vagy, ha ez alapján ítélsz. Szerinted melyik a magasabb szellemi nívó, Twilightot könyvből olvasni, vagy tudományos blogokat telón? Mert képzeld én ilyesmiket is szoktam, meg híreket. Igen, néha én is merészelek megnézni egy-két adatlapot, tudom ez szégyen. Bevallom, még kommentelni és beszélgetni is szoktam, vagy lenyomok egy Candy Crusht. Ha várhatóan pár percen belül hozzám szólnak, akkor biztosan nem fogok elmélyülni semmiben, hanem valamilyen felszínes kikapcsolódást választok, az a gyanúm, hogy a lány is ezt tette.


A lány viselkedését nem minősítem, mert te abból nem profitálsz. Neked most arra van szükséged, hogy valaki tükröt tartson neked. Nem az a baj, hogy büszke vagy az eredményeidre, hanem beképzelt vagy, hiányzik belőled az egészsésges kételkedés és ezért nem gondolkodsz el mások jogos kritikáin. Még ha néhány válasz gúnyos és sértő is volt, akkor is sok igazság volt bennük. Mellette olyan elméleteket is gyártasz, amik a valóságot végletesen leegyszerűsítik, lásd ez a telós dolog. 22 éves vagy, de a gondolkodásod olyan rugalmatlan, mint egy középkorú emberé, aki a közhelyeiből felépített világban él.


Mielőtt indulatosan visszaírnál, hogy "De hát a lány így meg úgy!": felejtsd el a lányt. Ő nem tud tanulni abból, amit leírunk ezért fölösleges is vele foglalkozni, olyan amilyen. Te vagy itt, ezért neked próbálunk segíteni, ki-ki a vérmérsékletének megfelelően.

2017. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
21%

Mert gondolom, ha lebalfaxszoznak valakit 5 oldalról férfiak, nők vegyesen, az ugye előreviszi az embert. Több fikázódó kommentelő el sem olvasta, hogy a csaj csak akarhatott valamit a kérdezőtől, mert sértettségében legyávázta. Persze. Nyilván oda is mehetett volna, de ha a kérdezőt zavarja, hogy tudomást sem vesznek róla, ezért nem akar odamenni, akkor had ne kelljen már neki. A kérdező csak magát a szituációt nem értette, hogy miért nem ad normális jelzést neki a lány, ha elvileg akar tőle valamit. Ha meg nem adott, akkor miért ő a gyáva.

30/f

2017. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
95%

Kizáró ok, hogy telefonozik, de azért ott ültél vele fél-1 órát, és addig kerested a szemkontaktust. :)))))


21/L

2017. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

#34,37 (gondolom ugyanaz az ember):

Egy valaki végigolvasta a kérdésem és fel is fogta, mi is a problémám.

#35:

"...A csaj azért volt hülye ebben a szituban, mert úgy nem lehet elvárni, hogy bárki megszólítson, hogy közben egész végig a telefonoddal foglalkozol, mert ilyenkor nem illik másokat zavarni..."


.. reagálva arra, hogy mit kapnék toled.

Én hasonló esetben, ha FONTOS (!!!) telefont várok, elore kozlom, MAJD bejovo hívásom lesz ekkor és ekkor, elnézést kérek elotte és utána IS (még egy kisgyerektol is!!), kozlom, hogy fontos, fel kell vennem, mellé hozzáteszem, hogy kb. 2-3 perc és a telefonbeszélgetés addig is tart!

Ezt fordított esetben is elvárom.

Amennyiben ez nem így tortenik, lehet, hogy mire letennéd a telefont, nem lennék melletted, hogy "zsebre tegyem azt, amit toled kapnék, mert otthagynálak."


Pontosan ezért kizáróok a telefonozás nálam.


Egy, gondolom, nem milliárdos vállalkozó itt senki, hogy egésznap fontoskodni, meg a telefonon kelljen lógni!

Ketto, nem tartom valószínunek, hogy olyan fontos dolga lett volna neki, hogy az fél órán keresztul tartson megbeszélni, ha pedig mégis, akkor nem azzal foglalkozok, hogy a mellettem lévot legyávázzam.

#38:

Igen, ellentmondásos, tudom.

O ult le mellém, ebbol gondoltam, hogy tetszek neki.

Adni szerettem volna egy esélyt a dolognak, így van.

Azt viszont nehezen dolgozom fel, ha valaki láthatóan szeretne valamit, nem szól, nem néz felém ÉS még konyorogjek is mellé.

Ha valaki valamit szeretne valakitol szemkontaktus az elso és alap dolog és nem mással foglalkozunk! Én szerintem legalább is.

2017. máj. 29. 14:44
 40/57 anonim ***** válasza:
66%
Rosszul feltetelezted, nem azert ult melled, mert tetszettel neki. Semmit nem akart toled a csaj, hiszen rad sem nezett, ez csak a te agyszulemenyed. Azt meg csak hazudod, hogy a vegen mit mondott neked. Tojt az rad nagy ivben, csak az egod nem tudja elfogadni ezt a tenyt.
2017. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!