Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen viselkedés mellett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedés mellett a lányok MIBOL gondolják, hogy egy iskolázott, kvalifikált, jól oltozott, ráadásul kisportolt férfi odafog menni hozzájuk? 22/f

Figyelt kérdés

Eloszor is, elnézést kérek az ékezetek miatt!


A torténet a kovetkezo:


Tegnap ulok a tóparton, majd egy lány odaul 2 méterre mellém napozni.


Természetesen, mint ahogy ezt szokás ilyenkor, (mert ugye, miért pont most lenne másképp..), leul, levetkozik, majd 30 másodpercen belul kapja elo a telefonját, hogy O majd azzal el lesz. Nálam ez onmagában kizáróok.


Ennek ellenére tobbszor felénéztem, megpróbáltam szemkontaktust teremteni, de O még csak rám se nézett, nem hogy a szemembe.

Csak a telefonjával foglalkozott.

Ezután nem is volt kedvem odamenni hozzá, mert nekem olyan barátno, akinek a telefonból áll a világ nem kell.

Egy jó fél óra-óra múlva feloltozott, legyávázott, majd elment.


Ebbol nekem az jott le, hogy neki nem is én tetszettem meg, szimplán csak farok kellett neki.

Ellenkezo esetben, végso elkeseredésében, ha tényleg én tetszek neki, odajott volna O.

Vagy ezt csak én gondolom így?



2017. máj. 29. 06:09
1 2 3 4 5 6
 41/57 RoseTyler ***** válasza:

Kérdező, hát te súlyos eset vagy. Remélem, csak trollkodsz.

Azért ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Lehet, jól kijönnétek a csajszival az alap meg alanyi jogon járó dolgaitokkal. :D

2017. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

#40: Ha már kérdést is meghazudtoltad inkább nem is minosíteném hozzászólásod.


#41:

Kommentjeid alapján te is jókora tahó lehetsz, aki annyira nem tiszteli a másikat, hogy legalább addig ne nyomja a telefont, mikozben beszélnek hozzá.


Nem hiszem, hogy emiatt én lennék a súlyos eset, hogy elvárom azt, ami egyébként az etikettben is benne van.


Pontosan tudom, hogy fejlodik a technológia, meg már mindent lehet a telefonnal ÉS mindenhol, de egy egészséges határt nem kéne átlépni.


Nem azt várom, hogy s*ggemet kinyalják, felolem csinálhat bárki, amit akar, de ha beszél valaki hozzám, vagy szeretne tolem valamit, ha csak nem valami életbevágó, ha nem is én, de ne a telefon legyen már az elso!

Nagyon kevés embert ismerek, akiknek valóban olyan fontos telefonhívásai vannak, mint amennyit egynémelyik megenged magának.

És ezek nem tizenéves, illetve huszas évei elején lévo lányok.


Számomra ez pont olyan taplóság, mintha egy vadidegen telefonál, rám szól, hogy "Hé, figyelj, állj meg!", majd folytatja a telefonálást.

Lehet, tanyán ez így szokás, én viszont városban lakok.


A "hercegnonek" meg teljesen igaza van.

2017. máj. 29. 15:41
 43/57 RoseTyler ***** válasza:

Mondom, összeilletek.

És attól, hogy ismeretlenül személyeskedsz (ez téged minősít) és kötöd az ebet a karóhoz, még nem változik semmi. Tudod, szokták mondani: ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. ;)

2017. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Azert a "hercegnonek" tenyleg igaza van.
2017. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
94%

35-ös vagyok, kérdező. Amit odaböfögtél a hozzászólásomhoz, az akkor érvényes, HA MÁR ISMERED AZT, AKIVEL OTT VAGY. Te egy random emberről állatottad, hogy odaült melléd, és, mekkora fertő, elővette a telefont. Mintha neked alanyi jogod lenne az, hogy először veled csevegjen el, egy vadidegennel... nyilván ha olyan emberrel ülök le, akit előzetesen ismertem, és programunk van, akkor nem az az első, hogy előveszem a telefonom, aztán nem nézek fel belőle, ekkora prolinak ne nézz már!


Amúgy az tényleg röhej, hogy neked ígyúgy fujj a csaj, mert telefonál, de azért punit remélve még egy óráig ott lebzseltél körülötte, hátha megszólít... de a csaj az egy fertő, amiért akart volna tőled vmit.

2017. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Az nem tűnt fel, hogy nem beszélgettetek? Miért ne telefonozhatott volna? És lehet intelligens, olvasott nő, de mondjuk fent voltak a barátnői facebookon és beszélgettek. Mi után mi a barátnőimmel négyen 3 országban élünk szétszórva, facebookon szoktunk chatelni egymással. És akkor mi van? Az a megjegyzés a lánytól fura volt, lehet hogy nem is hangzott el csak a tudatalattidból jött, vagy ha elhangzott is: jó a lány fura. De te???? Akinél a telefon nyomogatás kizáró ok, de megsértődsz hogy egy ilyen aljadék telfonnyomkodó mégsem adott egy esélyt? És még felsőbbrendűnek is érzed magad...miért is? Idegesítő és ostoba vagy, a lány fura viselkedése ezt nem változtatja meg.
2017. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Azt gondolta, annyira jó nő,hogy mindenki őt akarja megkapni. Egyébként lehet, hogy a legyávázással csak saját magát nyugtatta. Meg azért lehet, hogy a szeme sarkából esetleg látta, hogy ránéztél, és azt hitte, meg akarod szólítani, csak nem mered. Amúgy nem tudom, ne foglalkozz vele; amúgy lehet, hogy csak annyi volt a célja a feladata az életedben, hogy elgondolkoztasson, gondolkodásra késztessen.
2017. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

Na jó, kezdem kicsit unni, ezután nem is foglalkozok a topikkal tobbet, mert nincs értelme.


#46:

Nem azon sértodtem meg, hogy "nem adott esélyt", olvasd már el azt a r*hadt mondatot!

Hanem azon, hogy utána beszólt!

Pont az ilyen defektes, facebook-n szocializálódó, egyébként meg olvasni nem tudó, életképtelen noket próbálom messzirol elkerulni, hogy ha már a világ rohadt és a benne élo emberek nagy része ha iskolába járt is, egyébként meg olvasni sem tud (lásd saját példád), legalább a gyerekem lehessen már egészséges és annak élete ne egy facebookfuggo r*b-nctol fuggjon, hanem normális anyja legyen a gyereknek, akinek nem a facebookribik meg a lájkok az elsok, hanem igen is a gyerek.

Felsobbrendunek érzem magam, igen.

Pontosan azért, mert az ilyen semmirekello, ingyenélo facebookfuggok kezdenek elbúrjázni, így marad az aljanép, aki a facebookon a lájkokat számolja, meg az, aki valóban vitte is valamire, ért is valamihez, hajlandó dolgozni, tanulni és komoly tervei vannak az életre nézve.

Számomra igen, ti (facebookl*ty*k) vagytok az aljanép, felsobbrendunek érzem magam nálatok.

Na mostmár tényleg személyeskedo voltam, de remélem, kimeritettem a kommented minden pontját. :)


ETIKETT:Egyszerre két ember nem beszél. Számomra ez azt is magába foglalja, hogy nem potyogtetem azt a sz*rt, ha abban reménykedek, hogy a másik hozzám szól.


Vissza kéne vezetni a katonaságot a nok számára is.

2017. máj. 29. 20:05
 49/57 anonim ***** válasza:
De aruld mar el, hogy mi a fenebol gondoltad, hogy tetszel neki? Mibol gondolod, hogy remenykedett, hogy megszolitod? Hogyan lattad 2-3 meterrol, hogy mit nezett a telefonjan? Te narci vagy, hogy azt gondolod, hogy minden rolad es erted szol? Ha strandon kiteritem harom meterre a torolkozomet egy hapsi melle, akkor az mar biztos, hogy nekem az o faxa kell? Szerintem menj orvoshoz.
2017. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

"De aruld mar el, hogy mi a fenebol gondoltad, hogy tetszel neki? Mibol gondolod, hogy remenykedett, hogy megszolitod? Hogyan lattad 2-3 meterrol, hogy mit nezett a telefonjan? Te narci vagy, hogy azt gondolod, hogy minden rolad es erted szol? Ha strandon kiteritem harom meterre a torolkozomet egy hapsi melle, akkor az mar biztos, hogy nekem az o faxa kell? "


De a csaj beszólt neki, provokálta, mert ő reménykedett valamiben. Ez legalábbis ez a beszólás amit a csaj mondott, nekem ezt sugallja. Őnagysága elvárta volna, hogy a kérdező odamenjen hozzá.

2017. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!