Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen viselkedés mellett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedés mellett a lányok MIBOL gondolják, hogy egy iskolázott, kvalifikált, jól oltozott, ráadásul kisportolt férfi odafog menni hozzájuk? 22/f

Figyelt kérdés

Eloszor is, elnézést kérek az ékezetek miatt!


A torténet a kovetkezo:


Tegnap ulok a tóparton, majd egy lány odaul 2 méterre mellém napozni.


Természetesen, mint ahogy ezt szokás ilyenkor, (mert ugye, miért pont most lenne másképp..), leul, levetkozik, majd 30 másodpercen belul kapja elo a telefonját, hogy O majd azzal el lesz. Nálam ez onmagában kizáróok.


Ennek ellenére tobbszor felénéztem, megpróbáltam szemkontaktust teremteni, de O még csak rám se nézett, nem hogy a szemembe.

Csak a telefonjával foglalkozott.

Ezután nem is volt kedvem odamenni hozzá, mert nekem olyan barátno, akinek a telefonból áll a világ nem kell.

Egy jó fél óra-óra múlva feloltozott, legyávázott, majd elment.


Ebbol nekem az jott le, hogy neki nem is én tetszettem meg, szimplán csak farok kellett neki.

Ellenkezo esetben, végso elkeseredésében, ha tényleg én tetszek neki, odajott volna O.

Vagy ezt csak én gondolom így?



2017. máj. 29. 06:09
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
96%
Ha lenne mire felsőbbrendűnek éreznek magad, mert olyan jó pasi volnál(hozzámteszem ettől nem vagy felsőbbrendű), akkor egyrészt nem okozott volna problémát odamenned hozzá(a jó pasiknak a kezdeményezés sosem okoz gondot), másrészt nem gyk-n sírnál egy vadidegen csaj reakciója miatt, mert az ilyen incidensek mindennaposak lennének az életedben, hozzá lennél szokva. Szóval erről ennyit.
2017. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
oké baba,nektek úgysem lehet a kedvetekre tenni,hát csak tudom bazzdmeg,kettőnk közül valószínűsítem én flörtöltem több nővel!
2017. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 RoseTyler ***** válasza:
#22: Ja, hát a csajjal is akadnak gondok. De az pont nem a telefonozása. Szerintem mindketten jobban jártak egymás nélkül. :D
2017. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 RoseTyler ***** válasza:
#25: Ez ám az érvelés! :D A mennyiség önmagában még semmire sem garancia.
2017. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A legrosszabb ***** válasza:
61%
Nanana, álljunk csak meg. Miért lett legyávázva a kérdező? Ja értem, tehát ha egy nő eldönti magában, hogy megszerzi a hapsit, akkor a hapsinak kutyakötelessége belemennie az ismerkedésbe. Ez a "tálcán kínálom fel magam a macsónak, de ha nem lép, jól leoltom" hozzáállás elképesztően gusztustalan. És ha a kérdezőnek párkapcsolata lett volna? Vagy csak egyszerűen nem akart sem ismerkedni, sem barátnőt? Ilyen alapon legközelebb leülök egy csinos csaj mellé a padon, és ha időn belül nem szól hozzám, akkor lek#rvázom és távozok. A kérdezőnek illett volna egy "anyád"-dal reflektálnia csak a miheztartás végett.
2017. máj. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
92%
(Off: en meg olyan embert nem lattam, aki OKKAL erezte magat felsobbrendunek.)
2017. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%
26: pfff, csak gondold el, ket ekkora ego mennyi ideig birta volna egyutt? A "felsobbrendu" him meg a no, aki sajat magarol azt gondolja, hogy nem letezhet olyan ferfi, akit o nem erdekel...
2017. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
8:05 a 7:52-nek ment, csak idokozben moderaltak es eltolodtak a szamok...
2017. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

#22: CAD, így számítógép elott vagyok, lehetoségem munka miatt adott rá.

#23: Jah, akkor meg van a megoldás! Legkozelebb én is nekivetkozok oszt jóvan. Továbbra sem ezzel van a problémám, hanem azzal, hogy szemkontaktust nem volt hajlandó felvenni mégis farkat remélt.

#24: Attól még eshet rosszul, nem? Foleg, hogy nem bántottam.

6 éves korom óta sportolok, úgyhogy legfeljebb a fejem lehet ronda, más nemigen.

#27:

Mondd ezt a munkaadódnak, hátha jól megfingat.. :)

#28:

Valaki beszólt, én reagáltam rá. Nyilván valamit sikerult letennem az asztalra életem során (legalábbis úgy érzem).

2017. máj. 29. 08:10
 30/57 anonim ***** válasza:
96%
Azzal nincs is baj, ha buszke vagy az eredmenyeidre, sot! Legyel is, ha letettel valamit az asztalra mar 22 evesen! Nekem csak azzal van bajom (bar bajom nincs, nem az en dolgom), hogy ettol felsobbrebdusegi erzesed van.
2017. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!