Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen viselkedés mellett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedés mellett a lányok MIBOL gondolják, hogy egy iskolázott, kvalifikált, jól oltozott, ráadásul kisportolt férfi odafog menni hozzájuk? 22/f

Figyelt kérdés

Eloszor is, elnézést kérek az ékezetek miatt!


A torténet a kovetkezo:


Tegnap ulok a tóparton, majd egy lány odaul 2 méterre mellém napozni.


Természetesen, mint ahogy ezt szokás ilyenkor, (mert ugye, miért pont most lenne másképp..), leul, levetkozik, majd 30 másodpercen belul kapja elo a telefonját, hogy O majd azzal el lesz. Nálam ez onmagában kizáróok.


Ennek ellenére tobbszor felénéztem, megpróbáltam szemkontaktust teremteni, de O még csak rám se nézett, nem hogy a szemembe.

Csak a telefonjával foglalkozott.

Ezután nem is volt kedvem odamenni hozzá, mert nekem olyan barátno, akinek a telefonból áll a világ nem kell.

Egy jó fél óra-óra múlva feloltozott, legyávázott, majd elment.


Ebbol nekem az jott le, hogy neki nem is én tetszettem meg, szimplán csak farok kellett neki.

Ellenkezo esetben, végso elkeseredésében, ha tényleg én tetszek neki, odajott volna O.

Vagy ezt csak én gondolom így?



2017. máj. 29. 06:09
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
*mert neki ( a csajnak) ez alap lett volna,hogy ő egy királynő és őt ki kell szolgálni.
2017. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

*meg körbeugrálni, és megsértődik, ha nem , pedig milyen alapon várja el (bocsi, hogy nem egybe írtam.)


Mint pl volt egy ilyen zsémbes -zsörtőlődős vénbanya iskolatitkár, aki nem kért volna meg minket osztálytársammal szépen, hogy segítsünk neki berakni a szertárba a biciklijét (5. osztályban, először voltunk ügyeletben a mate-emmel.); hanem el kezdte ezt ilyen tök sértődötten, hogy "25 év alatt már meg lehetett volna tanulni, hogy mi a rend." Hát ő meg a 60 éve alatt megtanulhatta volna, hogy mi a rend, hogyha akar valamit, szépen kell kérni; honnan tudtuk volna , hogy mit akar, nem szólt senki, hogy segítsünk neki, meg talán nem is látszódott úgy, hogy segítségre szorul, azt már nem tudom, arra már nem emlékszem, mert 11 éves voltam, még most sem vagyok 25, de idén töltöm:)

2017. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
*Ja és ezt már akkor mondta ("25 év alatt már meg lehetett volna tanulni, hogy mi a rend.") Mikor elment
2017. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért csak annak válaszolsz, akinek jól be tudsz szólni? Az én hozzászólásomban nem volt szövegértési hiba, se gúnyolódás se semmi, amit mások szemére vetettél, ellenben volt benne néhány rád vonatkozó kritika, amit nem bántóan fogalmaztam meg. Ha te a facebookos söpredéknél különbnek tartod magad, akkor tisztelj meg azzal, hogy nem csak a "könnyű prédáknak" válaszolsz.
2017. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

#54:

Pontosan azért, mert míg te tényleg segítoszándékkal, kultúráltan szóltál hozzá, pontosan ezért, bár nem értek egyet a gondolatmeneteddel..nem szóltam vissza neked.

Mások ellenben beszóltak, jelzokkel illettek, mikozben nem hogy értelmezni, de még végigolvasni sem hajlandók a kérdést.

Utána meg ha az ilyen embereknek egyáltalán reagálni merek az egyébként kultúrálatlan megjegyzésukre, én vagyok a szxr szemét beképzelt narci kisfiú.


Kérdés átfogalmazva:

Az, beszólt nekem, hogy "gyáva vagyok" számomra világossá tette, azt akarta, hogy odamenjek.

Nekem legalábbis ez jott le.

Máskulonben miért szólt volna be?

Ami nem világos továbbra sem számomra, bár mellém ult le..

Telefonozott, megpróbáltam kapcsolatot teremteni, O nem nézett felém, egy ido után én se felé, mert láttam, hogy a telefonja fontosabb neki.

Ezután legyávázott. És ebbol a beszólásból gondoltam, hogy neki mindegy, ki, csak valaki! Máskulonben a "gyáva" helyett odabokhetett volna egy "Sziát" is, ha ÉN kellek neki és nem pedig VALAKI!...mint ahogy azt elottem valaki írta.

Ami nem világos nekem továbbra is..

Azt akarta, hogy ÉN menjek oda hozzá, vagy VALAKI menjen oda hozzá?

2017. máj. 29. 21:46
 56/57 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a csaj eppen a baratjaval csetelt, egy kicsit felhuzta magat es hangosan kimondta, amit gondol. Szerintem nem neked szanta a megjegyzeset. Meg fiatal vagy, nem tudod ertelmezni a lanyok jeleit. Jegyezd meg, hogy ha egy lany akar toled valamit, azt jelezni fogja szemkontaktussal. Ez a lany nem akart toled semmit, gyakorlailag eszre sem vette, hogy ott vagy.
2017. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 RoseTyler ***** válasza:

Kérdező, te tényleg ennyire nem érted?! Milyen álomvilágban élsz?


A csaj kinézett magának, mint egy jó pasit. Odament a közeledbe kelletni magát, hátha rámozdulsz. (Mégse ő szedjen már fel, hiszen szeretné ő is nőnek érezni magát és hagyni, hogy te hódítsd meg.) Beletemetkezett a telefonjába, mert... igazából ez a része tök mindegy. Ennyi erővel egy újság mögé is bújhatott volna, vagy egy könyv mögé. Egyszerűen csak azért, mert ő így látta jónak, úgy gondolta mégse 100%-osan dobja már oda magát neked, hanem inkább úgy tesz, mintha lenne azért dolga azon kívül is, hogy azt várja, mit teszel. Taktikázik, játszik a drága, mert hát nőből van.

Te mit tettél? A nyilvánvalón túl még további megerősítésre vártál tőle, ahelyett, hogy cselekedtél volna. És mivel ezt nem kaptad meg, inkább megsértődtél, ahelyett, hogy felszedted volna. Lényegében elszalasztottad, most meg keresed az önigazolást, hogy ezt jól tetted. A csaj a töketlenkedéseden kiakadt, hiszen akart volna tőled valamit (tök mindegy, milyen komolysággal), de nem kapta meg, így ő is besértődött és beszólt neked, hogy ő maga jobban érezze magát a közösen összehozott bénázásotok után. (Van egója, akárcsak neked.)


Tudod, itt rohadtul nincs értelme azon kattognod, hogy konkrétan tőled akart-e valamit, vagy erre bármilyen hímnemű megfelelt volna neki rajtad kívül, mert két idegen voltatok egymás számára. Ő ismerkedett volna, te meg felfújtad egy taktikai döntését (hogy a telefonjába bújik, amíg oda nem mész hozzá). Lett volna egy fogadásom rá, hogy amint megszólítod, rögtön elteszi a készüléket.


Így már világos, hogy mi történ(hetet)t?

Te meg fröcsögsz itt nekünk, meg személyeskedsz ahelyett, hogy gondolkoznál. Pedig páran igyekeztünk erre rávezetni téged. De te csak támadsz, ahogy a csajban is csak a hibát láttad meg. Ami lehet, hogy nem is hiba volt, csak egy kis játszma, amiből te óriási ügyet kreáltál és személyes sértésnek vetted. Ráadásul egy olyan ismeretlentől, akivel még egy szót sem beszéltél... Nem tudom, mi hibádzik a fejedben, de érdemes lenne a sértődés helyett inkább beleképzelned magad annak az embernek a helyébe, akinek a viselkedésével elégedetlen vagy. Rögtön rájönnél, hogy ezernyi meg egy oka lehet annak, amit tesz. Némelyik helyes, némelyik megkérdőjelezhető, némelyik meg akár elítélendő is lehet. De anélkül, hogy megismernéd őt, nem tudhatod, melyik verzió áll a háttérben.


Remélem, ezek után már érted a dolgot. Ha nem, akkor végül is az a te bajod.

2017. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!