Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan reagálnátok le ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok le ezt a helyzetet? Főleg nők véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, aki rezidensként dolgozik egy budapesti kórházba és a szülinapján megismerkedtem az egyik kolléganőjével, nagyon tetszik nekem. Próbálkoztam randira hívni, de lerázott, azt mondta van partnere, de szimpatikus vagyok neki. Eltelt vagy fél év, aztán minap ülök egy kávézóban és rám köszön, nagyon kellemes meglepetés volt. Egy negyed órát beszélgettünk, szándékosan nem kérdeztem rá mi a helyzet, majd egyszer csak rákérdezett, hogy van-e valakim. Mondtam, hogy pill nincs, erre elmosolyodott. Aztán kapott egy telefont, valami munkaügyben és a végén azzal búcsúzott el, hogy jó lenne még beszélgetni. Ezek után lementünk néhány baráttal hosszú hétvégére Balatonhoz(esküvőre) és megismertem egy nőt, nagyon jól alakulnak a dolgok, régen éreztem magam ilyen motiváltnak. 2 hét elteltével csörög a telefon és a dokinő megkérdezi, hogy mit szólnék egy kávéhoz, igent mondtam. Tudom, hogy ez már sokaknál kiveri a biztosítékot, de kíváncsi voltam mit akar mondani.

Szóval találkoztunk, köszöntünk egymásnak és leültem. Szándékosan nem mondtam semmit, csöndbe maradtam, amitől a dokinő láthatóan zavarba jött, majd nagy nehezen rátért a lényegre, hogy hányadán is állunk,mert ő még bizonytalan. Mondom nincs ezzel semmi probléma, de most úgy sem lehetne semmi közöttünk,mert közben megismertem egy másik nőt. Rákérdezett hogy ezalatt a pár nap alatt(13 napról beszélünk), mire válaszoltam, hogy igen. Majd hozzátettem, ha ezt akkor és ott közölte volna velem, akkor már máshol tartanánk. Erre közli velem, hogy ez neki így is ciki, hogy Ő kezdeményezte ezt a találkát,mert ez a férfi feladata lenne. Mondom neki, hogy abban az esetben igaza lenne, ha én szólítottam volna le, de így felcserélődtek a szerepek, most nekem kell hallgatnom mit szeretne kezdeni ezzel a kapcsolattal.

A beszélgetés végére teljesen zavarba jött és azt mondta, hogy szerinte elég egyértelmű a helyzet, hiszen felhívott és a viselkedésemmel kínos helyzetbe hozom, ő nem szokott teperni egy férfiért. Erre annyit válaszoltam, hogy ez nagyon jól esik azok után, hogy lepattintott, de sajnos egy picit elkésett vele,mert már kapcsolatban vagyok.

Végezetül annyit mondtam neki, hogy ha mégis egyedül maradnék jelentkezni fogok és remélem akkor normális keretek között lehet még folytatás, mire annyit válaszolt, hogy ő semmit nem ígér.



2017. júl. 25. 11:21
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
81%

Borzasztóan gyerekes vagy. Egyértelmű, hogy a csaj többet akart tőled. Ezt te is tudod, csak az ő szájából akartad hallani. És ezzel tökre leégetted, pedig ő semmi rosszat nem tett veled.


A normális viselkedés az lett volna, hogy amikor hív, akkor a telefonban megmondod neki konkrétan, hogy neked már van más, és nem tartasz igényt vele újabb találkozóra. Azért igencsak felesleges volt találkozni, hogy az orra alá dörgöld, hogy nincs már nálad esélye.

2017. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Indokold már meg hogy mi az egyértelmű a viselkedésében, mit miért csinált és mit miért nem csinált.
2017. júl. 25. 17:00
 23/58 anonim ***** válasza:
86%

Tehát, akkor végiggondolva...

1. Visszautasított, mert kapcsolatban volt, de tisztázta, hogy ez az oka, és egyébként szimpatikus vagy neki. Szerintem ez korrekt.

2. Fél évvel később véletlen találkoztatok és egy negyed órát beszélgettetek. Te ekkor azt vártad, hogy vallja be az érzéseit, beszélgessen egy 15 perces véletlen találkozás alkalmával valakivel, akit amúgy alig ismer. Ez nekem elég meredeknek tűnik a részedről... Főleg, ha hozzávesszük, hogy talán ekkor még le sem zárta a kapcsolatát. Ilyen helyzetben elvártad volna, hogy arról rebegjen, mennyire tetszel neki? Vagy te úgy szoktad, hogy mikor már a vége felé jár egy kapcsolatod, rögtön mész valaki máshoz?

3. A találkozón számítottál arra, hogy miről akar beszélni (sőt, szerintem el is vártad, hogy ez legyen a téma), de mégis elmentél, úgy, hogy kapcsolatban vagy... Bravó...

4. Ültél csöndben, mint valami sértett kisfiú, hogy neki minél kellemetlenebb legyen, véletlenül se segítetted volna elő a beszélgetést egy kérdéssel vagy bármivel. Sőt, mikor láthatóan kínosan érezte magát, még kicsit belé is rúgtál, hogy "hát miért nem mondtad akkor hamarabb".

5. Nekem is volt már nagyon gyorsan kialakuló kapcsolatom, de szerintem senkitől sem várhatod el, hogy ne lepődjön meg, hogy 13 nap alatt te már "kapcsolatban vagy".


És szerintem nem is az volt neki igazán a ciki, hogy ő kezdeményezte a randit, hanem hogy te elmentél úgy, hogy így már akkor tulajdonképpen barátnőd van, amit már akkor is tudtál, mikor belementél a találkozóba.


Ez csak az én személyes véleményem, de szerintem jobban járt nélküled, mintha összejöttetek volna.

2017. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%

"Egy negyed órát beszélgettünk, szándékosan nem kérdeztem rá mi a helyzet, majd egyszer csak rákérdezett, hogy van-e valakim. Mondtam, hogy pill nincs, erre elmosolyodott."


Biztos arra gondolt, hogy nem lesz senki féltékeny, mikor elmentek együtt kocsmázni... Nem rakétatudomány a dolog azért.

2017. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
21%
21, Először én is így gondoltam, de a kérdező azt hitte, hogy a csaj még együtt van a párjával és más okból akar vele találkozni. Talán ha a nő közli a telefonban, hogy szakított a párjával és most már készen áll az ismerkedésre és szeretne egy csésze kávét meginni vele, hogy jobban megismerje, akkor nem így alakul az egész.
2017. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Legalább van aki odafigyel a részletekre.....
2017. júl. 25. 17:10
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, engem érdekelne, hogy mégis mit gondoltál, miért kérdezi, hogy van-e valakid és miért mosolygott, mikor megtudta, hogy nincs?
2017. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

Nagyon jó kérdést vetettél fel, mert ezen bukik minden szerintem. Én akkor érdeklődök valaki párkapcsolata felől ha akarok tőle valamit és kezdeményezek, és ha pozitív választ kapok, akkor nyomulok mint a talajvíz. De ha egyszer már kosarat kaptam,akkor nem csinálok h..t magamból, akkor a labda automatikusan átkerül a másik oldalra.

Számomra az lett volna a logikus, ha ott nyomban kezdeményez egy másik beszélgetést,mert ügye miatta szakadt félbe és akkor lehetett volna mindent tisztázni, biztosan nem zárkóztam volna el előle. Ehelyett tesz egy kétértelmű kifejezést és mindenféle konkrétum nélkül elmegy. Szerintem 9/10 ember ezt úgy értelmezte volna, hogy udvariasságból mondta és annyi.

A legnagyobb problémám az egésszel az, hogy akkor amikor találkoztunk miért nem volt mondanivalója számomra, miért kellett 2 hetet várnia?

2017. júl. 25. 17:25
 29/58 anonim ***** válasza:
87%

Na várjatok, mi nem arról vitázunk itt, miért jött össze a kérdező mással. Szíve joga, főleg ha a nő nem adott egyértelmű utalást. Az én problémám ezzel az, hogy

1. úgy csinál, mintha csak azon múlt volna a dolog hogy a nő nem jelezte előre a szándékát. Közben meg ha annyira érdekelné a doktornő, az új lánynak mondta volna hogy bocsi, de alakulóban van valami.

2. Elment randira, pedig barátnője van.

3. Az egész leírásból süt, hogy tudatában van, hogy a dokinőnek bejön, tehát úgy ment el randira hogy tudta, hogy a nő vonzódik hozzá és két hete azt mondta neki, nincs senkije, mégis képtelen volt vele pl a telefonban közölni ezt.

4. A legbunkóbb meg a randis viselkedése volt. Ha elmesélte volna, hogy közben megismerkedett egy lánnyal, akkor a dokinő max azt mondta volna, de sajnálja és kész. De bunkó módon viselkedett ezzel a fölényes hallgatással. Egyszerűen bosszút akart állni, ez egyértelmű.

2017. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, te magad írtad, hogy úgy sejtetted, hogy szakítófélben volt, tehát MÉG kapcsolatban. Azért az se lett volna tisztességes, ha elmegy randizni veled, miközben még nem egyedülálló, lehetséges, hogy ehhez kellett két hétnek eltelnie, emiatt nem mondta azt rögtön, hogy találkozzatok ekkor meg ekkor.
2017. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!