Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan reagálnátok le ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok le ezt a helyzetet? Főleg nők véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, aki rezidensként dolgozik egy budapesti kórházba és a szülinapján megismerkedtem az egyik kolléganőjével, nagyon tetszik nekem. Próbálkoztam randira hívni, de lerázott, azt mondta van partnere, de szimpatikus vagyok neki. Eltelt vagy fél év, aztán minap ülök egy kávézóban és rám köszön, nagyon kellemes meglepetés volt. Egy negyed órát beszélgettünk, szándékosan nem kérdeztem rá mi a helyzet, majd egyszer csak rákérdezett, hogy van-e valakim. Mondtam, hogy pill nincs, erre elmosolyodott. Aztán kapott egy telefont, valami munkaügyben és a végén azzal búcsúzott el, hogy jó lenne még beszélgetni. Ezek után lementünk néhány baráttal hosszú hétvégére Balatonhoz(esküvőre) és megismertem egy nőt, nagyon jól alakulnak a dolgok, régen éreztem magam ilyen motiváltnak. 2 hét elteltével csörög a telefon és a dokinő megkérdezi, hogy mit szólnék egy kávéhoz, igent mondtam. Tudom, hogy ez már sokaknál kiveri a biztosítékot, de kíváncsi voltam mit akar mondani.

Szóval találkoztunk, köszöntünk egymásnak és leültem. Szándékosan nem mondtam semmit, csöndbe maradtam, amitől a dokinő láthatóan zavarba jött, majd nagy nehezen rátért a lényegre, hogy hányadán is állunk,mert ő még bizonytalan. Mondom nincs ezzel semmi probléma, de most úgy sem lehetne semmi közöttünk,mert közben megismertem egy másik nőt. Rákérdezett hogy ezalatt a pár nap alatt(13 napról beszélünk), mire válaszoltam, hogy igen. Majd hozzátettem, ha ezt akkor és ott közölte volna velem, akkor már máshol tartanánk. Erre közli velem, hogy ez neki így is ciki, hogy Ő kezdeményezte ezt a találkát,mert ez a férfi feladata lenne. Mondom neki, hogy abban az esetben igaza lenne, ha én szólítottam volna le, de így felcserélődtek a szerepek, most nekem kell hallgatnom mit szeretne kezdeni ezzel a kapcsolattal.

A beszélgetés végére teljesen zavarba jött és azt mondta, hogy szerinte elég egyértelmű a helyzet, hiszen felhívott és a viselkedésemmel kínos helyzetbe hozom, ő nem szokott teperni egy férfiért. Erre annyit válaszoltam, hogy ez nagyon jól esik azok után, hogy lepattintott, de sajnos egy picit elkésett vele,mert már kapcsolatban vagyok.

Végezetül annyit mondtam neki, hogy ha mégis egyedül maradnék jelentkezni fogok és remélem akkor normális keretek között lehet még folytatás, mire annyit válaszolt, hogy ő semmit nem ígér.



2017. júl. 25. 11:21
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

Dehogy akartam megleckéztetni, tetszik nekem, csak nem tudunk egymással kommunikálni. Mivel fél életemet ezzel töltöm számomra ez furcsa és szokatlan.

Pontosan azért voltam kíváncsi a nők véleményére,mert lehet hogy túl férfiasan gondolkodom, nem értem a mások számára teljesen egyértelmű célzásokat(ebben lehet igazság), és ezért alakultak a dolgok ilyen szerencsétlenül.

Egyébként a dokinő 39 éves, én 41, szóval nem vagyunk már tinik. Számomra az is furcsa, hogy a legtöbb barátnőm alig várta, hogy meséljen magáról, a terveiről, egyik sem volt ilyen szószátyár típus mint ez a nő. Ebben nincs még elég gyakorlatom, számomra olyan mint egy jéghegy, de szeretem a kihívásokat.

A történtek után kell egy kis idő amire helyére kerülnek a dolgok, a nemrég megismert nővel lassan újra találkozom, idáig nagyon biztató a dolog.

2017. júl. 26. 14:57
 42/58 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ha ennyire ragaszkodsz a nyers ősziteséghez, itt az én véleményem: szerintem ritka arrogáns és ellenszenves vagy, a dokinő jobban járt, hogy így alakultak a dolgok. Remélem, ha ígéretedhez híven, később megkeresed, teli szájjal fog az arcodba röhögni és úgy elküldeni téged a halál fszára.
2017. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:

"42" válaszolva......

Köszönöm, hogy megosztottad magasröptű gondolataidat, mindjárt máshogy látom a világot.

Őszintén szólva egyáltalán nem érdekel, hogy lesz-e folytatás közöttünk, egyszer már visszautasított, majd megteszi újra és én tisztelettel elfogadom és megyek tovább. Nem kell ezen megsértődni vagy személyesre venni a figurát, majd talál mást akivel inkább egy hullámhosszon vannak.

Ami az arroganciát és a minősíthetetlen stílust illeti, nem ártana otthon sepregetni mielőtt másokat becsmérelsz!!!

2017. júl. 27. 08:44
 44/58 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak szerinte vagy az, szerintem itt mindenki ezt gondolja rólad. Irritáló a fogalmazásmódod és a csúsztatásaid. És nem fröcsögök, csak a hideg tényeket elemzem. Szia, legyél boldog és kerüld el messzire ezt a nőt.
2017. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
Ha a tényeket elemzed az jó, ha érvelsz és felállítasz egy logikai láncot az még jobb, de attól még nem lesz igazad, csak pusztán elmondod a személyes véleményed, ahogy a "többiek" is. Én arra kértelek, hogy osszad meg velem, megtetted, köszönöm. A személyes véleményedet tiszteletben tartom, még ha nem is értek vele egyet, de legalább segít megérteni a hozzád hasonlóan gondolkodó emberek észjárását. Nem tudom miért kezdesz el személyeskedni, semmi szükség erre, ezzel csak magadat járatod le. Ha meg is van a véleményed rólam,akkor azt légy szíves tartsad magadban, mert senki sem kíváncsi rá.
2017. júl. 27. 09:45
 46/58 anonim ***** válasza:
78%
A tényeket is végig elemeztük páran, de csak ostobának tettetted magad, tehát érdemileg megbeszélni nem lehetett.
2017. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
15%

Én meg nő létemre azt mondom, hogy ne foglalkozz a többi mocskolódó válasszal.

Szerintem semmi rosszat nem tettél. Egyszer vissza lettél utasitva, utána meg volt egy véletlen találka, amiből ő elvárta volna hogy tudd, hogy akkor szabad a pálya. De mivel nem adott sem konkrét jelet, se világos beszédet, normális, hogy nem tudhattad mi a helyzet. Én sem szeretem, amikor valaki nem ad a tudtomra egyértelmüen valamit ,aztán meg ő van felháborodva mert nem értettem meg az ő kétértelmü jelzéseit.

2017. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
83%

A kérdés az, hogy hol kezdődik az a konkrétság.


Szerintem a mosoly, amit akkor kaptál tőle, mikor nem volt senkid, annál konkrétabb nem lehet egy nő, mert átcsap közönségesbe.


Komolyan mit vártál mit mondjon? Hogy "dejó"? Vagy "végre szabad a pálya"? Vagy "szívesen szexelnék veled és titokban már elképzeltem, hogy hozzád megyek feleségül"?


Ha már ennyire be kell határolni, a te randihívásodról is gondolhatta annakidején, hogy "hmm de ravasz ez a pasi, úgy csinál, mintha kedvelne, mikor csak meg akar dugni". Szerintem pont annyira voltál konkrét férfiként legelőször, mint amennyire ő később nőként. Nem tudom, milyen nőkkel akadtál eddig össze, de nem lehetett túl magasan a léc, ha csupa olyat fogtál ki, aki addig győzköd a szándékairól, amíg teljesen konkrét nem lesz.


Én nőként azt mondom, hogy ő jelezte többször, mit szeretne(leírtam korábban), ami az emberek többségének egyértelmű.


Ha neked nem, nem vagytok egy hullámhosszon, jobb is, hogy nem lett semmi köztetek.


Még azon is elgondolkoztam, hogy talán másik rétegből kerültetek ki és máshogy szocializálódtatok. Nem vagyok benne biztos, hogy ezt a mosolyt közmunkás Józsi is értené, inkább visszakérdezne, hogy mit mosolyogsz.


Esetleg az empatikus képességeid a béka feneke alatt vannak..


De az, hogy ezt csak te látod így, szerint jelzés értékű. A haverjaidat nem kérdezted meg?


Komolyan elvárod egy nőtől, hogy elhívjon randira vagy megmondja, hogy tetszel neki? A te korosztályodba pont nem látok még bele, de 30 körül ez nem szokás, anya korosztályában(ötvenesek) meg szinte szégyen.


Egyébként én nem randiznék olyannal, akivel nem értjük meg egymást szavak nélkül.

2017. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
47-es: Azt senki nem firtatta, hogy összejött időközben mással, és hogy mindezt jól is tette. Amit sokan kifogásoltunk, az a gyerekes bosszúja volt a korábbi visszautasítás miatt. Legalábbis a válaszadók nagy része ezt így értelmezte. Igen, a nőnek azon nincs oka és joga felháborodni, hogy időközben lett kapcsolata, hiszen szabad ember volt, aki nem ígért neki semmit. Szerintem félreértetted a problémát, vagy nem olvastad el a válaszokat. Mondjuk ennyit én sem szoktam visszaolvasni. :)
2017. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

"48" válaszolva.....

Azért fordultam ehhez a fórumhoz, mert több embert is megkérdeztem a történtekről, főleg férfiakat és elég különböző véleményeket kaptam.


"Én nőként azt mondom, hogy ő jelezte többször, mit szeretne(leírtam korábban), ami az emberek többségének egyértelmű."


Azt kell neked mondanom, hogy a baráti körömben lévő férfiak többségének egyáltalán nem volt egyértelmű a dokinő célozgatásai,többen mondták, hogy ehhez min gondolatolvasónak kéne lenni, szóval nem mindenki érti ezeket a finom "célozgatásokat".

Még valami, ez a "rákérdezés" pontosan azelőtt történt mielőtt megcsörrent a telefonja, vagyis bedobott egy témát, majd lógva hagyta, nem állítom hogy szándékosan, de ez is szerepet játszott abban, hogy nem vettem komolyan a beszélgetést. Ha akarta volna ezt a témát ott helyben lehetett volna tisztázni, pár másodperc alatt. Egyáltalán nem éreztem azt, hogy ez egy "felhívás lenne keringőre", ha ez volt a szándéka, akkor nagyon rosszul adta elő, mert abszolút nem jött át.

2017. júl. 28. 11:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!