Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan reagálnátok le ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok le ezt a helyzetet? Főleg nők véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, aki rezidensként dolgozik egy budapesti kórházba és a szülinapján megismerkedtem az egyik kolléganőjével, nagyon tetszik nekem. Próbálkoztam randira hívni, de lerázott, azt mondta van partnere, de szimpatikus vagyok neki. Eltelt vagy fél év, aztán minap ülök egy kávézóban és rám köszön, nagyon kellemes meglepetés volt. Egy negyed órát beszélgettünk, szándékosan nem kérdeztem rá mi a helyzet, majd egyszer csak rákérdezett, hogy van-e valakim. Mondtam, hogy pill nincs, erre elmosolyodott. Aztán kapott egy telefont, valami munkaügyben és a végén azzal búcsúzott el, hogy jó lenne még beszélgetni. Ezek után lementünk néhány baráttal hosszú hétvégére Balatonhoz(esküvőre) és megismertem egy nőt, nagyon jól alakulnak a dolgok, régen éreztem magam ilyen motiváltnak. 2 hét elteltével csörög a telefon és a dokinő megkérdezi, hogy mit szólnék egy kávéhoz, igent mondtam. Tudom, hogy ez már sokaknál kiveri a biztosítékot, de kíváncsi voltam mit akar mondani.

Szóval találkoztunk, köszöntünk egymásnak és leültem. Szándékosan nem mondtam semmit, csöndbe maradtam, amitől a dokinő láthatóan zavarba jött, majd nagy nehezen rátért a lényegre, hogy hányadán is állunk,mert ő még bizonytalan. Mondom nincs ezzel semmi probléma, de most úgy sem lehetne semmi közöttünk,mert közben megismertem egy másik nőt. Rákérdezett hogy ezalatt a pár nap alatt(13 napról beszélünk), mire válaszoltam, hogy igen. Majd hozzátettem, ha ezt akkor és ott közölte volna velem, akkor már máshol tartanánk. Erre közli velem, hogy ez neki így is ciki, hogy Ő kezdeményezte ezt a találkát,mert ez a férfi feladata lenne. Mondom neki, hogy abban az esetben igaza lenne, ha én szólítottam volna le, de így felcserélődtek a szerepek, most nekem kell hallgatnom mit szeretne kezdeni ezzel a kapcsolattal.

A beszélgetés végére teljesen zavarba jött és azt mondta, hogy szerinte elég egyértelmű a helyzet, hiszen felhívott és a viselkedésemmel kínos helyzetbe hozom, ő nem szokott teperni egy férfiért. Erre annyit válaszoltam, hogy ez nagyon jól esik azok után, hogy lepattintott, de sajnos egy picit elkésett vele,mert már kapcsolatban vagyok.

Végezetül annyit mondtam neki, hogy ha mégis egyedül maradnék jelentkezni fogok és remélem akkor normális keretek között lehet még folytatás, mire annyit válaszolt, hogy ő semmit nem ígér.



2017. júl. 25. 11:21
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:

"48" váalszolva


"Komolyan elvárod egy nőtől, hogy elhívjon randira vagy megmondja, hogy tetszel neki? A te korosztályodba pont nem látok még bele, de 30 körül ez nem szokás, anya korosztályában(ötvenesek) meg szinte szégyen."


Nem kell hogy elhívjon randira, nem az ő feladata és a történtekből is látszik, hogy nők többsége erre nincs felkészülve. Csak annyit kell mondania, hogy most pill egyedül vagyok és pont, ez "kihívás egy keringőre". Ezzel nem alázkodik meg, őszinte, egyenes, finoman közli, hogy korábbi "akadály" elhárult az útból és ha a másik fél ebből nem ért, akkor így járt. Szerintem egy felnőtt nő így viselkedik, szerinted pedig célozgat.

2017. júl. 28. 11:31
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy a probléma még mindig nem az, hogy félreértettétek egymást és te becsajoztál. Ez csak félreértés. A probléma még mindig a te viselkedésed a randin. Ugyanis egy felnőtt férfi nem elmegy és csendben ül és megvárja míg a nő kellemetlen helyzetbe hozza magát, hanem már az elején közli, beleszövi hogy van barátnője, vagy lemondja a randit, hogy ne haragudj, de közben megismerkedem valakivel és alakul valami, és meg akarom őt tisztelni azzal, hgoy nem találkozgatok mással. Ja, csak neki kellett volna "felnőttnek" lennie, neked nem. világos.
2017. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
72%

Na már ez kezd vicces lenni.



Szóval az számodra elég konkrét, ha elmondja, hogy most egyedülálló, de az nem, ha feltűnően örül annak, hogy te szingli vagy.


Szerintem pont fordítva van, simán közlöm én is, hogy most nincs senkim, mert ez pont annyira az életem része, mint a munkám vagy a hobbim, de más szingliségének csak akkor örülök, ha jelent nekem valamit.


Az, hogy a haverjaid nagyrésze veled értett egyet, talán kicsit igazolja a másik réteg szocializációja teóriámat.

2017. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

Nem gondolom viccesnek.

Ha azt kérdezed valakitől, hogy van-e párja, akkor bizony kezdeményezel, magadhoz veszed az irányítást és eszerint cselekszel(ittis valami hasonló történt, de elég amatőr módon kivitelezve). Nem ülsz otthon tétlenül és várod a másik fél jelentkezését, hanem aktívan dolgozol azért, hogy a kapcsolat létrejöjjön,Ez az egyik járható út.


A másik lehetőség, hogy közlöd a partnerrel, hogy korábbiakkal ellentétben most már nem vagy kapcsolatban és ráhagyod a döntést, nem nyomulsz csak vársz tétlenül,de könnyen lehet, hogy tejesen feleslegesen.


Egyiket sem gondolom megalázónak vagy cikinek, két egészen más szemlélet, az egyik domináns emberekre jellemző, a másik inkább a Szubmisszív típusokra és azért azt nem kell bizonygatnom, hogy a nők többsége a második kategóriába sorolja magát.

2017. júl. 28. 19:55
 55/58 anonim ***** válasza:
Nono, azért erről kérdezd csak meg a nők többségét :-)
2017. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
73%
Visszautasította a nő? Igen, mert KAPCSOLATBAN VOLT, mikor önérzetes kérdezőnk rányomult. Úgy tűnik, ez az "apró, jelentéktelen" tény elkerülte egyesek figyelmét. A kérdezőnek meg nem csak mínuszban van az érzelmi intelligenciája, emellé még arrogáns is, ami baromi rossz és irritáló párosítás (persze kinek mi...). Pluszban még gerinctelen is, amiért jelenleg van párja, de mellette azért elmegy kávézgatni azzal a nővel, akinek előtte csapta a szelet. És most lökheted itt az értetlenkedő dumádat, mintha nem lenne totálisan egyértelmű, hogy mire ment ki az egész. Szánalmas vagy.
2017. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:

És vajon most is KAPCSOLATBAN van?!!!!

Mert a leírtak alapján ügye ez nem derült ki, csak a válaszolók próbáltak következtetni a viselkedéséből és a reakcióiból!!!!

Mivel annyiféle véleményt hallottam kicsit utánakérdeztem a dokinőnek és még mindig ugyanabban a lakásban él ugyanazzal a férfivel mint fél évvel azelőtt (a férfi lakása és oda is van bejelentve). Igen tudom ki a párja, mert anno azon a partin a párja is befutott csak jóval később és én pont azért elegyedtem szóba vele,mert éppen egyedül volt. Nem véletlenül volt titokzatos,nem véletlenül nem szólt egy árva büdös kukkot sem magukról, mert nem akarta kiteregetni a szennyest. Gondolom a kapcsolatában volt egy kis döccenő és kifelé kacsingat, persze ezt addig nem vállalja fel amíg nem biztos nehogy a két nyereg közé essen.

Erről ennyit.

2017. júl. 30. 20:35
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én csak arra lennék kíváncsi, hogy mit rugózol ezen, ha állítólag becsajoztál, s "régen éreztem magam ilyen motiváltnak"...

Kérdezd meg a barátnődet, hogy szerinte helyesen jártál-e el.

2017. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!