Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi után közölte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi után közölte, hogy túl kicsi neki a cicim. Normális?

Figyelt kérdés

Neki ez nem tetszik, szeretné, ha megnagyobbíttatnám a későbbiekben. Szerintem ez a hozzáállás elfogadhatatlan, már a kalcsolat elején ráadásul... Adnátok neki második esélyt?

Utána szabadkozott, egymilliószor elmondta, hogy odavan értem, stb. Még azt is mondta, hogy szerelmes belém és hiba volt ilyet mondania. Értem, hogy neki ez fontos, de akkor engem felejtsen el, nem?


Felnőttek vagyunk mindketten.


2017. nov. 22. 22:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%

Most miért gond az, hogy közölte veled, hogy neki nem jön be a pici cici?

Az a nagyobb gond, hogy elvárja, hogy megcsináltasd.


Inkább hagyd a srácot, ha ő nem fogad el téged így, ahogy vagy, és megakar téged változtatni, az már régen rossz.

2017. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 AchromaticSmarties ***** válasza:
97%

Ha ezután lesz harmadik randitok, akkor holnaptól alázni fogom a nőket, végül is tökre megéri.


</netessekkomolyanvenni>

2017. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
82%
Úristen, de egy gyökeret fogtál ki. Oké, hogy ízlések és pofonok, de így kimondani ezt...velem biztos nem jártál volna így, mert odavagyok az apró cicikért.
2017. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
97%

Soha.

Egy kapcsolat arról szól, hogy szeressük egymást, és nem arról, hogy átszabjuk a másikat olyanná, hogy szeressük.

2017. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
16%

Elképesztő mennyire túlreagáljátok, ha valamit nem akartok amit kérnek tőletek. Kérdsző. Megfogalmaztak feléd egy kérést melyet te szándékod szerint teljesítesz vagy visszautasítassz, arra meg majd a másik reagál alamit. Ezt miért nem lehet így ? Muszáj hisztizni ?

31/f

2017. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Heart of Darkness ***** válasza:
98%
Én nem bocsátanék meg ilyesmit. Ez az egyik dolog amiért végtelenül el tudok ítélni valakit, ha olyanokat tanácsolgat a "barátnőjének", hogy csináltassa meg a mellét mert neki akkor jobban tetszene.
2017. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%
#5 te mit szólnál ha első szexkor mikor a nő meglátja a farkad közölné, hogy neki ez túl kicsi, és nagyobbíttasd meg valahogyan? (most azt ne firtassuk ez mennyire lehetséges, csak egy hasonló nagyságrendű dolgot szeretem volna példának hozni.)
2017. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már eszed. Hagyd ott
2017. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
19%

#7. Megkérdezném, hogy elég örömet okoz-e neki a jelen állapotában is vagy sem, mert megnagyobbittatni nem fogom, mivel nem vállalom a műtét kockázatait. Ha a következmény pedig az elhagyásom, megköszönöm az idejét és olyat keresek, akiben nem fordul meg egy ívben egy nyerges vontató. :D. Hisztizni nem hisztiznék rajt, arra mérget vehetsz.

31/f

2017. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnék én neki ezek után esélyt.Ha eddig sem tetszett neki a melled,ez után sem fog.
2017. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!