Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi után közölte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi után közölte, hogy túl kicsi neki a cicim. Normális?

Figyelt kérdés

Neki ez nem tetszik, szeretné, ha megnagyobbíttatnám a későbbiekben. Szerintem ez a hozzáállás elfogadhatatlan, már a kalcsolat elején ráadásul... Adnátok neki második esélyt?

Utána szabadkozott, egymilliószor elmondta, hogy odavan értem, stb. Még azt is mondta, hogy szerelmes belém és hiba volt ilyet mondania. Értem, hogy neki ez fontos, de akkor engem felejtsen el, nem?


Felnőttek vagyunk mindketten.


2017. nov. 22. 22:36
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
93%

És feljön ide megkérdezni.

Mintha valamennyit is adna a szavunkra.

Mintha valamennyire is tudnánk hatni rá.

Mintha értékelné a dolgot.

De megkérdezi.

És állítása szerint “felnőtt”.

2017. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
84%

Második randin már látta a melled? Vagy csak ruhán keresztül?

Amúgy egy tirpák paraszt a csávó, de mivel valószínűleg helyes és bejön neked, ezért ezek után is odadobod magad neki. Ne tedd! Legyen önbecsülésed!

2017. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Azota nem beszeltunk. Vissza sem irok neki es a telefont sem veszem fel.


De egyszeruen keptelen vagyok tukorbe nezni... rettegek hogy mas srac is ezt fogja majd gondolni, csak nem mondja majd ki. Oriasit zuhant az onertekelesem es ezt nagyon nehez lesz visszatornazni...

2017. nov. 23. 00:18
 24/45 anonim ***** válasza:
46%
akkor elég hülye vagy, ha egy senki egyetlen mondata miatt ennyire összezuhansz.
2017. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Tenyleg kicsi a mellem nagyon (75A) és amikor 18-20 eves voltam zavart is nagyon. Ezt a srácot ráadásul kedveltem. Eddig :(
2017. nov. 23. 00:35
 26/45 anonim ***** válasza:
0%

Ne már kérdező. Miért neked lenne komplexusod amiatt, hogy más téged az ízléséről győzköd ahelyett, hogy elkönyvelnéd azt az egyszerű tényt, hogy nem ismerkedik hatékonyan a csávó.

31/f

2017. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ezt fogamzásgátlóval játszotta a srác. Kicsit más téma, de ebből a szempontból ugyanaz: a saját testén belül gondolkodjon, az enyém az én tulajdonom, és nem fogok más kedvéért idegen anyagot belenyomni, vagy más nyávogásáért tönkrebäszni. Köszönöm, én meg vagyok vele elégedve. Azzal is, hogy óvszerrel szeretkezem. Ha neki ez probléma, keressen más nőt, aki vevő rá, vagy akinél eleve adott ez a "tulajdonság", és ne fölöttem rendelkezzen.


Amúgy én megjegyeztem volna neki, hogy beszélhetünk róla, ha az én kedvemért rendszeresen ellátogat szakemberhez a következő fél évben kezeltetni magát, mert én meg kicsit szeretném az agyát megnagyobbíttatni a későbbiekben. Persze, odáig vagyok érte meg szerelmes vagyok belé, meg hiba volt ezt elmondani, de meg kell értenie, hogy illúzióromboló, ha egy jó pasi egy bunkó, ostoba paraszt.

2017. nov. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
46%

Hahaha te még ezen gondolkozol?

Nem mondod komolyan....

2017. nov. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg nyugi , van aki le se sz.arja a mellméretet.

Legyen kedves ,normális a nő, a mellméret például 20ad rangú számomra

2017. nov. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem több férfi is azzal utasított el, hogy túl nagy a mellem. Nem vagyok kövér, túlsúlyos sem, de tényleg el vagyok eresztve elöl (DD). Mindenhonnan az folyik, hogy a nagy mell undorító, térdig lóg, a tulajdonosa hájas disznó, stb, tele van ilyen fa.szokkal a világ, nem kell velük foglalkozni.
2017. nov. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!