Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi után közölte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi után közölte, hogy túl kicsi neki a cicim. Normális?

Figyelt kérdés

Neki ez nem tetszik, szeretné, ha megnagyobbíttatnám a későbbiekben. Szerintem ez a hozzáállás elfogadhatatlan, már a kalcsolat elején ráadásul... Adnátok neki második esélyt?

Utána szabadkozott, egymilliószor elmondta, hogy odavan értem, stb. Még azt is mondta, hogy szerelmes belém és hiba volt ilyet mondania. Értem, hogy neki ez fontos, de akkor engem felejtsen el, nem?


Felnőttek vagyunk mindketten.


2017. nov. 22. 22:36
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem normális, és nem azért, mert meg merte jegyezni, hogy nem tetszik neki a pici cici.

Hane,:

1) ha ennyire nem tetszik neki vmi, 1. randin illik megmondani, nem tovább hülyíteni a másikat

2) ha tényleg így gondolja, hagyni a lányt, nem presszionálni műtétre

3) a legdurvább az, ami a kommentekben van... full kamu. Nem gondolta komolyan, szerelmes... két randi után SZERELMES... aha, persze. Igazából nagymellű nőre vágyik, de most már rájött, hogy valszeg semmilyen nő nem jönne neki össze, és jobb a szamár is, ha nincs ló.

2017. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
94%

"Felnőttek vagyunk mindketten."


Nem! Ő nem!

2017. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Szerintem ne adj. Későbbiekben erősen kiütközhet.

Van esély, elfelejti nálad, de attól még benne fog ez élni, mint elme béli hiányosság.

2017. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Elég gyenge teljesítésű faszi ha nem áll fel neki csak mert kicsi a cicid. Magával van problémája dobd ki a francba találsz jobbat is.
2017. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Én pont a kisebb cicit preferálom. Hagyd a srácot! Idiota.
2017. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!