Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi után közölte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi után közölte, hogy túl kicsi neki a cicim. Normális?

Figyelt kérdés

Neki ez nem tetszik, szeretné, ha megnagyobbíttatnám a későbbiekben. Szerintem ez a hozzáállás elfogadhatatlan, már a kalcsolat elején ráadásul... Adnátok neki második esélyt?

Utána szabadkozott, egymilliószor elmondta, hogy odavan értem, stb. Még azt is mondta, hogy szerelmes belém és hiba volt ilyet mondania. Értem, hogy neki ez fontos, de akkor engem felejtsen el, nem?


Felnőttek vagyunk mindketten.


2017. nov. 22. 22:36
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Megaláz, és ezek után még gondolkozol, hogy legyen-e következő randi, mert biztos nagyon cukcsi meg izmi, gratulálok! :D
2017. nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Kérd el a műtét árát és utána dobd ki.
2017. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Figyu, nekem is 75A-s van, még se volt sosem, akinek ez probléma lett volna, vagy hát lehet ezért utasítottak már el, csak más okot mondtak. :D Nem ez a lényeg, hanem, hogy olyan embert találj, akinek tetszel mindeneddel együtt.

Régen én is paráztam, hogy nem vagyok elég jó, de barátom mondta, pont az tetszik neki, hogy a markába illik, meg amúgy is inkább popsi párti. :)

2017. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
75%

Én biztos nem lennék olyan pasival, akinek nem vagyok úgy jó, ahogy vagyok. Keressen akkor mást.


Mondjuk nekem ilyen téren szerencsém van, 75B-s melleim vannak, ami pont ideálisnak mondható, kerek, közepes, se nem túl kicsi, se nem nagy. De akármilyen melled is legyen, olyan férfit kell találni, akinek pont úgy tetszik, amilyen. Ha a nagy mellekért van oda, akkor ne ismerkedjen kismellű lányokkal, hogy utána még be is szóljon nekik...tapló.

2017. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Az exem két év együttélés után sem tudta elfogadni, és mikor elkezdte mondogatni a mellplasztikát, meg megbámulni a nagyobb mellű nőket, akkor ábrándultam ki belőle végleg és két hét után, amint volt új albérlet, kidobtam és elköltöztem.


Egy pillanatig ne legyél ilyen emberrel, mert teljesen lerombolja az önbizalmadat.


28n

2017. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
A kedvesem meg imádja, hogy kicsi, mert kézreáll, be tudja kapni, teljesen odavan érte szexuális értelemben is.
2017. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Én visszakérdeznék: ne haragudj, nem elég nagy az agyad. Megnagyobbíttatnád?


"Még azt is mondta, hogy szerelmes belém és hiba volt ilyet mondania." 2 randi után? Igeeen...?


Azt nem tudom, h te felnőtt vagy-e, de az illető, akivel találkozgatsz, nos, ő nem az.

2017. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Miért az szerinted az normális kedves kérdező, hogy a volt csajom azért cserélt le, mert az új palijának 1cm-el hosszabb farka(19) van?
2017. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Inkább most mondja meg, mint két év után lol.

Két randi nem a világ vége, lehet menni olyan után, aki megfelel az elvárásoknak.

Két randis pasi ilyet meg ne kérjen már tőlem lol.

2017. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
63%

Két randi után szerelmes? Hát hogyne.

Szerintem nincs azzal baj, ha nem jön be neki vmi, hiszen randiztok, ismerkedtek, most kell ezeknek kijönnie. De a szemedbe mondani köcsögség volt. Gyökér.

2017. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!