Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi után közölte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi után közölte, hogy túl kicsi neki a cicim. Normális?

Figyelt kérdés

Neki ez nem tetszik, szeretné, ha megnagyobbíttatnám a későbbiekben. Szerintem ez a hozzáállás elfogadhatatlan, már a kalcsolat elején ráadásul... Adnátok neki második esélyt?

Utána szabadkozott, egymilliószor elmondta, hogy odavan értem, stb. Még azt is mondta, hogy szerelmes belém és hiba volt ilyet mondania. Értem, hogy neki ez fontos, de akkor engem felejtsen el, nem?


Felnőttek vagyunk mindketten.


2017. nov. 22. 22:36
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
19%

Normális embert nem tudtok találni?

Pedig sok van, csak valamiért nektek mindig az ilyen f@.zszopók kellenek, csak tudnám miért.

Ripacskodik egyet és ez bejön? Hu, szevasztok csajok mi az ábra?

2017. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Aki igazán szeret valakit az nem akarna rajtad változtatni. Biztos nem bocsájtanék meg neki.
2017. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
91%

"Elképesztő mennyire túlreagáljátok, ha valamit nem akartok amit kérnek tőletek. "


Gondolom, te hidegvérrel fogadnád, ha a randi partnered megkérne, hogy menj el valami pénisz nagyobbító kezelésre, mert neki ez kicsi.

2017. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
#9 ja, mert ha valaki nem szereti a pici farkat, akkor már egy nyerges vontató is megfordulna benne...csak nem savanyú a szőlő? Ugyanúgy, ahogy a pasik is különböző méreteket preferálnak, akár mell, popsi, magasság stb terén, ugyanígy a nőknek is más méretek jönnek be. Igen, a farokméret sem mindegy.
2017. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
7%

#14. Nem savanyú a szőlő, mert igaz csak pár centivel, de nagyobb vagyok az átlagnál. Nem tudom feltűnt-e, de nem vagyok híve a plasztikáztatásnak. Azt tudom, hogy megfelelő vagyok, ha a másik többet akar, akkor nem én vagyok az embere és nem csinálok ebből drámát, a másik tévedett, hogy olyannal kezd aki nem felel meg az igényeinek. A hisztit nem értem. Kezeljétek kicsit könnyedebben, mert lesz úgy is más.

31/f

2017. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy kis tartásod, többet nem tárgyalsz vele.

Akinek tetszik a másik és szeretne kapcsolatot tőle, az tökéletesnek látja kivül-belül és dicsérgeti a másikat. Nem a hibákat hozza fel az udvarló szakaszban...később tuti rosszabb lenne, majd azon kapod, hogy a nagy mellekre esik ki a szeme, és nyaggatna, hogy neked is legyen már nagyobb, főleg ha már a 2. randin felhozza, fú mekkora tapló :D Aki igazán téged akar, az tökéletesnek lát, ne vesztegess rá időt.

2017. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 Diavolino44 ***** válasza:
73%

Ugye csak trollkodsz.

Ez szerintem nagyon szemet beszolas.

Nekem is vannak preferenciaim, de azert randizok vele, mert meg akarom ismerni.

2017. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
85%
Pasiként mondom, én köszönni sem köszönnék ezután neki.
2017. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
#15 én sem mondtam, hogy plasztikáztasson bárki is. Ha neki így nem tetszik, akkor keressen olyat, akinek igen.
2017. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
1%

#19. Szerintem az lehet csak a problémájuk a kérdezőéknek, hogy a hapsinak tökéletesen megfelelne a lány a mellméretet leszámítva, a lánynak meg a hapsi tetszik nygyon azt az egyet leszámítva, hogy elmondta, hogy egy dolgot szívesen venne, ha megváltoztatna magán. Most vagy az van amit írtam, vagy a kérdező nem tudja mit akar pontosan, esetleg ezt az egy hibát akarja ő meg a jelöltjén kijavítani.

Kérdező, nem ismerünk, erre nincs jó recept. Ha elégedett vagy magaddal és nem változtatnál, akkor mondd, hogy nem és ne raboljátok egymás idejét. Ha meg a kedvére tenné, mert bejön, akkor contold meg, hogy teljesítsd a kérését, még ha nem is kés alá fekszel (hízni is lehet pár kilót). Mindenesetre a sértődés és a bosszankodás nem segít sem neked, sem a kiszemeltednek.

31/f

2017. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!