Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam ezt fel? (Ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan dolgozzam ezt fel? (Hosszu lesz, de orulnek, ha elolvasnad, igy nevtelenul egyszerubb..)

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem ot meg,(munkahelyen), mar az elso pillanattol (mikor beszelgettunk) rettento szimpatikus lett, olyan kisugarzasa van, hogy hamar levett a labamrol, bar mar az elejen sem gondoltam komolynak a szandekait, megis talalkozgattam vele, mert annyira vonzott, nem kellett sok ido, es a szerelem is fellobbant bennem..eletemben eloszor..

Az o reszerol nem ereztem ezt soha sem, hogy szerelmes lenne belem..de azt erzem, hogy szeret..

Igazsag szerint a 3ev ismerettseg alatt rengeteg volt koztunk a vita, ez koszonheto volt annak is, hogy en mar ugy ereztem kezd komolyodni a kapcsolatunk, o megis tarskeresozott..az egyik barantom vette eszre, hogy fent van az egyik ilyen alkalmazason, mikor szamon kertem, o vedekezett..azt mondta nem hasznalja, megis "online" jelzes volt a profilja mellett..vegul torolte a profilt, igy ez megoldodott, aztan tobbszor kerult meg ketes helyzetekbe..

amik arra utaltak, hogy masokkal is ismerkedik, "megcsal"..megis mindenre volt egy olyan magyarazata, amivel megnyugtatott,mindig hinni akartam neki..

Egy eve volt a nagy attores, mikor mar o is kezdte kimutatni az erzeseit, kezdte lebontani magaban ezt a zarkozottsagot, ami koszonheto volt annak is, hogy regota van egyedul.

Egyre tobbet akart velem lenni, es persze en ennek orultem, kozos programokat szerveztunk, elveztuk egymas tarsasagat, szerettem/szeretek vele lenni, ugy ereztem revbe ertem..

Rendben volt minden, felcimkezes nelkul is, de egyutt voltunk..

Most egy ideje megis megvaltozott, ugy erzem kezd eltavolodni tolem, alig akar velem talalkozni, ugy erzem van valakije..

Akarhanyszor probalom ezt megbeszelni vele, o csak azzal jon, hogy en ok nelkul csesztetem ot, pedig ez nem igy van...es mindenre az a megoldasa, hogy ha nekem ez nem felel meg, keressek jobbat..

Tenyleg ugy erzem mar nagyon a veget jarjuk..

es ez nagyon faj..

Nagyon sok kozos elmenyunk van, sok minden kot hozza

O volt az elso ferfi az eletemben olyan teren, neki adtam magam teljesen..

o ezzel megis vissza el, csak mert tudja, hogy mennyire szerelmes vagyok bele..

kihasznalja azt is, hogy tapasztalatlan vagyok, es naiv, mig o erett ferfi..

20/N 29/F


Nem tudom, hogyan elnem ezt tul, ha szakitanank, nem tudnam ot elfelejteni, es ez nagyon faj..

A kerdesem azokhoz szol, akik ezt mar ateltek, akik eovesztettek eletuk szerelmet, hogyan dolgoztatok fel, mikor kezdett "konnyebb" lenni a dolog?

Mik voltak azok a dolgok, amik segitettek a tovabb lepesben?



2020. szept. 26. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
97%
Jaj édesem, mintha a 7 évvel ezelőtti magamat olvasnám... Ugyanez volt, 18 voltam mikor összejöttünk, a legszebb éveimet pazaroltam el egy ilyen mocsok trógerre. 5 év kellett, hogy el tudjam képzelni magam nélküle. Semmi nem voltam neki, csak egy fiatal ropogós lyukacska, amit tömködhetett. Közben a volt nőjét zaklatta évekig mellettem, összevissza csalt, elmarta mellőlem az összes barátomat, az amúgy is csekélyke önbizalmamat a föld alá döngölte. Azt hittem belepusztulok. 15 évvel volt idősebb nálam. És igen, ahogy az első is írja, az alkoholista apámtól menekültem bele ebbe a beteg, gyilkos függőségbe. Komolyan elhittem, hogy nélküle egyszerűen nem tudok élni. Pedig azóta élek csak igazán, mióta megszabadultam tőle. Tudom, hogy elképzelhetetlen számodra, hogy hogy lehet élni nélküle, de ha jót akarsz magadnak, mihamarabb megszabadulsz tőle! 27N
2020. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek az eddigi valaszokat..probalok tenni az ugy erdekebe..
2020. szept. 28. 09:13
 13/84 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok az értelmes,bölcs válaszokhoz
2020. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy bánnak veled, úgy éreznek irántad. Én is csak most tanulom meg.
2020. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
39%

Együttérzésemet küldöm Kérdező! (Szerencsére én már túl vagyok régen a "szexkapcsolatok" fázison - legutóbb még az együtt járás időszakában kiderült, hogy MEGBÍZHATATLAN személyhez kötődtem.)


Nagy levegőt vegyél és próbálj meg KERESZTÉNY EGYHÁZI FELEKEZETEK SZEMÉVEL tekintetni erre az elromlott viszonyra! Majd meglátod, hogy nem "ő" volt az igazi...


Kívánom Neked, hogy a családod ebben a kiszolgáltatott helyzetedben TÁMOGASSON MEGFELELŐ MÓDON! (Édesanyáddal/édesapáddal milyen a viszonyod? Gondolom, hogy még élnek és jó egészségnek örvendenek...)


Ui: ha lehet, próbálj meg munkahelyet váltani, HOGY NE FÜGGJ TŐLE ÉRZELMILEG A TOVÁBBIAKBAN! (Főnöködnek szólj, hogy felmondasz "összeférhetetlenség" indokával.)

2020. okt. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 A kérdező kommentje:

#15

Koszonom!

Probalok mar maskepp allni ehhez az egeszhez, tartani magam, ugyanis azota megrosszabb a helyzet..

A szuleimet tekintve, edesanyammal nem jo a kapcsolatom, apukam pedig elhunyt, mikor en meg kislany voltam..

A par baratomon kivul nincs olyan szemely akire tamaszkodhatnek, rajuk se nagyon, de hat mindenkinek megvan a sajat baja.

Ja igen, az kimaradt ezek szerint a szovegembol, hogy mar nem dolgozom az adott cegnel, munkahelyet valtottam, korubelul egy eve, de o meg ott van.

2020. okt. 7. 07:48
 17/84 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen csak keress magadnak új pasit és ne agyalj ezen túl sokat, mert nem éri. Aki olyat mond, hogy keress jobbat, ha ez nem tetszik, az nem szeret téged.
2020. okt. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz most neked, de hidd el, hogy az idő segít ezeken a dolgokon. A nagy szerelem, amit most iránta érzel, akkor is elmúlna, ha együtt maradnátok. Utána ott állnál egy fickóval az oldaladon, aki sosem tudott hűséges lenni hozzád és elmondásod alapján nem vett téged igazán komolyan soha. Mivel így bánik veled, én azt mondanám, hogy te jelenleg a szerelembe vagy szerelmes inkább, illetve abba, hogy szeretnél valakihez tartozni, bármilyen áron. Ha egy kis idő múlva, amikor már érzelmileg nem fogsz kötődni hozzá, visszanézel erre a kapcsolatra, nem fogod érteni, hogy miért voltál benne 3 évig.
2020. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg pszichológus lenne nagy segítség, minden rosszindulat nélkül. Apukádat nem ismered, anyukáddal rossz a viszonyod, menekülsz egy olyan "kapcsolatba", ahol már apró szeretetmorzsát érzel és az se baj, hogy cserébe lábörlő vagy. Ha nincsen olyan baráti kör melletted, akik tudnának támogatni, hogy visszaszerezd az önbecsülésed érdemes a szakemberen elgondolkozni, mert csak tönkre fogod tenni magad.

Megértem a helyzeted, évekig voltam benne egy ilyen "kapcsolatban", inkább viszonyban, utólag látom csak, mennyire kihasznált, mennyire nem tudott törődni velem, úgy ahogy kéne. Szerencsére lassan sikerül magam mögött hagyni és ennek köszönhetően azt is megtapasztalhattam, milyen az, amikor valaki tényleg törődik velem és az a fontos számára, hogy nekem jó legyen. Nem szabad ennél lejjebb adni.

2020. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
78%

Jaj dehogy kell pszichológus. Az elmúlt években az a divat hogy mindenkit oda küldenek. Anno én is azt hittem hogy vilagvege, megakartam halni mikor kB egy ugyanilyen köcsög Dénes levaltott, nekem meg ő volt a mindenem... Ez teljesen természetes. Majd szenvedsz, sírsz, meg hallgatod a cserhatit, aztán jön egy másik egy kB 3 hónap múlva rajossz hogy milyen jó nélküle. Ha hiszed ha nem keress mást minél előbb. Ha nem is egyből az igazit, nem fog el venni feleségül, de akkor is legyen valaki más. Egyből nem rá fogsz gondolni egész nap. Ez az első lépés, de persze előtte próbáld meg lezarni a fejedben....


Alparian kufejezve : dugasd meg magad mással és meglatod 3 hónap múlva sokkal jobban fogod érezni magad. Puszi

2020. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!