Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam ezt fel? (Ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan dolgozzam ezt fel? (Hosszu lesz, de orulnek, ha elolvasnad, igy nevtelenul egyszerubb..)

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem ot meg,(munkahelyen), mar az elso pillanattol (mikor beszelgettunk) rettento szimpatikus lett, olyan kisugarzasa van, hogy hamar levett a labamrol, bar mar az elejen sem gondoltam komolynak a szandekait, megis talalkozgattam vele, mert annyira vonzott, nem kellett sok ido, es a szerelem is fellobbant bennem..eletemben eloszor..

Az o reszerol nem ereztem ezt soha sem, hogy szerelmes lenne belem..de azt erzem, hogy szeret..

Igazsag szerint a 3ev ismerettseg alatt rengeteg volt koztunk a vita, ez koszonheto volt annak is, hogy en mar ugy ereztem kezd komolyodni a kapcsolatunk, o megis tarskeresozott..az egyik barantom vette eszre, hogy fent van az egyik ilyen alkalmazason, mikor szamon kertem, o vedekezett..azt mondta nem hasznalja, megis "online" jelzes volt a profilja mellett..vegul torolte a profilt, igy ez megoldodott, aztan tobbszor kerult meg ketes helyzetekbe..

amik arra utaltak, hogy masokkal is ismerkedik, "megcsal"..megis mindenre volt egy olyan magyarazata, amivel megnyugtatott,mindig hinni akartam neki..

Egy eve volt a nagy attores, mikor mar o is kezdte kimutatni az erzeseit, kezdte lebontani magaban ezt a zarkozottsagot, ami koszonheto volt annak is, hogy regota van egyedul.

Egyre tobbet akart velem lenni, es persze en ennek orultem, kozos programokat szerveztunk, elveztuk egymas tarsasagat, szerettem/szeretek vele lenni, ugy ereztem revbe ertem..

Rendben volt minden, felcimkezes nelkul is, de egyutt voltunk..

Most egy ideje megis megvaltozott, ugy erzem kezd eltavolodni tolem, alig akar velem talalkozni, ugy erzem van valakije..

Akarhanyszor probalom ezt megbeszelni vele, o csak azzal jon, hogy en ok nelkul csesztetem ot, pedig ez nem igy van...es mindenre az a megoldasa, hogy ha nekem ez nem felel meg, keressek jobbat..

Tenyleg ugy erzem mar nagyon a veget jarjuk..

es ez nagyon faj..

Nagyon sok kozos elmenyunk van, sok minden kot hozza

O volt az elso ferfi az eletemben olyan teren, neki adtam magam teljesen..

o ezzel megis vissza el, csak mert tudja, hogy mennyire szerelmes vagyok bele..

kihasznalja azt is, hogy tapasztalatlan vagyok, es naiv, mig o erett ferfi..

20/N 29/F


Nem tudom, hogyan elnem ezt tul, ha szakitanank, nem tudnam ot elfelejteni, es ez nagyon faj..

A kerdesem azokhoz szol, akik ezt mar ateltek, akik eovesztettek eletuk szerelmet, hogyan dolgoztatok fel, mikor kezdett "konnyebb" lenni a dolog?

Mik voltak azok a dolgok, amik segitettek a tovabb lepesben?



2020. szept. 26. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:

#69

Koszonom, hogy ezt megosztottad velem..ispiralo volt

Probalok derulatobb lenni

csak nem olyan remenytelen a helyzetem...

csak lesz valaki, aki nagy hatassal lesz ram, es kolcsonosen is meg lesz ez..

es elfelejthetem ot, bezarhatom vegleg a hozzakoto ajtot..

2021. okt. 25. 17:39
 72/84 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismetelni tudom önmagam Kérdező, de hidd el, ennel ezerszer jobb lesz, ha lezarod. Én is ilyen vagyok, ritkán leszek szerelmes, altalaban nem a megfelelő személybe és abbol hasonló szenvedés lesz/lett. Nem jott azonnal, de lett más egy idő után. Először én is görcsösen ragaszkodtam, most mar a 3. ilyen személynél képes vagyok távol tartani magam, nem írok rá, nem keresem stb. Látom, hogy ő nélkülem is nagyon boldogan éli életét, én is ezt próbálom. Immaron egy éve... De nyitva az ajtó, vannak is jelentkezők, egyszer majd besetal az, akinek tényleg jönnie kell. Addig pedig nem dől össze a világ nélküle/nélkülük :)
2021. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság Veled Kérdező? Remélem már jól vagy és megtalált az igazi boldogság! 🙂
2022. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 A kérdező kommentje:

Azota mar szakitottunk, kiderult, hogy 7eves kapcsolata van/volt mellettem.

A "boldogsagos" resz meg hatra van.

2022. jan. 31. 12:06
 75/84 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, ebből is látszik, hogy semmit nem tudtál róla. Legközelebb olyan sráccal kezdj, aki nem szédít 3 évig, hanem 2 hét után is megbízható.
2022. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
30%
most jatszal vele te, ignorald. majd hívogat. nezz at rajta, meg mondd h menned kell. Ezzel csillapithatod a fájdalmad
2022. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!

Számomra is nem régen derült ki, hogy akit annyira szerettem, az fél éve minimum kettős életet él. Rajongtam érte, imádtam istenítettem. Cserébe további rugdosásokat kapok tőle a mai napig, bocsánat kérés helyett.

Tudom, milyen érzés... de tudod : elmúlik.

2022. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartani tudod Magad és nem dőlsz be Neki többet, már félúton jársz a boldogság felé! Most már csak meg kell tanulnod szeretni Önmagad, és be fog köszönteni... Nem tudom mennyire hiszel ezekben a dolgokban, de nekem közel 10 évvel ezelőtt segített kilépni egy mérgező kapcsolatból Louise L. Hay Éld az életed című könyve... 2012.04.14-én elkezdtem olvasni és 2012.05.17-én elköltöztem a két Fiammal albérletbe...
2022. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 A kérdező kommentje:

Gyanakodtam, hogy nem minden okes, de ez eleg varatlanul ert, hogy 7eves kapcsolata van

ugy, hogy a 3ev alatt amig egyutt voltunk, rengeteget voltunk egyutt

Es a no sem vett eszre belole semmit

Azert a korukat is megemlitenem:

volt baratom 31et tolti a nyaron

a no 41eves

en meg 22

2022. febr. 1. 16:35
 80/84 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit aterzem

Engem is csaltak már meg, meg 17 éves voltam mikor osszejottunk, együtt voltunk erasmuson, ő egyel fölöttem járt a suliba, nagyon helyes volt és ő volt a nagymeno a suliba is. Mi 2 évig voltunk együtt, kicsit több. Azalatt már egyszer szakítottam vele, ő könyörögte vissza magát hozzám, és kb havonta veszekedtunk, eléggé máshogy néztük a világot, amikor enis már egyetemen voltam, ő meg részegen osszetorte az egyik tanarja autojat, majd hogy ne basszak ki le is feküdt vele, ott gurult el a gyogyszerem. Persze kirugtak. Nekem is ő volt az első nagy szerelmem az első komoly kapcsolatom. Tudom mennyire nehéz ez és hogy a nők mennyire tudnak szeretni, mindenbe többet látni bele. Azóta már eltelt egy fel év, most ismerkedtem meg valakivel és bár kicsit úgy érzem meg korai, nem tudom. Ne aggódj, lesz aki majd megbecsul téged is, sajnos sok pasi maga se tudja mit akar de úgy érzi jobb neki ha van valakije (csaladombol van erre egy par pelda) ezekből tanul az ember, gondolj arra.

2022. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!