Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam ezt fel? (Ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan dolgozzam ezt fel? (Hosszu lesz, de orulnek, ha elolvasnad, igy nevtelenul egyszerubb..)

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem ot meg,(munkahelyen), mar az elso pillanattol (mikor beszelgettunk) rettento szimpatikus lett, olyan kisugarzasa van, hogy hamar levett a labamrol, bar mar az elejen sem gondoltam komolynak a szandekait, megis talalkozgattam vele, mert annyira vonzott, nem kellett sok ido, es a szerelem is fellobbant bennem..eletemben eloszor..

Az o reszerol nem ereztem ezt soha sem, hogy szerelmes lenne belem..de azt erzem, hogy szeret..

Igazsag szerint a 3ev ismerettseg alatt rengeteg volt koztunk a vita, ez koszonheto volt annak is, hogy en mar ugy ereztem kezd komolyodni a kapcsolatunk, o megis tarskeresozott..az egyik barantom vette eszre, hogy fent van az egyik ilyen alkalmazason, mikor szamon kertem, o vedekezett..azt mondta nem hasznalja, megis "online" jelzes volt a profilja mellett..vegul torolte a profilt, igy ez megoldodott, aztan tobbszor kerult meg ketes helyzetekbe..

amik arra utaltak, hogy masokkal is ismerkedik, "megcsal"..megis mindenre volt egy olyan magyarazata, amivel megnyugtatott,mindig hinni akartam neki..

Egy eve volt a nagy attores, mikor mar o is kezdte kimutatni az erzeseit, kezdte lebontani magaban ezt a zarkozottsagot, ami koszonheto volt annak is, hogy regota van egyedul.

Egyre tobbet akart velem lenni, es persze en ennek orultem, kozos programokat szerveztunk, elveztuk egymas tarsasagat, szerettem/szeretek vele lenni, ugy ereztem revbe ertem..

Rendben volt minden, felcimkezes nelkul is, de egyutt voltunk..

Most egy ideje megis megvaltozott, ugy erzem kezd eltavolodni tolem, alig akar velem talalkozni, ugy erzem van valakije..

Akarhanyszor probalom ezt megbeszelni vele, o csak azzal jon, hogy en ok nelkul csesztetem ot, pedig ez nem igy van...es mindenre az a megoldasa, hogy ha nekem ez nem felel meg, keressek jobbat..

Tenyleg ugy erzem mar nagyon a veget jarjuk..

es ez nagyon faj..

Nagyon sok kozos elmenyunk van, sok minden kot hozza

O volt az elso ferfi az eletemben olyan teren, neki adtam magam teljesen..

o ezzel megis vissza el, csak mert tudja, hogy mennyire szerelmes vagyok bele..

kihasznalja azt is, hogy tapasztalatlan vagyok, es naiv, mig o erett ferfi..

20/N 29/F


Nem tudom, hogyan elnem ezt tul, ha szakitanank, nem tudnam ot elfelejteni, es ez nagyon faj..

A kerdesem azokhoz szol, akik ezt mar ateltek, akik eovesztettek eletuk szerelmet, hogyan dolgoztatok fel, mikor kezdett "konnyebb" lenni a dolog?

Mik voltak azok a dolgok, amik segitettek a tovabb lepesben?



2020. szept. 26. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mizu? Hogy vagy?
2020. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 A kérdező kommentje:

Azota..

Elkovettem egy nagy hibat, ujra talalkoztam vele, csak mert hittem neki, hogy jobb lesz..

O keresett fel engem, hogy beszeljunk, hianyzom neki, tartozkodtam tole, de bele mentem, minden rendben volt, amig meg nem kapta amit akart..

De legalabb ez segitett is nekem valamilyen szinten, hiszen raebresztett, hogy milyen fereg is valojaban, en pedig idiota vagyok, voltam

hogy mindig bedoltem neki..

Most mar belatom vege van..

Tartom magam, faj.., elegge magam alatt vagyok, de mar en is elhiszem, hogy idovel jobb lesz.🙂

2020. okt. 23. 15:00
 23/84 anonim ***** válasza:
91%
Igen sajnos a legtöbb ember belesétál egy nárcisztikus pszichopata csapdájába legalább egyszer. Örülj neki, hogy ilyen fiatalon kiismerted a férgeknek ezt a típusát és nem mentél hozzá egy bántalmazóhoz.
2020. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
69%

Mindenképp keress egy szakembert. Sajnos nagyon naiv vagy, ha azt hitted, h9gy ez működni fog. Szakítani nagyon sz*r, ha van már közös multatok, de sajnos ezt előbb, vagy utóbb meg kell lépned.

Sajnálom, de nagyon rossz lesz szembenezned a tovabbiakban, hogy az a történet, amit magadnak álmodtál, többé nem létezik. Én sokkal tovább tartogattam magamat, hogy majd az igazival tegyem meeg, erre csőbe húzott egy undorító féreg, akibe még szerelmes sem voltam, csak nagyon sajnáltam. A legrosszabb az, hogy ő engem nem azért fűzött be, mert annyira kellettem neki, hanem mert már nagyon kanos volt. Mondanom sem kell, hogy a szexualitashoz fűződő viszonyom azóta is instabil alapokon áll. Azóta rengeteg férfi vt az életemben, akik mind az onpusztitasomat szolgálták. Aztán most, hogy találtam egy rendes embert, képtelen vagyok vagyok igazán boldog lenni, mert most látom csak, hogy mit veszitettem. Az én történetem soha nem lesz már happy end, nem leszek büszke, kívül-belül szép nő, akire tisztelettel néznek mások, csak egy olcsó k*rva, aki ráadásul nagyon buta volt.

Hogy valaha meg fogok-e tudni bocsátani magamnak, arról fogalmam sincsen.

2020. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
93%

Pszichológushoz menni nem divat, ahogy itt korábban írta valaki. Azért mennek egyre többen pszichológushoz, mert szerencsére kezdik felismerni az emberek, hogy igenis mindenkinek vannak kisebb-nagyobb lelki terhei, otthonról hozott, generációkon kersztül ismétlődő negatív minták, amiket szakemberrel sokkal hamarabb meg lehet oldani és nem évekig fog ebben a helyzetében szenvedni a Kérdező.

Nem gyengeség, éppen hogy erős jellemre vall, ha most mindezek tükrében felismeri, olyan problémával áll szemben, ami akadályozza őt és szeretné végleg maga mögött hagyni.

Én sajnos későn ismertem fel, vagy 3 évig voltam egy hasonló "csodás" jellem bűvkörében, pontosan ugyanez játszódott le bennem, mikor hónapok után felkeresett, hogy rájött, hibázott, megváltozott, higgyek neki és stb. Persze amint megkapta, amit akart, onnantól nulla érdeklődés és még én voltam a hibás, ha beszélgetni próbáltam, mintha lenne közünk egymáshoz. Nagyon romboló, nehéz megszakítani, kijönni belőle és ennyi idő után még nehezebb olyat találni, aki mellett elhiszem, hogy nem csak a testem kell, hanem a lelkem is értékelhető.

2020. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg ne akarj azonnal másik pasit keresni. Semmiképp se. Mert amíg nem építesz egy egészséges önbizalmat, addig ugyanilyen taplókat fogsz csak összeszedni. Igenis legyél egyedül, és tanulj meg egyedül boldognak lenni, mert a boldogságod csak és kizárólag rajtad áll! Egyetlen férfi sem fog boldoggá tenni ha te egyedül nem vagy az!

Azóta amúgy mizu, hogy vagy?

2020. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem pontosan arról van szó, amit utolsó ír, bár részben igaza van természetesen.

Egyedül, magányosan senki se boldog. Talán néhány megvilágosodott szerzetes, de valószínűleg ők se. Tehát nem arra kell törekedni, hogy egyedül boldog legyél. Nekem is mindenki ezt tanácsolta, meg hogy találjam meg önmagam, holott több önismeretem van, a személyiségem sokkal jobban integrált, és őszintébb vagyok önmagammal, mint a legtöbb ember, akit ismerek. És ez így is volt eddig is, akkor is, mikor egyedülálló voltam. Nagyon frusztráló, amikor nálam alacsonyabb EQ jú, általában felszínes kapcsolatban élő emberek ilyeneket tanácsoltak, hogy érjek még, meg találjam meg önmagam, meg majd a legváratlanabb pillanatban, meg... stb. Hülyeség.

Viszont. Amit nekem meg kellett tanulnom, és szerintem neked is, hogy határokat kell szabni. A szeretetért ne engedd, hogy bántsanak. A szeretet nem bánt. A szeretet jó. Óhatatlan, hogy jó kapcsolatokban is megbántsuk a másikat, DE. Ezek a bántások nem akarattal történnek, vagy pedig elkerülhetetlenek (ritkán!). De akkor is mindig de mindig, minden pillanatban szeretjük a másikat és ő is minket. A vélt vagy valós sérelmei miatt nem tapos el, nem hanyagol el, nem akar visszavágni a jó, szerető partner. Ez nem azt jelenti, hogy néha nem lehet türelmetlen. De utána bocsánatot kér, belátja és igyekszik a viselkedésén változtatni.

Próbáld meg azt képzelni, hogy a legeslegeslegjobb barátnőd vagy a saját felnőtt lányod vagy. Ha ővele bánnának úgy, ahogy veled bántak/bánnak mit mondanál neki? Hogy ez így rendben van? Viselje el a szenvedést, az elhanyagolást a jó napok, a szeretetmorzsák kedvéért?

Ha új kapcsolatba kezdesz, figyeld meg, hogy önmagát adja-e a másik, vagy próbál a te ideális partnered képében feltűnni. Ez utóbbi a bántalmazók tipikus taktikája, addig, amíg beveszed a horgot. Utána kezdődik fokozatosan a bántalmazás, először csak kis dolgokban. Na itt kell határokat szabni, és ha valóban bántalmazó kapcsolatról van szó, akkor legkésőbb itt kell kilépni.

Szeresd magad legalább annyira, hogy ne hagyd magad bántani.

2020. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
100%
Előttem kiválóan megfogalmazták.Amíg hagyod, hogy kapcaként kezeljenek, az leszel és az élet elmegy melletted. Sok dologra én is későn ébredtem rá, te ne kövesd el ezt a hibát!
2020. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
24%

Vannak ennek a JELLEMTELEN ALAK-nak barátai, jó ismerősei?


(Talán ajánlhatna közülük egyet, de eléggé valószínű, hogy az is csapdahelyzet lenne talán...)

2020. nov. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
100%
Most jártam hasonlóan, bár rövidebb időintervallumban. Mivel nem ez volt az első "szerelmes szakításom", ezért picit másabb a helyzet, bár a rossz érzéssel nem tudok mit csinálni. Várom míg elmúlik. Viszont senki nem pótolhatatlan, még a te palid sem. Mindenkitől van jobb.
2020. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!