Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam ezt fel? (Ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan dolgozzam ezt fel? (Hosszu lesz, de orulnek, ha elolvasnad, igy nevtelenul egyszerubb..)

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem ot meg,(munkahelyen), mar az elso pillanattol (mikor beszelgettunk) rettento szimpatikus lett, olyan kisugarzasa van, hogy hamar levett a labamrol, bar mar az elejen sem gondoltam komolynak a szandekait, megis talalkozgattam vele, mert annyira vonzott, nem kellett sok ido, es a szerelem is fellobbant bennem..eletemben eloszor..

Az o reszerol nem ereztem ezt soha sem, hogy szerelmes lenne belem..de azt erzem, hogy szeret..

Igazsag szerint a 3ev ismerettseg alatt rengeteg volt koztunk a vita, ez koszonheto volt annak is, hogy en mar ugy ereztem kezd komolyodni a kapcsolatunk, o megis tarskeresozott..az egyik barantom vette eszre, hogy fent van az egyik ilyen alkalmazason, mikor szamon kertem, o vedekezett..azt mondta nem hasznalja, megis "online" jelzes volt a profilja mellett..vegul torolte a profilt, igy ez megoldodott, aztan tobbszor kerult meg ketes helyzetekbe..

amik arra utaltak, hogy masokkal is ismerkedik, "megcsal"..megis mindenre volt egy olyan magyarazata, amivel megnyugtatott,mindig hinni akartam neki..

Egy eve volt a nagy attores, mikor mar o is kezdte kimutatni az erzeseit, kezdte lebontani magaban ezt a zarkozottsagot, ami koszonheto volt annak is, hogy regota van egyedul.

Egyre tobbet akart velem lenni, es persze en ennek orultem, kozos programokat szerveztunk, elveztuk egymas tarsasagat, szerettem/szeretek vele lenni, ugy ereztem revbe ertem..

Rendben volt minden, felcimkezes nelkul is, de egyutt voltunk..

Most egy ideje megis megvaltozott, ugy erzem kezd eltavolodni tolem, alig akar velem talalkozni, ugy erzem van valakije..

Akarhanyszor probalom ezt megbeszelni vele, o csak azzal jon, hogy en ok nelkul csesztetem ot, pedig ez nem igy van...es mindenre az a megoldasa, hogy ha nekem ez nem felel meg, keressek jobbat..

Tenyleg ugy erzem mar nagyon a veget jarjuk..

es ez nagyon faj..

Nagyon sok kozos elmenyunk van, sok minden kot hozza

O volt az elso ferfi az eletemben olyan teren, neki adtam magam teljesen..

o ezzel megis vissza el, csak mert tudja, hogy mennyire szerelmes vagyok bele..

kihasznalja azt is, hogy tapasztalatlan vagyok, es naiv, mig o erett ferfi..

20/N 29/F


Nem tudom, hogyan elnem ezt tul, ha szakitanank, nem tudnam ot elfelejteni, es ez nagyon faj..

A kerdesem azokhoz szol, akik ezt mar ateltek, akik eovesztettek eletuk szerelmet, hogyan dolgoztatok fel, mikor kezdett "konnyebb" lenni a dolog?

Mik voltak azok a dolgok, amik segitettek a tovabb lepesben?



2020. szept. 26. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
72%
Tehát nincs kimondva..... szerintem akkor ennyi a lényeg.... odamész hozzá, megkérdezed, hogy akkor most együtt vagytok? Ha igen akkor ne csajozgasson.... ha meg nem akkor nincs miről beszélni. Amig csak te úgy hiszed, hogy együtt vagytok, az kevés, hinni a templomban kell.
2021. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
100%

#51

Ha erre egy nőnek rá kell kérdeznie, akkor nincsenek együtt.

Itt a lány álmokban él, pasi meg arra tartja csak, hogy ha olyan kedve van, akkor megdugja.

És teljesen mindegy, hogy a szüzességét vagy a lelkét vagy bármit adott-e pasinak. Ennek a pasinak csak ennyi kell a kérdező.

És sajnos a kérdező képtelen ezt belátni, mindennap reménykedik és egészben szép lassan kikészül.

2021. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű abból, amit írsz, hogy a csávó kúrogat téged (meg még valszeg 15 másik csajt is), és ennyit jelentesz neki. Néha hülyít egy kicsit, hogy a puncit ne vond meg tőle végleg, de csak annyi erőfeszítést tesz, ami ehhez muszáj. Hülyére vesz, mossa az agyadat és használ téged.


Amúgy nekem is borzasztó volt az első kapcsolatom (férfiként), egy rakás megalázáson és bántáson meg néha némi altatásnak szánt jópofizáson kívül kb. semmit nem kaptam a nőtől, aki évekig következetesen kihasznált. Én meg ezt közben nem is fogtam fel, azt hittem, milyen csodálatos szerelem a miénk, csak hát "vannak problémáink". Végül ő hagyott ott, de aztán még szívesen tartotta volna velem a kapcsolatot, hívogatott, leveleket írogatott stb., nekem viszont szerencsére sikerült összeszednem az erőmet ahhoz, hogy ne beszéljek, ne találkozzak vele többé. Majdnem egy évvel később lett új barátnőm, és őmellette (egy tényleg kedves és korrekt nő mellett) kb. egy év kellett, mire átláttam, hogy milyen gáz figura volt az excsajom, és micsoda pokoljárás volt az a három év, amit vele töltöttem.


Szóval ami igazán segíthet: új (rendes) pasi és sok idő.

2021. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
100%
mi a helyzet?
2021. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy pszichológushoz, mert nem normális, hogy ennyire tartod magadat. Aki 4 hónapnál tovább tűri, hogy így packázzanak vele, ott elég nagy baj van a fejben, és ezt a legtöbb pszichológus ezt jelöli meg lélektani határnak.
2021. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell mindent a "menj el pszichológushoz" dumával letudni. Ne aggódj, csajszi, teljesen normálisak az érzéseid! Az első, igaz szerelem fáj, ha véget ér. Mocskosmód fáj. Nekem is egy éve már majdnem, hogy véget ért a 3 éves kapcsolatom az első igaz szerelmemmel, akivel együtt is laktam. Ő szakított velem.

Konkrétan úgy éreztem, hogy meghalok nélküle. Nagyon sokmindenen mentünk keresztül együtt, és az egész jövőmet vele terveztem el. Napokig fel sem tudtam fogni, hogy vége. Azt hittem, hogy nekünk még lesz dolgunk egymással. Nem tudtam felfogni, hogy az életemnek ez a fejezete épp lezárul.

Ami nekem segített, az az volt, hogy sokat voltam a barátaimmal. Kisírtam magam a vállukon, és programokat szerveztem velük. Rettentő sokat segített. És elkezdtem úgy gondolkozni, hogy az egyedüllét sem olyan ijesztő, sőt, kifejezetten izgalmas volt újra szabadnak lenni, ezáltal jobban megismerni magamat. És persze teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot. Ő akarta volna tartani továbbra is (csak akkor nem értem miért szakított?) de mondtam neki, hogy ez így nagyon nem. Fájt elengedni, de magam miatt ki kellett zárnom teljesen az életemből, hogy túl tudjak rajta lépni. Nem hazudok, hónapokig fájt. Volt időszak, hogy egyre rosszabb volt. Volt időszak, mikor kezdett javulni.. Majd megint rosszabb lett. De hidd el, idővel, ha teljesen megszünteted vele az interakciót, kizárod az életedből, és a pozitív emberekre koncentrálsz az életedben, akkor el fog halványuoni az iránta érzett szereteted. És ha már úgy érzed készen állsz rá, elkezdhetsz újra ismerkedni. Minden rendben lesz!


De mindenféleképp "szakíts" vele, mert nem becsül téged, és ha még éveket húzol le mellette, csak rosszabb lesz. Már ígyis csodálkozom, hogy ilyen sok időt töltöttél el egy ilyen sz*r alak mellett.

2021. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
100%

Amit csak a kérdésben olvastam bocsi de ez az ember nem az életed szerelme mert látszólag nrm viszonzott. Nekem ugy jön le hogy érdekből volt veled es ahogy 1-es is írta sanszos hogy csak kihasznált.


Idealizáltad a pasit.


Az ilyen kapcsolat nem az életed szerelméről szól.


Az élete szerelme azt jelenti hogy a másik is ugyanugy szereti a masikat szerelemmel.


Engedd meg magadnak inkább hogy rad talaljon az a férfi aki megérdemli a szerelmed, minthogy egy olyan kapcsolaton ragodj ami nem szerelem.

2021. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kimondva egy kapcsolat ott az egyik fel csak kihasznalja a masikat ergo melletted ugyanugy lehet allando felvallalt baratnoje vagy felesege amit eddig szepen titkolt elotted. Csak ezt elfelejtettem irni 57-es vagyok.
2021. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
85%
A pasi valószínűleg nagyon jó az ágyban. A kiscsaj emiatt képtelen lemondani róla, a pasi ezt érzi, ezért rendszeresen meg is alázza a kiscsajt. A kiscsaj ezt a hullámvasutat meg izgalmas kapcsolatnak gondolja.
2021. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus segít de azt be kellene látni, hogy az élet azért nem olyan bonyolult. Ha valamit szeretek/szeretnék teszek érte, időt szánok rá. Ha valaki téged akar, akkor tesz érted, foglalkozik veled, időt szán rád és nem nem kell magyarázkodnia vagy kétes helyzetekbe keverednie. Van, aki nem tisztel, aki öntelt és csak egy eszköz vagy amivel az egóját fényezi pl ha nem ér rá akit szeret...akkor füttyent, te ugrassz és máris úgy érzi, hogy ő valami félisten.

Elég messziről süt a történetről, hogy elvesztegettél 3 évet és már menet közben is voltak jelek arra vonatkozóan, hogy nem téged akar. Élvezted a kínlódást és bánt, hogy most vége szakad. Fiatal vagy még... most úgy látod ő életed szerelme de tévedsz. Lehetne ezt ecsetelni oldalakon keresztül hogy mi-miért van, az életben mit kell keresni, hogyan lehet boldog életet kialakítani de nem látom értelmét tépni a számat. Vagy megoldod magadtól vagy nem. Nincs szükséged a tanácsra.

A "szakítás" feldolgozására sportolj! Ez a leghasznosabb, amit tenni tudsz.

2021. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!