Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam ezt fel? (Ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan dolgozzam ezt fel? (Hosszu lesz, de orulnek, ha elolvasnad, igy nevtelenul egyszerubb..)

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem ot meg,(munkahelyen), mar az elso pillanattol (mikor beszelgettunk) rettento szimpatikus lett, olyan kisugarzasa van, hogy hamar levett a labamrol, bar mar az elejen sem gondoltam komolynak a szandekait, megis talalkozgattam vele, mert annyira vonzott, nem kellett sok ido, es a szerelem is fellobbant bennem..eletemben eloszor..

Az o reszerol nem ereztem ezt soha sem, hogy szerelmes lenne belem..de azt erzem, hogy szeret..

Igazsag szerint a 3ev ismerettseg alatt rengeteg volt koztunk a vita, ez koszonheto volt annak is, hogy en mar ugy ereztem kezd komolyodni a kapcsolatunk, o megis tarskeresozott..az egyik barantom vette eszre, hogy fent van az egyik ilyen alkalmazason, mikor szamon kertem, o vedekezett..azt mondta nem hasznalja, megis "online" jelzes volt a profilja mellett..vegul torolte a profilt, igy ez megoldodott, aztan tobbszor kerult meg ketes helyzetekbe..

amik arra utaltak, hogy masokkal is ismerkedik, "megcsal"..megis mindenre volt egy olyan magyarazata, amivel megnyugtatott,mindig hinni akartam neki..

Egy eve volt a nagy attores, mikor mar o is kezdte kimutatni az erzeseit, kezdte lebontani magaban ezt a zarkozottsagot, ami koszonheto volt annak is, hogy regota van egyedul.

Egyre tobbet akart velem lenni, es persze en ennek orultem, kozos programokat szerveztunk, elveztuk egymas tarsasagat, szerettem/szeretek vele lenni, ugy ereztem revbe ertem..

Rendben volt minden, felcimkezes nelkul is, de egyutt voltunk..

Most egy ideje megis megvaltozott, ugy erzem kezd eltavolodni tolem, alig akar velem talalkozni, ugy erzem van valakije..

Akarhanyszor probalom ezt megbeszelni vele, o csak azzal jon, hogy en ok nelkul csesztetem ot, pedig ez nem igy van...es mindenre az a megoldasa, hogy ha nekem ez nem felel meg, keressek jobbat..

Tenyleg ugy erzem mar nagyon a veget jarjuk..

es ez nagyon faj..

Nagyon sok kozos elmenyunk van, sok minden kot hozza

O volt az elso ferfi az eletemben olyan teren, neki adtam magam teljesen..

o ezzel megis vissza el, csak mert tudja, hogy mennyire szerelmes vagyok bele..

kihasznalja azt is, hogy tapasztalatlan vagyok, es naiv, mig o erett ferfi..

20/N 29/F


Nem tudom, hogyan elnem ezt tul, ha szakitanank, nem tudnam ot elfelejteni, es ez nagyon faj..

A kerdesem azokhoz szol, akik ezt mar ateltek, akik eovesztettek eletuk szerelmet, hogyan dolgoztatok fel, mikor kezdett "konnyebb" lenni a dolog?

Mik voltak azok a dolgok, amik segitettek a tovabb lepesben?



2020. szept. 26. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy lassan egy eve, hogy kiirtam a kerdest..megsem haladtam semmit a dologgal..

sot, csak egyre melyebben benne vagyok..

azota sok mindent megeltunk, megis ugyanott lyukadunk ki mindig..

A pszichologust viszont nem latom megoldasnak, nem hiszem hogy tudna segiteni..

2021. júl. 21. 14:36
 62/84 anonim ***** válasza:
87%

Akkor most ülj neki, olvasd vissza az egészet!

Ha egészséges életet, normális párkapcsolatot, boldogságot akarsz, akkor nem csinálod tovább. Olyan egyszerű lenne lezárni, és azt mondani, hogy elég volt, nem vesztegetek rá egy percet sem. Neked is egy életed van, nagyon bánni fogod ezt később, ha megjön az eszed. Ha egyedül kevés vagy, akkor kellene segítséget kérni, hiába nem hiszed, lehet, hogy helyretenne sok mindent.

2021. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
95%

Mi az ami alapján úgy gondolod, hogy nem tudna a pszichológus segíteni?

A pszichológus nem mágus, csodatevő varázsló, akihez elmész, felírja a gyógyszert (azt amúgyse tehet) és hazamész és másnaptól minden jó. Ő az utadon tud segíteni, megérteni miért alakulnak úgy a dolgaid, ahogy és a változáshoz mire van szükséged.

Persze ha valójában te magad nem akarsz változtatni, akkor tényleg nem segítség...

Ha hátrébb lépsz két lépéssel és kívülállóként próbálod értelmezni a leírt mondataidat, szerintem látni fogod a problémát. Írhatunk mi itt bármit, valószínűleg valójában "élvezed" ezt a helyzetet, azért nemt udsz belőle szabadulni. Elképzelhető, hogy pl. a gyerekkorodban is hasonló volt a kapcsolat a szüleiddel, így abban érzed komfortosnak magad, hogy olyan ember figyelmére vágysz, aki nem viszonozza azt. Erre például nagyon jó a pszichológus, ezeket a mintákat megérteni. 20 éves vagy, még csak most kezdődik igazán az élet, tényleg egy olyan emberre akarod pazarolni, akivel nem lehetsz felhőtlenül boldog?

2021. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy már így is rengeteg időt pazaroltál el erre az életedből. Ezek szerint már majd' 4 éve megy ez köztetek, amibe lelkileg teljesen belerokkansz. Ha nem is az alap probléma miatt kell pszichológushoz menned (hogy miért nem tudsz kilépni), akkor majd előbb-utóbb (inkább előbb) amiatt, amit művel veled ez a kapcsolat. Sajnos ezt tapasztalatból mondom, és én is körülbelül ennyi idős voltam, mint most te... :-/

Értjük mi, hogy szerelmes vagy, de tök őszintén: ezek után még színtiszta szerelmet tudsz érezni iránta? Mert nekem innen ez egy egészségtelen kötődésnek/függésnek tűnik, mivel ő az első nagy szerelem az életedben, plusz ott van annak is a romantikája, hogy vele voltál először "amúgy" is. De ez szó szerint romantika, nem egy olyan szép és kiegyensúlyozott párkapcsolat, mint amire (teljesen jogosan) vágynál.

Nekem egy ilyen kapcsolat életem legszebb éveit tette tönkre, te ne hagyd ezt. Sajnos a fiú egy percig nem fogja ezt sajnálni, mintha neki ez az egész tök mindegy lenne - ő kiveszi, ami neki kell, és ennyi. Ásó-kapa-nagyharang itt tuti nincs részéről.

Biztos vagyok benne, hogy iszonyú lesz megélni a szakítást, ha így döntesz, de hidd el, hogy ezután csak jobb lehet. Örökre nem fogod elfelejteni, és nem is kell. :-) De a maga természetes folyásában túl tudsz majd rajta lépni. És ahogy haladsz majd előre az elengedésben, úgy fogod egyre reálisabban is látni, hogy valójában mi dolgotok volt egymással. Ahogy tisztul, úgy lesz egyre könnyebb elengedni és nyitni mások felé. :-)

2021. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
41%

Ha másképp nem, lefekszek a környék legjobb pasijával, aki csak dugni akar. Segítene oldani ezt a pusztító kötődést és a mostani "pasidnak" is egy jó jelzés lenne.

Őszintén sajnálom a kérdezőt.

2021. júl. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
87%

“gy en mar ugy ereztem kezd komolyodni a kapcsolatunk, o megis tarskeresozott.”


Vagyis két malomban őröltetek. Te illúziókban éltél, ő meg csak, hogy jó, ha van valaki biztos, de mégis átmeneti.

Már az a tudat, hogy én szeretem, ő engem nem, holtan született kapcsolat.

Persze, ha szeretsz szenvedni...

Önbecsülés, tartás?!

2021. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
91%

Kb minden pasimnál akivel együtt voltam azt gondoltam hogy Ő a nagy Ő. Életünk végéig együtt leszünk stb...


Volt aki után 2 évet szenvedtem, rá se bírtam más pasira nézni.


De az idő mindent megoldott.


Ahogy a többiek is írták utólag bánni fogod majd hogy akár 3gy percet is rá pazaroltal.

S jön majd valaki az életedbe aki megmutatja majd hogy milyen az ha valaki igazán szeret.

Nagyon fiatal vagy még, előtted az élet. Biztos hogy számodra nem Ő a nagy Ő. Ezt Te magad is tudod.


Szedd össze magad, légy erős. Tiltsd le mindenhonnan, és lépj tovább. Ha mégis eszedbe jutna felvenni a kapcsolatot gondolj arra hogy mennyi rosszat okozott neked.

Tudom, tudom.. Könnyű ezt mondani, de hidd el megeri.

2021. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
37%

Szia! Kérdező! Nő!

Miért is csinálsz saját magadból lábtörlőt?

Miért is nem jársz tovább?

Miért is nem haladsz más utakon?

Mert, hogyha ez nem megyen akkor csak egy orvosi rendelő kell.

Nem akarnék tégedet sértegetni!

Bár csak de, tudod minden nő és férfi dugni akar!

F

2021. okt. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
91%
Jaj te lany. Megertem a helyzeted. Hasonlo helyzetbol maszok kifele en is jelenleg. Jo egy honapja szakitottam a parommal akirol azt hittem vele revbe ertem. El is jegyeztem meg az eskuvot felig mar le is szerveztem. Kozben az egesz kapcsolat meg a csaj is ugy volt szar ahogy van. Megis gorcsosen kapaszkodtam bele. Meg remenykedtem benne hogy majd en megvaltoztatom. Jo kislany lesz belole meg jo feleseg. Boldog csaladi eletunk lesz meg happy end. Nem akartam tovabb latni az orromnal hiaba orditottak a jelek hogy ennek nem lehet jo vege. Hiaba mondott barki barmit en legyintettem ra. Mert azt hittem nekem ez a kapcsolat a tokeletes es ez az a no aki nekem kell. Hat oriasit tevedtem. 3 het eleg volt az ossze koltozesbol hogy kiabranduljak belole es lassam kivel akarok en hazasodni es csaladot alapitani majd. Szexben sem nyujtotta kozel sem azt ami nekem kell. Erzelmileg sem. Megis idealizaltam es betegesen kotodtem hozza. Miutan elkuldtem viszont azt ereztem hogy nelkule nulla az eletem. Vissza akarom kapni akarmilyen is ez a no. Persze ahogy elment rogton at is ult mas farkara. Ennyire szomorkodott csak miattam. Ebbol latszik mennyire viszonzott szerelem volt ez. Kapartam utana ennek ellenere is. Barmit lenyelni hogy magam mellett tudhassam minden szar ellenere is. De ahogy telnek a hetek egyre konnyebb nelkule. Elkezdtem ismerkedni. Elni tovabb az eletem nelkule. El nem felejtem de mindig probalom eszembe juttatni hogy ez a csaj egy ocska szutyok akarmilyen csabito is. Rajtad is csak ez segit ha elkezded elni a sajat eleted ujra. Nem tartasz fent semmilyen kontaktot. Se sms se telefon se facebook se semmi. Akarmekkora is a csabitas hogy beszeljetek talalkozzatok stb. Ellen kell allni. Az ido segiteni fog. Te meg fiatal vagy. Annyi minden elotted all meg. 21 evesen badarsag azt bebeszelni magadnak hogy eleted szerelmet talaltad meg egy ilyen hitvany pali szemelyeben. 37F
2021. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Őszintén sajnálom, hogy nem tudod szeretni és tisztelni önmagad! Sajnos ismerős érzes, sokszor én is hadilábon állok saját magammal, illúziókban élek. Ez semmiképpen sem normális vagy egészséges. Ebből csak úgy tudsz kimászni igazából, ha előveszed a büszkeségedet.

2021. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!