Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam ezt fel? (Ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan dolgozzam ezt fel? (Hosszu lesz, de orulnek, ha elolvasnad, igy nevtelenul egyszerubb..)

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem ot meg,(munkahelyen), mar az elso pillanattol (mikor beszelgettunk) rettento szimpatikus lett, olyan kisugarzasa van, hogy hamar levett a labamrol, bar mar az elejen sem gondoltam komolynak a szandekait, megis talalkozgattam vele, mert annyira vonzott, nem kellett sok ido, es a szerelem is fellobbant bennem..eletemben eloszor..

Az o reszerol nem ereztem ezt soha sem, hogy szerelmes lenne belem..de azt erzem, hogy szeret..

Igazsag szerint a 3ev ismerettseg alatt rengeteg volt koztunk a vita, ez koszonheto volt annak is, hogy en mar ugy ereztem kezd komolyodni a kapcsolatunk, o megis tarskeresozott..az egyik barantom vette eszre, hogy fent van az egyik ilyen alkalmazason, mikor szamon kertem, o vedekezett..azt mondta nem hasznalja, megis "online" jelzes volt a profilja mellett..vegul torolte a profilt, igy ez megoldodott, aztan tobbszor kerult meg ketes helyzetekbe..

amik arra utaltak, hogy masokkal is ismerkedik, "megcsal"..megis mindenre volt egy olyan magyarazata, amivel megnyugtatott,mindig hinni akartam neki..

Egy eve volt a nagy attores, mikor mar o is kezdte kimutatni az erzeseit, kezdte lebontani magaban ezt a zarkozottsagot, ami koszonheto volt annak is, hogy regota van egyedul.

Egyre tobbet akart velem lenni, es persze en ennek orultem, kozos programokat szerveztunk, elveztuk egymas tarsasagat, szerettem/szeretek vele lenni, ugy ereztem revbe ertem..

Rendben volt minden, felcimkezes nelkul is, de egyutt voltunk..

Most egy ideje megis megvaltozott, ugy erzem kezd eltavolodni tolem, alig akar velem talalkozni, ugy erzem van valakije..

Akarhanyszor probalom ezt megbeszelni vele, o csak azzal jon, hogy en ok nelkul csesztetem ot, pedig ez nem igy van...es mindenre az a megoldasa, hogy ha nekem ez nem felel meg, keressek jobbat..

Tenyleg ugy erzem mar nagyon a veget jarjuk..

es ez nagyon faj..

Nagyon sok kozos elmenyunk van, sok minden kot hozza

O volt az elso ferfi az eletemben olyan teren, neki adtam magam teljesen..

o ezzel megis vissza el, csak mert tudja, hogy mennyire szerelmes vagyok bele..

kihasznalja azt is, hogy tapasztalatlan vagyok, es naiv, mig o erett ferfi..

20/N 29/F


Nem tudom, hogyan elnem ezt tul, ha szakitanank, nem tudnam ot elfelejteni, es ez nagyon faj..

A kerdesem azokhoz szol, akik ezt mar ateltek, akik eovesztettek eletuk szerelmet, hogyan dolgoztatok fel, mikor kezdett "konnyebb" lenni a dolog?

Mik voltak azok a dolgok, amik segitettek a tovabb lepesben?



2020. szept. 26. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kapcsolat sőt az is furcsa hogy egyik pillanatban azt irod tarskeresozik megcsal utana meg hogy regota van egyedul.


Nem igazan ertem hogy most akkor ez hogy van. Elkepzelheto szerintem hogy te idealizalod a pasit de amiket leirtal rola jelzeserteku hogy nem szerelmes beled. Csak sajat magadat altatod egy olyan kapcsolattal ami valojaban nem is kapcsolat ahelyett hogy boldog lehetnel olyannal aki tenyleg szeretne. 1-es jó dolgokat írt.

2020. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok valaszt, tanacsokat!

Ugy erzem egyre jobban vagyok, az ido tenyleg mindig segit..🙂

Igazatok volt, en lattam ebbe tobbet bele, en festettem meg rola egy sajat kis kepet, de mar tisztan latok, es mindennap konnyebb picit, megegyszer koszonom, minden jot nektek!🙂

2020. nov. 13. 21:48
 33/84 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi lennek, azota hogy vagy?
2021. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a helyzet..azert is emeltem ki a kerdesem, ujra..

Nagyon ciki, hogy elozoleg (Nov.13)

Meg azt irtam minden rendben, kiutat lattam..

Azota ujra vissza rantottam magam a sajat kis medrembe, ami felemeszt..

A karacsonyt egyutt toltottuk, velem akart lenni, orultem neki..

Sokat beszelgettunk a "kapcsolatunkrol", pillanatnyilag minden rendben volt..

Majd hallottam rola dolgokat, hogy a munkahelyen osszeszurte a levet egy novel, es hogy az exevel is tartja ugyanugy a kapcsolatot, mig velem is volt..

Pofan csapott ez az informacio..

Kertem, hogy mondja el az igazat, mindenre volt magyarazata, amiknek be is doltem..

es ez kezdodik ujra es ujra..

Egyszeruen nem tudom ot elengedni, pedig felemeszt ez az egesz, erzem en is.

Nagyon ragaszkodom hozza, magam se tudom miert..

Mintha remenykednek benne, hogy o nem olyan rossz ember, aminek mindenki mas latja, es hogy belul o is szeret..

Nem tudom mitevo legyek, ez szornyu.......

2021. jan. 17. 16:45
 35/84 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek menj orvoshoz! És ezt nem bantasbol mondom .. én is ugyanilyen szarban vagyok és voltam egy szar alakkal. Nálunk gyerek is lett belőle és a végén lelépett.... Kérj segítséget mert egyedül nem fog menni ! Tedd addig amíg nem késő!
2021. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
100%

Ő kihasznál téged, te szerelmes vagy. Ez nem egy jó felállás. Írod is, hogy felemészt ez téged.

Keresned kellene egy másik pasit, aki tényleg szeret téged.

Neki jó vagy néha egy-egy dugásra a többi csaj mellett, ez a nagy helyzet.

2021. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
100%
keress mást! nekem is az segített! próbálj meg rá koncentrálni, biztos tetszel vkinek aki neked is! és lásd kívülről hogy milyen is a ti kapcsolatotok a mostanival. figyeld meg jobban hogyan használja a szavakat, láss a cselekedetek mögé. torold ki az smseit, tiltsd le. ne rajta gondolkodj. ha igen gondolj ra milyen görény, hogy játszik veled. próbáld meg felhergelni magad, esetleg készíts írásos leírást, hogy megalázott
2021. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
95%
Te még akkor is hinnél és bíznál benne, ha a szemed láttára feküdne le valakivel. Kezeltesd magad sürgősen, ahogyan a többiek is írták.
2021. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez mar nem normalis..

Milyen "kezeltetest" javasolnatok nekem..?

Mit csinaljak/kihez forduljak?

Megszeretnem azt is koszonni nektek, hogy tenylegesen segiteni probaltok, es nem csak leidiota picsaztatok..

Tenyleg nagyon koszonom, szeretem olvasgatni a valaszaitokat, inspiralo hatassal vannak ram..

2021. jan. 25. 09:34
 40/84 anonim ***** válasza:
100%

Többen leírtuk már itt korábban, hogy keress fel egy pszichológust. A konkrét "kezelést" majd vele találjátok ki, azért ő a szakember, hogy felmérve a helyzeted ő tudja megmondani, milyen módszer a célravezető.

Írd be google-be, de ma már rengeted pszichológusnak van facebook és instagram oldala is. Olvasd el a bemutatkozásuk, nézd meg milyen cikkeket írtak, milyen témában posztolnak és aki szimpatikus, vedd fel vele a kapcsolatot.

2021. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!