Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam ezt fel? (Ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan dolgozzam ezt fel? (Hosszu lesz, de orulnek, ha elolvasnad, igy nevtelenul egyszerubb..)

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem ot meg,(munkahelyen), mar az elso pillanattol (mikor beszelgettunk) rettento szimpatikus lett, olyan kisugarzasa van, hogy hamar levett a labamrol, bar mar az elejen sem gondoltam komolynak a szandekait, megis talalkozgattam vele, mert annyira vonzott, nem kellett sok ido, es a szerelem is fellobbant bennem..eletemben eloszor..

Az o reszerol nem ereztem ezt soha sem, hogy szerelmes lenne belem..de azt erzem, hogy szeret..

Igazsag szerint a 3ev ismerettseg alatt rengeteg volt koztunk a vita, ez koszonheto volt annak is, hogy en mar ugy ereztem kezd komolyodni a kapcsolatunk, o megis tarskeresozott..az egyik barantom vette eszre, hogy fent van az egyik ilyen alkalmazason, mikor szamon kertem, o vedekezett..azt mondta nem hasznalja, megis "online" jelzes volt a profilja mellett..vegul torolte a profilt, igy ez megoldodott, aztan tobbszor kerult meg ketes helyzetekbe..

amik arra utaltak, hogy masokkal is ismerkedik, "megcsal"..megis mindenre volt egy olyan magyarazata, amivel megnyugtatott,mindig hinni akartam neki..

Egy eve volt a nagy attores, mikor mar o is kezdte kimutatni az erzeseit, kezdte lebontani magaban ezt a zarkozottsagot, ami koszonheto volt annak is, hogy regota van egyedul.

Egyre tobbet akart velem lenni, es persze en ennek orultem, kozos programokat szerveztunk, elveztuk egymas tarsasagat, szerettem/szeretek vele lenni, ugy ereztem revbe ertem..

Rendben volt minden, felcimkezes nelkul is, de egyutt voltunk..

Most egy ideje megis megvaltozott, ugy erzem kezd eltavolodni tolem, alig akar velem talalkozni, ugy erzem van valakije..

Akarhanyszor probalom ezt megbeszelni vele, o csak azzal jon, hogy en ok nelkul csesztetem ot, pedig ez nem igy van...es mindenre az a megoldasa, hogy ha nekem ez nem felel meg, keressek jobbat..

Tenyleg ugy erzem mar nagyon a veget jarjuk..

es ez nagyon faj..

Nagyon sok kozos elmenyunk van, sok minden kot hozza

O volt az elso ferfi az eletemben olyan teren, neki adtam magam teljesen..

o ezzel megis vissza el, csak mert tudja, hogy mennyire szerelmes vagyok bele..

kihasznalja azt is, hogy tapasztalatlan vagyok, es naiv, mig o erett ferfi..

20/N 29/F


Nem tudom, hogyan elnem ezt tul, ha szakitanank, nem tudnam ot elfelejteni, es ez nagyon faj..

A kerdesem azokhoz szol, akik ezt mar ateltek, akik eovesztettek eletuk szerelmet, hogyan dolgoztatok fel, mikor kezdett "konnyebb" lenni a dolog?

Mik voltak azok a dolgok, amik segitettek a tovabb lepesben?



2020. szept. 26. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
92%

Igen, menj el egy pszichológushoz.

De a legnagyobb segítség az lenne neked, ha elkezdenél más pasival randizni. Randizz olyannal aki tetszik külsőre, nem kell hogy szerelmes legyél. Csak ne hagyd újra kihasználni magad. Egy új kapcsolat nagyon sokat segít elfelejteni a régit.

2021. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, nézegesd az alábbi youtube csatorna videóit, sok kérdésedre választ kaphatsz:

https://www.youtube.com/channel/UCCk99Bt2hOYoarD42sx8h7Q


Lépésről lépésre elmondja, mi a teendő ilyen esetben. Sajnos a no contact a fő szabály, azaz semmilyen módon nem szabad kapcsolatba kerülnöd veled, mert újra és újra be fog húzni ebbe. Ő ilyen, ezt élvezi, hogy nyeregben van és te nem tudsz nemet mondani. Ettől érzi magát királynak és a te véredet szívja. Meg másokét is. Ne maradj benne.

2021. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a válaszokat. Azért azt ne felejtsük el, a kérdező még csak 20 éves! Tanult az esetből, mire idősebb lesz helyes értékrenddel fog rendelkezni.
2021. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
100%

Ti egyszer nem voltatok együtt a 3 év alatt. Lelki szemetesnek meg dugópajtinak biztos jó voltál, de egy percig nem tekintett rád párként. Ha majd megismersz egy férfit, aki tényleg akar téged, ki fogod röhögni magad, hogy ilyen nesze semmi fogd meg jól dolognak valaha is esélyt adtál.

32N

2021. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan ritka, hogy 17 évesen lesz csak először szerelmes valaki (amikor ezt írtad, azt képzeltem, legalább 25 voltál akkor), és éppen az első tini szerelem az, amiről az ember azt gondolja, hogy minden csodás, minden örökké tart majd, minden megoldható, esetleg egyesek azt is érezhetik, végre törődik velük valaki. Nem egyszerű elengedni az első kapcsolatot, de ha végre megteszed, idővel felszabadulsz. Fáj, de nemet kell mondani neki, vagy fel se vedd a telefont, ha hív, ne válaszolj az üzeneteire. Idővel egyre kevesebbszer fog keresni, és akkor már neked is könnyebb lesz nem reagálni. Nyiss a világ felé, légy barátságos, és majd megismerhetsz valakit, akivel kölcsönösen komolyan gondoljátok
2021. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
90%
Együttvagytok egyáltalán? nekem ez nem jött le abból amit írtál
2021. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 A kérdező kommentje:
Nincs kimondva, de gyakorlatilag igen
2021. máj. 25. 22:05
 48/84 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, hogy nincs kimondva.
2021. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
100%

Első szerelemnél mindenki azt gondolja, hogy nem bírná a másik nélkül, hogy soha többé nem lesz képes szeretni, hogy vége mindennek. Aztán múlik az idő, szerzel újabb tapasztalatokat, esetleg lesz új barátod, és rájössz, mennyire nem volt jó ez a konkrét kapcsolatod, mert a másik fél inkább csak játszott az érzéseiddel.


Én csak pár hónapig jártam egy olyan sráccal, akinél gyanús volt, hogy lehet más is, és hiába volt akkor nagyon rossz, tudtam, hogy nekem teljesen más jellegű kapcsolatra van szükségem, ahol minden téren bizalom van.

2021. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy erre már válaszoltam márciusban (45. hsz, most pedig 49. hsz). :D
2021. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!