Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásba szerettünk unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk unokatestvéremmel, hogyan mondjuk el a szülőknek?

Figyelt kérdés

Aki ezt teljesen elítélni az sosem volt igazán szerelmes! Mielőtt akárki ítélkezik, elszeretném mondani, hogy ez semelyikünk terve nem volt! Mindketten szinglik maradtunk, én 19 vagyok ő pedig 26. Egyszer csak elkezdtünk sokat együtt lenni. Kibeszéltük a számomra helyes fiúkat és a számára szép nőket. Aztán pedig elmentünk egy buliba, de éjjel a haverja velem akart aludni de én inkább az unokatesómmal aludtam és akkor hosszan beszélgettünk feküdtünk egymás mellett és egyszer sokkal több történt mint szabadott volna.. Reggel felkeltünk és elindultunk haza senki nem szólt senkihez este felé kezdtünk oldódni és megbeszéltük hogy neha alkalmik leszünk ami kezdetben ment.. De! Furcsán írt nekem és celozgatott hogy soha nem lehet köztünk semmi komoly, viszont nem sokkal ezután kijelentette hogy őt nem érdekli csak velem akar lenni! Igazság szerint én is ezt éreztem! Telt az idő és egyre jobban szerettünk egymásba! Ma már nem tudnék nélküle élni! Olyan ez a kapcsolat mint mikor egyszerre édes valami és ugyanakkor szenvedélyes, olyan különleges mindez, hogy soha nem éreztem ezt amit most! Viszont!... Unokatesók vagyunk.. Pár barátnak mertük ezt elmondani.. A családunk borzalmasan fog lazadni de nem tudom hogy enyhíthetném.. Valamikor eléjük kell állnunk és nem tudom hogyan tegyük mit mondjunk.. Még suliba járok és akkor akartuk mindezt fel vállalni mikor dolgozok és albiba tudunk menni.. Körülbelül pár honap.. De egyszerűen mit mondanátok minderre? Hogyan állnátok a szülők elé? Mit mondanátok?

19L



2021. márc. 24. 15:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
93%

Hányad unokatesók vagytok?


Máshogy: kitek közös?

2021. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
92%

Aki ezt elítéli nem volt még szerelmes? Haha. Ne viccelj, drága! Egyszerűen csak nem állatok vagyunk, akik ráugranak bárkire. Nekem a rokonaim a családom, nem vagyok én c típusú Kalányos, hogy az apu a férjem, tesó a szeretőm meg tudom is én.

Normális embernek eleve ez tabu. Több okból kifolyólag is, és nem csak a morális részről beszélünk, hanem ez genetikailag sem egészséges. Nekem is vannak jól kinéző rokonaim, de eszemben nem jutna az ágyukban héderezni.

A szüleiteknek meg max. úgy mondjátok el, hogy előtte kipakoltok egy hányós vödröt, aztán készüljetek a tiltásra és a megvető pillantásokra. Ezt jóérzésű ember gyomra nem fogja bevenni, már bocs.

2021. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
Első unokatestvér. Apukám nővérének a fia.
2021. márc. 24. 16:44
 14/64 anonim ***** válasza:
100%
Akkor be kell fejezni.
2021. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
20%
Ha svábok vagytok ,cigányok stb akkor semmi gond náluk ez természetes ha magyar akkor nagyon nagy gondok vannak a fejetekben!
2021. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehogy elmond a szüleidnek ! Felejtsétek el.
2021. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
98%
A férjem sváb. Ott sem természetes.
2021. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
11%
Dehogynem! Sváboknál volt nagydivat egymással házasodni ,hogy a vagyon megmaradjon ismerek is pár ilyet!
2021. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
Kedves 12 válaszoló. Nem Kalányos, Orsós és sorolhatnám család vagyunk! Mindegyikünk jól nevelt, jól szituált és tanult emberek vagyunk! Ezzel együtt akkor ítéljük a melegeket és hasonlókat is el, mert talán nem normálisak vagy épp nem illenek a te kereteid közé. De majd ha egyszer bele szeretsz abba a bizonyos emberbe akkor mond azt hogy csettintésre ki tudsz szeretni belőle! Véleményem szerint attól mert valami nem illik az emberi norma keretében attól még többet is adhat mint a számodra "normális" dolog!
2021. márc. 24. 16:56
 20/64 anonim ***** válasza:
98%
A vérfertőzésről hallottál már?
2021. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!