Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásba szerettünk unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk unokatestvéremmel, hogyan mondjuk el a szülőknek?

Figyelt kérdés

Aki ezt teljesen elítélni az sosem volt igazán szerelmes! Mielőtt akárki ítélkezik, elszeretném mondani, hogy ez semelyikünk terve nem volt! Mindketten szinglik maradtunk, én 19 vagyok ő pedig 26. Egyszer csak elkezdtünk sokat együtt lenni. Kibeszéltük a számomra helyes fiúkat és a számára szép nőket. Aztán pedig elmentünk egy buliba, de éjjel a haverja velem akart aludni de én inkább az unokatesómmal aludtam és akkor hosszan beszélgettünk feküdtünk egymás mellett és egyszer sokkal több történt mint szabadott volna.. Reggel felkeltünk és elindultunk haza senki nem szólt senkihez este felé kezdtünk oldódni és megbeszéltük hogy neha alkalmik leszünk ami kezdetben ment.. De! Furcsán írt nekem és celozgatott hogy soha nem lehet köztünk semmi komoly, viszont nem sokkal ezután kijelentette hogy őt nem érdekli csak velem akar lenni! Igazság szerint én is ezt éreztem! Telt az idő és egyre jobban szerettünk egymásba! Ma már nem tudnék nélküle élni! Olyan ez a kapcsolat mint mikor egyszerre édes valami és ugyanakkor szenvedélyes, olyan különleges mindez, hogy soha nem éreztem ezt amit most! Viszont!... Unokatesók vagyunk.. Pár barátnak mertük ezt elmondani.. A családunk borzalmasan fog lazadni de nem tudom hogy enyhíthetném.. Valamikor eléjük kell állnunk és nem tudom hogyan tegyük mit mondjunk.. Még suliba járok és akkor akartuk mindezt fel vállalni mikor dolgozok és albiba tudunk menni.. Körülbelül pár honap.. De egyszerűen mit mondanátok minderre? Hogyan állnátok a szülők elé? Mit mondanátok?

19L



2021. márc. 24. 15:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:
Az emberi ostobaság határtalan, köszönöm a segítséget, néha kicsit utána lehetne dolgoknak olvasni minthogy elkezdenénk ertelmetlenül szavakat használni. Egyszerű kérdést tettem fel, ha nem tetszik görgesd tovább, van akinek ez igazi kihívás, de hajrá!:)
2021. márc. 24. 21:07
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... Ez egészen ironikus. De folytasd csak. Én jól szórakozom
2021. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
Hu de ostoba vagy
2021. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül teherne esel, akkor kérlek ne tartsd meg a gyereket! Az ő érdekében.
2021. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem felesleges már megerőltetni is magunkat, hogy jobb útra tereljük a kérdezőt, meg belássa, hogy ebből problémák lesznek. Ő már elkönyvelte, hogy ez így normális, a Bibliája is ezt bizonyítja, itt mi vagyunk a térítendő birkák. Kinek kell figyelembe venni a biológiát, ha itt a vallás.
2021. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted ez normális, akkor miért esik nehezedre elmondani a szülőknek? Amúgy nem, nem normális.
2021. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim válasza:
100%

A rengeteg kommentet nem olvastam el, úgyhogy csak a kérdés alapján válaszolok.

Nyilván ti is tudjátok, hogy ez így nagyon nem oké dolog, és még finoman fogalmaztam. Amennyiben abba tudjátok hagyni, akkor hagyjátok is abba. De! Mivel ide kiírtad ezt a kérdést, sanszosan nem akarjátok abbahagyni. Ebben az esetben hidd el, hogy jobb ha a barátoknak sem mondjátok el. Hidd el, az ilyet jobb még a legjobb barátoktól is titkolni, mert ez igen erős zsarolási alap lenne nekik, ha egyszer a legkisebb dolgon is összekaptok. Ha már abbahagyni nem tudjátok, legalább 110%-on védekezzetek. Ha még így is besikerülne egy terhesség, egyértelműen nem tarthatjátok meg! Ezeket csak azért írtam, mert nagyon az az érzésem, hogy nem fogjátok abbahagyni. Azonban a jogi állásfoglalást nem ismerem, ha ez a magyar jogban törvénybe ütközik, akkor visszavonom a fenti soraimat és egyértelműen nem ajánlom én sem a kapcsolatot!

Egyébként idáig meddig jutottatok? Mert csak azt írtad, hogy több történt, mint szabadott volna. Ha esetleg hosszabban is érdekel a véleményem, írhatsz privátban. Nem ítélkezem, bár nyilván nem is támogatom.

2021. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, ahogy az unokatesód is az. Sajnálom szegény nagyanyádat, hogy két ekkora hülye unokával veri a sors. A biblia egyes részei meg ötezer éve íródtak drága, tudod azóta már kicsit többet tudunk a genetikáról. Kérdezd meg apukádat és a testvérét, majd kiokosítanak. Remélem nekik is előhozod majd ezt a bibliás dumát, majd egy beszámolót írj, hogy mi volt.
2021. márc. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekünk kell itt arcoskodnod, hanem otthon anyád előtt, csak úgy mondom.
2021. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!